2020 کوه های راکی مرحله نهایی مسابقات بین CU علاقمندان CSU قوچ هنوز هم در مسیر وجود coronavirus نگرانی

هدف این پست برای سرنوشت جهان آزاد اجازه دهید به تنهایی کالج, فوتبال, فصل, به نظر می رسد به حرکت در هر 12 ساعت. اما در حال حاضر تاریخ و محل 2020 کوه های راکی نهایی مسابقات بین CU علاقمندان و CSU قوچ — سپتامبر. 5 در بوم ورزشگاه در فورت کالینز — باقی می ماند در سنگ.

“(CU مدیر ورزشی) ریک (جورج) و من صحبت یک زن و شوهر روز یکشنبه پیش و ما هر دو توافق کردند که ما امیدواریم که ما می بینیم هر یک از دیگر در سپتامبر. 5 در بوم ورزشگاه” CSU مدیر ورزشی جو پارکر گفت: پست. “اما کسانی که تصمیمات خوبی در خارج از حوزه مسئولیت ما است.”

Pac-12 کمیسر لری اسکات گفت: پست در یک مصاحبه در هفته گذشته که چندین سناریو در حال بحث در میان کنفرانس مقامات برای آینده فوتبال فصل — از جمله یک فصل شروع می شود که دیر شده است.

اسکات گفت که او نمیخواهد به فوتبال بازگشت تا زمانی که دانشگاه ها دوباره باز برای دانش آموزان و کارکنان و که او می خواهم برای دیدن برنامه هایی مانند علاقمندان که یک مربی جدید در کارل Dorrell دریافت کافی اجرا تا زمان رفتن به فصل به طور منظم.

CU بهار شیوه به تعویق افتاد قبل از آنها می تواند شروع در حالی که قوچ بودند تقریبا در نیمه راه از طریق ایشان قبل از دانشگاه تعطیل شد, بیش از coronavirus نگرانی.

“(ما) بسیار امیدوار است که آنها قادر به پر فوتبال فصل است که شامل بازی” پارکر گفت.

و اگر فصل می شود قرارداد در راه است که باعث می شود بازی به تعویق افتاد — و یا بدتر هنوز, لغو?

“من اجازه دهید ذهن من وجود دارد در عین حال” پارکر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im