Goldenvoice ارائه عاشقان و دوستان بروشور
تصویر: YouTube

این یک شنبه بعد از ظهر و من در حال حاضر من در توییتر جدول زمانی مراقبت از هر کس دیگری در کسب و کار زمانی که من آن را دیدم.

وجود دارد بر روی صفحه نمایش من آراسته در پر زرق و برق blinged کردن فونت پاشیده با Mariah Carey-با الهام از پروانه ها چیزی بود که احتمال تبدیل شدن به سرگرم کننده ترین زمان از زندگی من: دوستداران و دوستان جشنواره است.

تبلیغات

در علاوه بر این به (امیدوارم عمدی) افتضاح گرافیک صف آتش است. در آن نگاه کنید! وجود دارد Usher Lil’ Jon, Ludacris, مگان تو Stallion, Mase TLC, Sean, Paul, T-Pain, نلی, Brandy, مونیکا SWV, Fat Joe, Lil Kim و خیلی بیشتر…این به نظر می رسید مانند یک سیاه دلتنگ Coachella. به من بگویید شما نمی خواهد که در زمان زندگی لعنتی خود را بیش از حد!

سوخته توسط Fyre جشنواره و متوجه می شوند که چنین افزایش تا صف شد بیش از حد خوب درست باشد, اضطراب طرفداران موسیقی شروع به تعجب که آیا یا نه هنرمندان تایید کرده بود ظاهر خود را با صلیب-ارسال در رسانه های اجتماعی (که آن را به طور کامل به اثبات آن نیست clusterfuck داده Fyre استراتژی بازاریابی با استفاده از هنرمندان برای ترویج با وجود شکست به دنبال از طریق با واقعی, جشنواره, اما آن را کرده اید حداقل با توجه به برخی از اعتبار). به علاوه Ja Rule بود در صف.

معلوم Lil کیم, Mase و Twista به نام shenanigans مربوطه خود را در صفحات رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

به دنبال چه بود, کاملا rollercoaster از توییتر.

هر کس پرسید: “که همه” gon (در واقع) وجود خواهد داشت؟’

من نیاز به دانستن واقعی خطچون من بلافاصله کشیده مطبوعات برنامه پس از شنیدن در مورد این جشنواره به طوری که من می تواند حضور و نوشتن در مورد آن.

تبلیغات

تبلیغات

Goldenvoice این سازمان از Coachella است که در پشت این پس از آن به حلال مناسب است؟!

با سلام من سعی می کنم برای جلوگیری از پریدن از روی چیزهایی که قبل از من یک منبع معتبر تایید آن ، دیگر از محتاط بودن به عنوان یک فن آن را نیز لعنتی من کار درست است ؟ خوب دانستن است که Goldenvoice سازماندهی یکی از قابل توجه ترین جشنواره های موسیقی در دنیا, من نمیفهمد من در دست خوب است.

تبلیغات

وجود دارد یک طرح پرداخت/layaway گزینه است که لذتبخش ،

پذیرش کلی بلیط شروع در $145. مانند بسیاری از جشنواره های, گزینه های وجود دارد برای کسانی که به دنبال یک تجربه نخبگان. جشنواره ارائه می دهد یک VIP بسته برای $250 و سوپر VIP بسته برای $450 به علاوه هزینه.

تبلیغات

زمانی که شما رفتن به دوستداران و دوستان سایت وجود دارد “19.99 پایین” دشنه در صفحه اصلی. بله درست است وجود دارد layaway گزینه ای برای رفتن به این سیاه, کون, جشنواره است. من دوست دارم مردم من!

ما باید کمی برنامه ریزی تعارض به نام کلم بروکلی شهرستان متحرک

برخی از کاربران توییتر در نهایت با سنجش زمان که یکی از این ذکر شده headliners مگان تو کیک گوشت گاو را در حال حاضر رزرو و مشغول کلم بروکلی شهرستان متحرککه می گیرد روشن در سراسر کشور در واشنگتن, دی سی, on May 9, همان روز به عنوان دوستداران و دوستان. Yeahhhh رفتن به اتفاق می افتد, کاپیتان.

تبلیغات

تصور کنید Lauryn Hill بودن در صف و بزرگترین رسوایی نیست که او ممکن است در اواخر AF.

یکی از این ذکر شده headliners است Lauryn Hill اضافه می کند که به شوق و شعف از این ظروف سرباز یا مسافر با توجه شهرت خود برای نشان دادن سوپر اواخر برای کنسرت حضور.

تبلیغات

در واقع بزرگترین طرح پیچ و تاب خواهد بود اگر او را نشان می دهد (و در زمان!) و هیچ کس دیگری می کند.

تبلیغات

می رسد آن است که یک جشنواره است که اتفاق می افتد.

بعد از آن در روز, تصاویر شروع رویه از Usher ارسال به جشنواره های مختلف خود سیستم عامل رسانه های اجتماعی. خوبه—*نفس*—لعنت جشنواره مراجع Lil’ Jon آهنگ او برجسته در (او آواز می خواند قلاب!), بنابراین همه ما خوب است, راست?

تبلیغات

علاوه بر این, Twista در زمان بازگشت خود را زودتر زانو حرکت تند و سریع واکنش, اعتراف, “Ok, ok, ما قفل شده است و در لعنتی من بود smokin’ بیش از حد.”

تبلیغات

با توجه Twista پاسخ آن به نظر می رسد برخی از miscommunication در مورد هنرمند قرارداد به تایید رزرو.

تبلیغات

Soulection (موسیقی جمعی است که کار با متحرک) از بنیانگذاران جی کی تایید این جشنواره اصالت و اشاره کرد: “ما چشم پوشی نمی کند جعلی/مسخره کردن خط یو پی اس.”

تبلیغات

هر آنچه که اتفاق افتاده این سوار یک ظرف غذا بود. و من هنوز هم می خواهید به سوار شدن برای ضبط. جهنم آن را به یک داستان باور نکردنی…

تبلیغات

ریشه رسیده به Goldenvoice برای نظر. پیش فروش بلیط های در دسترس خواهد بود پنج شنبه, فوریه. 20 (شما می توانید ثبت نام برای که اینجا) و عموم بلیط will go on sale جمعه, فوریه. 21. در ارتباط باشید…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de