22 زندانیان در دنور دو زندان های تحت نظارت پس از نشان دادن علائم کروناویروس, هیچ کدام تست شده اند

بیست و دو زندانی در دنور دو زندان های تحت نظارت پس از نشان دادن علائم سازگار با رمان coronavirus اما هیچ یک آزمایش شده اند دنور مقامات بهداشتی کرد.

چهارده نفر از زندانیان تحت نظارت در مرکز شهر دنور بازداشت تسهیلات پزشکی واحد و هشت در زیر مشاهده در زندان شهرستان اسمیت در جاده هدر برک سخنگوی دنور مشترک مرکز اطلاعات گفت: در یک ایمیل. دنور بهداشت و درمان فراهم می کند مراقبت های پزشکی برای این شهر دو زندان که در آن حدود 2000 نفر زندانی هستند در روز به طور متوسط.

تمام زندانیان تحت مشاهدات نشان داد نشانه ای سازگار با COVID-19 بیماری داده شده توسط ویروس. اما علائم واجد شرایط نیست این زندانیان به آزمایش می شود برک گفت. با توجه به عدم در دسترس آزمون دنور سلامت محدود کردن تست برای افرادی که نیاز به بستری در بیمارستان به علت عوارض جدی از این بیماری و مراقبت های بهداشتی کارگران است.

دنور سلامت را تست زندانیان نشان می دهد که علایم شدید و باید زمینه مسائل مربوط به سلامت مانند دیابت و یا بیماری های قلبی و گفت: Rachel هرش یک سخنگوی بیمارستان.

“آنها در حال مشاهده فقط مانند هر جمعیت که آیا آنها در زندان هستند یا نه” هرش گفت.

Daria Serna سخنگوی دنور Sheriff Department, اشاره سوال در مورد زندانیان و درمان خود را به دنور بهداشت و شهر مشترک مرکز اطلاعات راه اندازی در پاسخ به این ویروس.

“آن را تیره و تار وضعیت در رفتن در حال حاضر گفت:” مایک Britton, معاون رئیس جمهور از دنور کلانتر نمایندگان اتحادیه.

این قرنطينه آمده به عنوان رهبران دنور سیستم عدالت کیفری کار را به منظور کاهش زندان’ جمعیت و محدودیت رزرو از زندانیان جدید.

دنور رئیس پلیس پل Pazen روز دوشنبه گفت که افسران او دستور به صدور احضاریه به جای ساخت دستگیری در بسیاری از سطح پایین جنایت برای جلوگیری از بی ارزش رزرو افراد به زندان است. دادستان در دنور دفتر دادستان منطقه در حال دستور به توافق برسند به اوراق قرضه است که اجازه می دهد کم خطر متهمان به رایگان در حالی که خود را در دادگاه همچنان ادامه دارد. و قاضی در دنور دادگاه در روز جمعه صادر سفارش درخواست قضات به بررسی موارد و آزادی زندانیان که کمتر از 30 روز باقی مانده خود را در حکم یا در افزایش خطر ابتلا به عوارض بهداشتی که در آن ممکن است.

کارکنان پزشکی و نمایندگان مشغول به کار در اکثر پزشکی مناطق پر خطر از زندان دسترسی به ماسک صورت برک گفت: اما امکانات معاف از عدم دنده محافظ فاکتورها باعث ایجاد پلاک شهرستان و کشور است.

“دنور Sheriff Department مانند بسیاری از اجرای قانون و امنیت عمومی آژانس در حال کار را از طریق کمبود N95 ماسک در سراسر کشور” برک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de