153 تایید COVID-19 موارد در ماهاراشترا; 86 از آنها در بمبئی

تعداد موارد تایید شده از بیماری کروناویروس (COVID-19) در ماهاراشترا در حال حاضر افزایش یافته است به 153 عنوان جدید ده موارد مثبت گزارش شده در روز جمعه و نه از آنها در بمبئی و یکی در واشی. تعداد کل coronavirus-موارد مثبت در بمبئی در حال حاضر در 86 وزارت بهداشت از دولت پيشين گفت: در این روز است.

65 سال در بمبئی گذشت در این روز با توجه به COVID-19 است که مانند آتش سوزی گسترش در سراسر کشور است. این پنجمین اعدام در دولت در همان روز که 85 ساله, دکتر, نیز در گذشت و در شهر.

ماهاراشترا وزارت بهداشت گفت: 65 سال درگذشت امروز با توجه به COVID-19 در Kasturba بیمارستان بمبئی. این پنجمین اعدام در دولت با توجه به این ویروس است. 85 ساله, دکتر, احتمال COVID19 صورت مثبت نیز درگذشت امروز در یک بیمارستان خصوصی در بمبئی است.”

اضافه کردن “دو بستگان 85 ساله, دکتر, اخیرا در بازگشت از انگلستان است. او دیابتی و تا به حال یک ضربان ساز بیش از حد. تشخيص انجام شد در یک آزمایشگاه خصوصی, بنابراین, آن است که تأیید شده است.”

در نور از افزایش نگرانی از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در هند کشور شده است در زیر قرار داده شده کامل مستند برای 21 روز. مقامات خواسته اند شهروندان به حفظ دقیق اجتماعی فاصله برای کاهش گسترش شیوع ویروس.

به عنوان 12:10 AM در شنبه حدود 887 نفر در سراسر هند گزارش شده است که قرارداد COVID-19 بیماری به عنوان موارد جدید گزارش شده در ماهاراشترا Telangana و Andamans این صبح است. این ویروس آسیب دیده در اطراف 576,859 مردم در سراسر جهان است. جهانی مرگ و میر و آمار 26,455.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de