20 کتاب در مورد سیاست خارجی بروکینگ 2021

[ad_1]

با نزدیک شدن به سال 2021 – سال اول دولت بایدن و سال دوم همه گیری کووید-19 – هیچ کمبودی در مورد آینده نظم بین المللی، سیاست خارجی و دموکراسی آمریکایی وجود ندارد. اما تعدادی از کتاب های روشنگر توسط کارشناسان سیاست خارجی بروکینگز که در سال جاری منتشر شد، می تواند به ما کمک کند تا بهتر بفهمیم کجا هستیم و به کجا می توانیم برویم.

آینده چین، آمریکا و آسیا

نمایش کتاب‌های منتشر شده توسط بروکینگز فارین پالیسی در سال 2021 درباره آینده چین، ایالات متحده و آسیا.

تعدادی از این کتاب ها بر ظهور و تکامل چین به عنوان یک بازیگر جهانی، روابط دشوار فزاینده بین چین و ایالات متحده، و پیامدهای هر دو تمرکز دارند. «چین جهانی: ارزیابی نقش رو به رشد چین در جهان» که توسط تارون چابرا، راش دوشی، رایان هاس و امیلی کیمبال ویرایش شده است، شامل تجزیه و تحلیل ده‌ها محقق از بروکینگز و فراتر از آن در مورد چگونگی شکل‌دهی چین به روابط قدرت‌های بزرگ، فناوری انتقادی است. امنیت آسیا، مناطق کلیدی خارج از آسیا و حکمرانی و هنجارهای جهانی. هاس در کتاب «قویتر: تطبیق استراتژی چین در عصر وابستگی متقابل رقابتی» نوشت که در حالی که رقابت روابط ایالات متحده و چین را شکل می دهد، هماهنگی در مورد چالش های مشترک حیاتی خواهد بود. او اصرار دارد که اگر واشنگتن بیشتر بر بهبود شرایط داخلی تمرکز کند تا تلاش برای خنثی کردن ابتکارات پکن، در رقابت اقتصادی و حکمرانی موفق‌تر خواهد بود. در بازی طولانی: استراتژی بزرگ چین برای تغییر نظم آمریکا، دوشی – که به همراه چابرا اکنون در کارمندان شورای امنیت ملی خدمت می کند – از اسناد حزب کمونیست چین استفاده می کند تا ادعا کند که چین از استراتژی هایی برای تغییر نظم آمریکا پیروی می کند و آن را با سفارش چین در منطقه و اکنون در سطح جهانی جایگزین کنید.

در همین حال، چنگ لی “طبقه متوسط ​​شانگهای: بازسازی تعهد ایالات متحده و چین” استدلال می کند که ایالات متحده نباید پویایی و تنوع چین مدرن را از دست بدهد و اینکه طبقه متوسط ​​رو به رشد و فرهنگ جهان وطنی که توسط شهر زادگاه لی، شانگهای به تصویر کشیده شده است، می تواند یک فرصتی برای تعامل و تبادل در “جوانان چین: افزایش تنوع در نابرابری مداوم” توسط مجموعه ای از متفکران چینی در مرکز چین جان ال. تورنتون و معرفی شده توسط چنگ لی، لی چونلینگ جامعه شناس چینی دیدگاهی محلی در مورد ارزش ها، رفتارها و سبک زندگی افراد مختلف ارائه می دهد. نسلی که بین دهه 1980 تا اواسط دهه 1990 متولد شد و روزی رهبری کشور را به دست خواهد گرفت.

کارشناسان بروکینگز نیز خود را به سایر بخش‌های آسیا محدود می‌کنند و موضوعات مرتبطی را که باید آینده منطقه را شکل دهند، روشن می‌کنند. “رقابت و پاسخ: ارزیابی پویایی قدرت های بزرگ در آسیای جنوب شرقی”، ویرایش شده توسط جاناتان استرومست، رقابت بین ایالات متحده و چین را در چشم انداز استراتژیک آسیای جنوب شرقی بررسی می کند. یافته اصلی کتاب این است که سیاست ایالات متحده بیش از حد بر دفاع و امنیت متمرکز شده است و اولویت های فوری برای توسعه اقتصادی بسیاری از کشورها را نادیده می گیرد. ریچارد کی. بوش در کتاب “انتخابات دشوار: تلاش تایوان برای امنیت و زندگی خوب” فشارهای داخلی و خارجی فزاینده ای را که تایوان با آن مواجه است توصیف می کند و پیشنهاد می کند که تایوان چه کاری می تواند برای کمک به خود انجام دهد و ایالات متحده چه کاری باید انجام دهد تا شانس تایوان را بهبود بخشد. موفقیت اندرو یئو در «دولت، جامعه و بازارهای کره شمالی» تغییرات در جامعه و اقتصاد کره شمالی را ارزیابی می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه کشور در شرایط عمیقاً اقتدارگرایانه حکومت کیم جونگ اون و آنچه در پیش است پیش می‌رود.

جریان های ژئوپلیتیک و استراتژی عالی

نمایش کتاب‌های منتشر شده توسط بروکینگز فارین پالیسی در سال 2021 درباره جریان‌های ژئوپلیتیک و استراتژی بزرگ.

رقابت بین چین و ایالات متحده همچنین بخش مهمی از تاریخ همه‌گیری کووید-19 و پیامدهای جهانی آن است، همانطور که توماس رایت و کالین کال آن را در پس لرزه‌ها: سیاست همه‌گیری و پایان نظم بین‌المللی قدیمی بیان کردند. رایت و کال – که اکنون معاون سیاسی وزیر دفاع ایالات متحده است – در اولین پیش نویس تاریخ خود به تفصیل شکست همکاری های بین المللی را توصیف می کنند و به واکنش ها و پیامدهای بیماری همه گیر در طیف گسترده ای از کشورها نگاه می کنند. آنها با توصیه هایی در مورد چگونگی احیای نظم بین المللی و آماده شدن برای همه گیری بعدی پایان می یابند. کتاب بروس جونز مدیریت امواج: چگونه کنترل اقیانوس‌های جهان سرنوشت ابرقدرت‌ها را شکل می‌دهد بر نقش حیاتی دریاها در جهانی‌شدن، جریان اطلاعات و انرژی و قدرت ملی تمرکز دارد و خوانندگان را از کشتی‌های باری کانتینری غول‌پیکر به بنادر وسیع می‌برد. پایگاه های نیروی دریایی حیاتی جونز استدلال می کند که اقیانوس ها به سرعت در حال تبدیل شدن به مهمترین منطقه مناقشه در میان بازیگران اصلی نظامی جهان هستند. استفاده و سوء استفاده از وابستگی متقابل سلاح، ویرایش شده توسط دانیل دبلیو. درزنر، هنری فارل، و آبراهام ال. نیومن، آسیب پذیری های وابستگی متقابل قدرت های بزرگ قرن بیست و یکم را برای به چالش کشیدن دانشمندان و دست اندرکاران برای تفکر متفاوت درباره سیاست اقتصادی خارجی بررسی می کند. امنیت ملی و دولت.

استراتژی امنیت ملی آمریکا و ارتش آن در سال جاری مورد توجه چندین کتاب کارشناسان بروکینگز بوده است. مایکل ای. اوهانلان در کتاب «هنر جنگ: استراتژی بزرگ ایالات متحده و محدودیت قاطع» بر نبود یک استراتژی عالی برای ایالات متحده پس از جنگ سرد تأکید می کند و چشم اندازی برای استراتژی جدید ارائه می کند. او پیشنهاد می کند که پنتاگون مجموعه تهدیدهای “4 + 1” خود – روسیه، چین، ایران، کره شمالی و تروریسم – را با تهدیدهای اضافی “4 + 1” – بیولوژیکی، هسته ای، دیجیتال، آب و هوا و تهدیدات داخلی تکمیل کند. O’Hanlan همچنین “دفاع 101: درک نظامی امروز و فردا” را منتشر کرد، یک مقدمه مختصر برای ارتش ایالات متحده با تمرکز بر چهار حوزه مهم: بودجه دفاعی و تخصیص منابع، نبردهای بازی و مدل سازی، تغییرات تکنولوژیکی، و نوآوری نظامی؛ و علم. از جنگ در «میراث: ارتش آمریکا پس از دو دهه جنگ»، مارا کارلین – که اکنون در پنتاگون به عنوان معاون وزیر دفاع در امور سیاست خدمت می کند – تحلیل می کند که چگونه دو دهه جنگ در عراق و افغانستان بر ارتش ایالات متحده تأثیر گذاشته است. آن، و روابط ملکی-نظامی.

دموکراسی آمریکایی، خاطرات و خاورمیانه

نمایش کتاب‌های منتشر شده توسط بروکینگز فارین پالیسی در سال 2021 درباره دموکراسی آمریکایی، خاطرات و خاورمیانه.

پس از ریاست جمهوری دونالد ترامپ و حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره آمریکا در جریان شمارش آرا در کالج الکترال، که پیروزی جو بایدن را رسمیت بخشید، دو کارشناس بروکینگز گزارش های شخصی ارائه کرده اند که وضعیت خطرناک جامعه و دموکراسی آمریکا را برجسته می کند. «اینجا چیزی برای تو نیست: یافتن فرصتی در قرن بیست و یکم» نوشته فیونا هیل خاطرات سفر نویسنده از رشد در فقر در شمال شرق انگلستان غیرصنعتی شده تا تجربه او در شورای امنیت ملی دولت ترامپ است. واقعیت در اولین محاکمه استیضاح ترامپ. هیل تشابهاتی بین کمبود فرصت‌ها و سیاست‌های پوپولیستی در زادگاهش بریتانیا، روسیه – کشوری که به طور حرفه‌ای روی آن تمرکز کرده است – و در ایالات متحده، خانه مورد قبول خود، ترسیم می‌کند. هیل هشدار می دهد که آمریکا در آستانه یک فروپاشی اجتماعی-اقتصادی و یک کودتای اقتدارگرایانه است که می تواند با روسیه در دوره ریاست جمهوری ولادیمیر پوتین رقابت کند.

در “Wildland: The Making of America’s Fury” ایوان اوسنوس پس از یک دهه در خارج از کشور در چین و خاورمیانه به عنوان یک خبرنگار خارجی به ایالات متحده باز می گردد تا حاکمیت قانون، قدرت حقیقت و فرصت های برابر برای همه تحت حمله را کشف کند. در خانه . . تمرکز بر سه جامعه ای که در آن زندگی می کرد – گرینویچ، کانکتیکات. کلارکزبورگ، ویرجینیای غربی؛ و شیکاگو، ایلینوی – Osnos منابع تجزیه سیاسی آمریکا را از طریق زندگی مردم عادی دنبال می کند.

هنگامی که اوسنوس برای کشف یک داستان حیاتی در ایالات متحده امروز به خانه بازگشت، در جلد دوم خاطرات ماروین کالب، “تصاحب روسیه: تبدیل شدن به یک خبرنگار خارجی در بوته جنگ سرد”، کالب توسط ادوارد آر. مارو به عنوان مرد انتخاب شد. از CBS News در مسکو در بحبوحه جنگ سرد، بازگشت به جایی که به عنوان وابسته دیپلماتیک جوان در سفارت ایالات متحده خدمت می کرد. کالب یک گزارش شاهد عینی هیجان انگیز از تنش های بین ایالات متحده آیزنهاور و اتحاد جماهیر شوروی خروشچف ارائه می دهد و به آغاز یک حرفه افسانه ای در روزنامه نگاری در سپیده دم اخبار تلویزیون نگاه می کند.

در نهایت بروس ریدل در «اردن و آمریکا: دوستی پایدار» داستان یکی از مهم ترین روابط دوجانبه در خاورمیانه را روایت می کند. او توضیح می‌دهد که چگونه رهبران اردن و ایالات متحده با بحران‌های متعدد در یکی از ناآرام‌ترین مناطق جهان، از دیدگاه منحصربه‌فرد او به‌عنوان یک مقام سابق آژانس اطلاعات مرکزی، کاخ سفید و پنتاگون که نقش مهمی در ایجاد این ارتباط دارد، برخورد کرده‌اند. . کورتنی فریر و آلانود الشارخ در کتاب قبیله‌گرایی و قدرت سیاسی خلیج‌فارس: ساختن دولت و هویت ملی در کویت، قطر و امارات متحده عربی به نقش سیاسی قبایل در این جوامع خلیج‌فارس و میزانی که قبایل مانع یا تشویق مردمی می‌شوند نگاه می‌کنند. مشارکت در دولت و در اتحادیه اروپا و شورای همکاری خلیج فارس: به سوی یک مسیر جدید، ادل عبدالغفار و سیلویا کلمبو و سایر محققان رابطه بین دو بلوک مهم منطقه ای و کشورهای عضو آنها را ارزیابی می کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000Omegleaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü