15 گردشگران ایتالیایی در هند تست مثبت برای coronavirus

یک روز پس از ایتالیایی گردشگری در راجستان جیپور آزمایش مثبت برای coronavirus 15 بیشتر مردم از این گروه که او بخشی از شده اند و تایید شده اند آلوده به ویروس.

15 گردشگران باید آزمایش مثبت برای این ویروس تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) مطلع در روز پنج شنبه. گروه قرنطینه شده در یک ITBP مرکز در دهلی نو.

این گروه در تور راجستان. پس از همسر توریستی نشان داد علائم اولیه ویروس نمونه از کل گروه ارسال شد برای تست.

تمام 15 گردشگران نگه داشته شده است در پیشگیری از انزوا در ITBP تسهیلات در Chhawla از شنبه بعد از ظهر.

در همین حال شش نفر در Noida که قرار داده شد و تحت نظارت به صورت مشکوک به عفونت کرونا ويروسی را آزمایش منفی برای ویروس. آنها گفته اند که با حضور در یک جشن تولد که توسط یک فرد که تست مثبت برای عفونت است.

روز سه شنبه یک مدرسه در Noida بسته شد و آن امتحانات داخلی شد به تعویق افتاد و پس از اخبار را شکست که بسیاری از کودکان و نوجوانان با حضور در جشن تولد.

“چند تن از همکلاسی ها از کودک از یک COVID-19 آلوده آمد در تماس با او در یک مهمانی. ما باید تعطیل مدرسه به پاکسازی آن است. آلوده است و بستری در بیمارستان در دهلی نو” Anurag Bhargav, افسر ارشد پزشکی از گوتام Buddh نگر گفت.

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه بررسی آمادگی در رمان coronavirus پس از موارد تازه تشخیص داده شد در هند.

هند تا کنون گزارش پنج مورد از کشنده رمان coronavirus. اولین سه مورد گزارش شده از کرالا که مرخص شده از بيمارستان در ماه گذشته پس از بازیابی.

روز دوشنبه یک مورد هر گزارش شده از دهلی شورای ملی مقاومت و Telangana.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>