19-سال-سلولهای بنیادی به مدرسه تیراندازی مشکوک را اعدام

Denver7

دوون اریکسون, سمت چپ, در دادگاه در تاریخ Jan. 2, 2019.

بزرگسالان شارژ در ساقه مدرسه هیقلندس رنچ تیراندازی نمی خواهد مجازات مرگ روبرو.

هجدهم قضایی دادستان منطقه جورج Brauchler در زمینه اطلاع به دادگاه روز شنبه صبح که دفتر خود را نمی خواهد به دنبال مجازات اعدام.

جان Castillo گفت: مسئولان با 18 قضایی دفتر دادستان منطقه گفت که او و همسرش تصمیم روز چهارشنبه و او نا امید شده بود به یاد بگیرند که آنها به جای آن در نظر گرفته شده و به دنبال زندگی در زندان را برای 19 ساله, دوون اریکسون.

اریکسون است که متهم به قتل Castillo را Kendrick کاستیلو در مارس 7 تیر اندازی بنیادی در مدرسه ارتفاعات در مرتع پرورش احشام. هشت نفر دیگر مجروح شدند.

“برای ثبت من و همسرم برای قرار دادن او را به مرگ” کاستیلو ” میگوید. “که فقط ساده و ساده است.”

اریکسون التماس کرد گناه نیست و در این مورد برنامه ریزی شده است برای رفتن به دادگاه است. دومین مظنون در این حمله 16 ساله الک میشن التماس کرد گناه در ماه فوریه به قتل درجه اول و 16 اتهامات دیگر. او می تواند صرف بین 20 سال زندگی در زندان است.

دادستان منطقه تصمیم بر مجازات اعدام می آید هفته پس از قانونگذاری ایالتی رای به لغو مجازات اعدام در آینده پرونده های جنایی و رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس است که انتظار می رود به ثبت نام در این لایحه به صورت قانون در این ماه.

که لغو خواهد شد لغو مجازات اعدام در موارد ثبت و یا بعد از 1 ژوئیه و نمی شود به موارد در حال بررسی. این بدان معناست که Brauchler می تواند به دنبال مجازات اعدام پس از اریکسون آزمایشی برنامه ریزی شده است برای شروع دیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>