21-day مستند مم شامل مزاوان می رود ویروسی بازیگر می گوید: “منظور چینگ های’

پس از آن زمان نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد 21-day مستند در میان شیوع کروناویروس مردم شده اند مطمئن شوید که برای تحت تاثیر گرفتن ذهنی آن است. برای همین بسیاری از شهروندان در حال امید بستن به کمک الگوهای رفتاری که خنده دار هستند و خلق و خو را فورا. چندین شهروندان در حال گرفتن کمک از بازیگران فیلم دیالوگ و خیلی دیگر ویروسی مسائل را به الگوهای رفتاری روی زمین افتاده و مردم چگونه خواهد بود و صرف وقت خود را در طول این دوره است.

یکی از الگوهای رفتاری ویژه R مزاوان و همچنین یک واکنش از بازیگر. این الگوی رفتاری است Maddy از 2000s به عنوان روز 1 مستند. در حالی که زمان آن را روز 21 او تبدیل نگاه خود را از آینده پروژه پرتاب موشک: این Nambi اثر است که در آن او نقش عنوانی نقش Nambi Narayanan.

مزاوان تایید الگوی رفتاری با نقل قول tweeting “Ha ha ha .. Manzoor hai.. desh aur Maanav hith mein -Manzoor hai.”

بررسي فايلهاي خود را صدای جیر جیر زیر:

در ضمن صحبت کردن در مورد پرتاب موشک: این Nambi اثراین فیلم بر اساس زندگی و زمان Nambi Narayanan سابق دانشمند و مهندس هوا فضا از اروپا. او بعدها متهم به جاسوسی بیش از حد.

فیلم علائم Maddy را برای اولین بار به عنوان یک مدیر و همچنین ستاره Simran به عنوان زن منجر شود. فیلم منتشر خواهد شد به زبان انگلیسی, Tamil و هندی زبان.

مزاوان نیز Nishabdham که در آن او با بازی در کنار Anushka Shetty. این فیلم همچنین دارای Anjali, Michael Madsen, Subbaraju, Shalini Pandey و Srinivas Avasarala در نقش محوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im