عکس: Kena Betancur (خبرگزاری گتی ایماژ)

بنابراین همه حساب متخصصان پزشکی و محققان به این نتیجه رسیده اند که افرادی که تغییر جنسیت هستند و فقط شما می دانید مردم است. هنوز پس از قانونگذاران جمهوری خواه در حال رانده شده توسط یک, عجیب و غریب میل به نابود کردن همه چیز آنها را درک نمی کنند در صورتی که به معنی هدف قرار دادن کودکان است.

ماه گذشته ya boy نوشت: در مورد چگونه قانونگذاران جمهوری خواه در ایالت های جنوبی تا به حال پیش نویس لوایح متعددی هدف فراجنسیتی جوانان است. در حال حاضر ان بی سی نیوز گزارش که بیش از 200 حرفه ای پزشکی باید امضا نامه ای سرگشاده محکوم کردن این قانون است. برخی از این قوانین را در نتیجه پزشکان از دست دادن مجوز خود را و یا احتمالا حتی زندان هم برای ارائه هورمونی دارو و انتقال مربوط به عمل جراحی است.

تبلیغات

در این نامه آمده, “این لایحه خلاف این اجماع رو به رشد در جامعه پزشکی است که بهبود دسترسی به جنسيت تایید مراقبت مرکزی به معنی بهبود سلامت برای افرادی که تغییر جنسیت.“آن را امضا توسط نوار گسترده ای از متخصصان پزشکی از سلامت روان مشاوران و جراحان برای داروسازان و دندانپزشکان.

قانونگذاران جمهوری خواه شده اند و مصمم که این صورتحساب ساخته شد برای “محافظت از کودکان است. آنها در محل قرار داده برای جلوگیری از کودکان از تصمیم گیری در مورد بدن خود را در بیش از حد جوان از سن. مشکل این است که این به طور کامل نادیده علم است. مطالعات اخیر نشان داده اند که چربی های ترانس جوانان فقط به عنوان برخی از آنها هویت خود را به عنوان کشورهای مستقل مشترک المنافع — جنسیتی هستند. نه تنها که اما یک مطالعه منتشر شده در اطفال نشان می دهد که دسترسی به بلوغ مسدود کننده های کاهش خطر خودکشی در ترانس جوانان است. این قوانین نه به معنای محافظت از کودکان آنها به معنای به آنها صدمه دیده است.

وجود دارد برخی از روشنایی ضعیف تابیدن از امید ، در فلوریدا یک لایحه است که باید آن را یک جنایت برای پزشکان به ارائه داروهای هورمونی و یا به انجام انتقالی به طور موثر عمل جراحی درگذشت دوشنبه گذشته. این بود که پس از چند ترانس جوانان و خانواده های آنها جلو آمد و گفت: داستان های خود را در جلسات. امید است که قانونگذاران جمهوری خواه را ببینید برای اولین بار دست آسیب این قوانین را تحمیل خواهد شد و رها کردن آنها را. من برای یک, قطعا امیدواریم که مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de