2020 CHSCA همه دولت ها لغو شد به دلیل coronavirus

2020 کلرادو دبیرستان مربیان کانون همه دولت ها لغو شده است.

سالانه دبستان رویداد ویژگی های خروجی ارشد ورزشکاران در انواع ورزش ها از جمله فوتبال, بسکتبال و بیسبال دارای توپ نرم. به طور سنتی از آن شده است در ماه ژوئن برگزار شد اما در نور از شیوع کروناویروس در این سال ها بودند نقل مکان کرد و در آوریل-ژوئیه 13-18 در CSU-Pueblo. روز دوشنبه سازمان اعلام کرد لغو.

“ما آماده بودند و خوش بین باقی مانده که آخرین قطعات را به محل سقوط” CHSCA خواهد شد. “ما بسیار متاسف نیست که این فرصت را به این ورزشکاران برای آخرین بار به نمایندگی از دبیرستان خود را در زمینه دادگاه و حصیر.

“اگر 64th همه دولت ها قادر خواهد بود به جای ما می دانیم و جشن هر یک از ورزشکاران و مربیان به دست آورده است که افتخار شرکت در این رویداد معتبر.”

با وجود ساخت “هر تلاش برای اطمینان از امن و موفق رویداد” وجود دارد “بیش از حد بسیاری از موانع برای غلبه بر” CSU-پوبلو ورزشی کارگردان پل Plinske گفت: در انتشار اخبار.

“ما بسیار متاسفم برای ورزشکاران و مربیان و کارکنان است که نمی خواهد این فرصت را به تجربه 2020, بازی, اما ما به طور کامل متعهد به بازگشت از این بازی ها در سال 2021 و فراتر از آن” Plinske گفت: در انتشار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de