20 سال ‘Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi’: Smriti Irani-Ekta کاپور دریافت دلتنگ با به یاد ماندنی ویدئوها

در جولای 3, 2000, Ekta کاپور راه اندازی شد او محبوب ترین نشان می دهد Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu این که رفته در تاریخ هند تلویزیون. با این نمایش Ekta نیز راه اندازی بازیگر-تبدیل-سیاستمدار Smriti ایرانی در نقش اصلی به عنوان Tulsi. امروز به عنوان نشان می دهد تکمیل دو دهه از آن پخش, Ekta و Smriti در زمان به سفر کردن خط حافظه و حکایات. آنها همچنین تشکر از کل تیم برای اینکه بخشی از نشان می دهد.

Ekta نوشت: “20 سال امروز به Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi…! من به یاد داشته باشید نشسته عصبی در مقابل Sameer آقا و Tarun تبادل ‘Kyunki…’ به آنها را. گفتن آنها را “saas-bahu’ درام می تواند کار و… است که ما مایل به انجام آن را در 1 لاک. سپس Tarun به نام من افتاد و گفت: “من خواستار مذاکره… مادرم گفت:” هیچ هیچ, ما نمی توانیم آن را در زیر یک لاک… “و او در پاسخ گفت:” Sameer Nair است گفت: ما به شما 1.40 لاک برای آن… لطفا صرف این نشان می دهد!’ هرگز اتفاق افتاده است که یک کانال مذاکره و با توجه به پول بیشتر از آنجا که آنها می خواستند با کیفیت بهتر. اما این اعتقاد و حمایت از این کانال به ما داد. برای زمان 1st روزانه از صابون بود که در زمان نخست و رفت روی را در تاریخ به عنوان ما آن را می دانم. قدردانی بسیار زیاد به Sameer آقا Tarun Katiyal کل cast & crew پشت Kyunki, Monisha و StarPlus! @sameern @tarunkatial07 @smritiiraniofficial @monishasinghkatial @starplus”.

در

او بیشتر به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو و زیر نویس آن را بیان “20 سال به Kyunki… نشان می دهد که زندگی من را تغییر داد. در آن زمان این بود که تبلیغ به عنوان هند ‘نرم سفیر’ با توجه به محبوبیت خود و در سراسر جهان برسد. با تشکر از شما به شبکه برای ما یک فرصت است. من به یاد داشته باشید خواندن در مورد چگونگی وقتی گجرات زلزله اتفاق افتاده است ppl قرار داده و خود تلویزیون و تماشا Kyunki. شده است وجود ندارد بیشتر فروتنی لحظه برای من بود. با تشکر از شما برای این همه عشق که در راه ما فرستاده. با تشکر از شما Sameer آقا Tarun Katiyal, Monisha کل cast & crew پشت Kyunki و StarPlus! @sameern @tarunkatial07 @smritiiraniofficial @monishasinghkatial @starplus”.

در

Ekta رفت و به نوشتن در مورد سه سال سفر Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi که نشان می دهد در حال اتمام 1000 قسمت. به زوجه تزار از تلویزیون نوشت: “این زمانی بود که ‘Kyunki…’ تکمیل 3 سال و آمار 1000 قسمت. نشان می دهد همچنان به رشد و رونق به ما نامنظم خوردن ساعت و برنامه. ما را در تقریبا 18 ساعت در روز به آن! با تشکر از شما به تمام نویسندگان و طراحان و بازیگران. و یک تشکر ویژه به شما مورد علاقه من کسی که رفت بر تبدیل شدن به یک وزیر کابینه و همه ما افتخار است. @smritiiraniofficial”.

در

از سوی دیگر Smriti مشترک او یکی از اولین صحنه با اواخر Sudha شوپری که نقش بع. بازیگر-تبدیل-سیاستمدار نوشت: “20 سال پیش این بود که احتمالا یکی از اولین صحنه با Sudha ، من شتافت طریق خطوط عصبی به عنوان جهنم چون @ektarkapoor نامیده می شد به تیراندازی طبقه توسط مدیر که به او گفت این پروژه یک شات مطمئن بدترین بازیکن میدان از آنجا که دختر بازیگران به عنوان Tulsi نیست که استعداد به آن را از طریق. بر خودروی چرا من نه رها کردن پتانسیل کامل من به عنوان یک بازیگر به او گفتم: “آیا من می توانم بازی به عنوان شخصیت من گمان مناسب به جای گفت که چگونه به هیجان بخرج دادن?” من به او وعده داده بودم را به کمک هر همکار امکان پذیر است اگر من احساس من می توانم اندازه گیری تا به تنهایی. EK گفت انجام می شود و بقیه بود تاریخچه تلویزیون. امروز 2 دهه بعد به صورت غیابی به من می گویند با تشکر از شما برای اعتقاد @ektarkapoor با تشکر از شما @monishasinghkatial برای اولین بار امتناع از بازیگران من و سپس حمایت از من تمام راه را. با تشکر از شما برای همیشه در حال تغییر Mihir از @amarupadhyay_official به دادا @ronitboseroy. به بچه ها مثل @karishmaktanna @ihansika @masumimewawalla @mounirooy و تمام کسانی که نتوانسته اند به نام. به bahus اعم از @gpradhan @shilpa_saklani_official & sons @meetsumeet18 @hitentejwani سندیپ Baswana… و بسیاری از بیشتر روابط من زندگی بر روی صفحه نمایش که دوستان برای زندگی است. به @mandirabedi & @جایا.باتاچاریا كه در صفحه خائنانی احتمالا و مطلق دلبر خارج از صفحه نمایش. بسیاری از بیشتر که بخشی از این سفر… من گرامی هر لحظه & خصوص سپاسگزار هستم به بینندگان که نگهداری احساسات ما زنده است.#20yearsofkyunkiisaasbhikabhibahuthi”.

در

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de