14-روز ملی shutdown می تواند شامل کافه ها و رستوران ها, بیماری های عفونی متخصص می گوید

بسته شدن رستوران ها و کافه ها در دنور و در سراسر کشور به نظر می رسد قریب الوقوع زیر نظرات ساخته شده است به بیش از آخر هفته توسط دولت ایالات متحده را بالا بیماری متخصص مورد COVID-19 همه گیر اجتماعی و فاصله.

در مصاحبه های تلویزیون در روز یکشنبه, Dr. Anthony Fauci گفت: او به ارمغان آورده است تا با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امکان از 14 روز ملی خاموش است که می تواند شامل کافه ها و رستوران ها با توجه به واشنگتن پست و گزارش های دیگر.

“در حال حاضر خودم شخصا, من نمی خواهد به یک رستوران بروید,” او گفت:. “من فقط نمی خواهد چرا که من نمی خواهم به در یک مکان شلوغ است.” Fauci آگهی های موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در حال حاضر درخواست کافه ها و رستوران ها به طور داوطلبانه زیر Fauci توصیه و اوهایو فرماندار دستور داد آنها را بسته که از یکشنبه شب با یک استثنا برای carryout و تحویل.

در ضمن برخی از مواد غذایی سالن ها و رستوران ها در دنور شروع به نزدیک قبل از emptively بیش از آخر هفته. دیگران تغییر تمرکز خود را به carryout و یا تحویل از جمله گزینه برای منظقه وانت.

پایین کوهستانی را Avanti بسته شده روز شنبه به مدت سه روز از تمیز کردن — اولین سالن غذا را تعطیل. پس از استنلی بازار در آرورا و برادوی بازار در دنور اعلام تعطیلی تا اطلاع ثانوی و رشيد سالن در بولدر یکشنبه بسته با یک برنامه به ارزیابی مجدد وضعیت روزانه با توجه به یک پست در رسانه های اجتماعی.

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس دستور لغو تمام تجمعات و حوادث با بیش از 250 نفر در هفته گذشته هر چند Avanti برای مثال مناسب می تواند بیش از 600 کاربران بین دو طبقه و patios.

“به روشنی در هیچ یک از کارکنان ما کاهش یافته است بیمار مبتلا به ویروس” پاتریک اونیل سالن بنیانگذاران گفت: در یک نسخه. “این تصمیم بر اساس شدت از وضعیت و احساس تعهد به انجام آنچه ما می توانیم برای جامعه ما است.”

Avanti صاحبان برنامه ریزی شده به کارکنان پرداخت و در طول بسته شدن فوری و فردی غرفه مواد غذایی صاحبان اجازه داده شد به ارائه منظقه وانت و یا تحویل در اختیار خود را بیش از آخر هفته.

در روزتا سالن صاحبان تعیین کرده اند تا 50000 دلار در صندوق به پرداخت تمام کارکنان بیش از دو هفته آینده.

“ما نیز کمک همه کارکنان ما با دسترسی به بهداشت و درمان اگر آنها به آن نیاز دارید” سالن را Instagram پست خوانده و افزود که هیچ کس نشان داده است هیچ نشانه ای از این ویروس به عنوان رتبهدهی نشده است.

به عنوان رستوران ها و دیگر کسب و کارهای کوچک تقلا برای آماده سازی برای امکان نامحدود تعطیلی حداقل یکی در حال حاضر تصمیم گرفته برای همیشه در آن مکان فعلی.

روز شنبه, جنیفر Jasinski اعلام کرد که او خاک اقلیدس سالن Bar & Kitchen خواهد دید خوب در 14 و Larimer خیابان پس از یک سنت پاتریک روز سه شنبه.

“اثرات انباشته از COVID-19 ویروس بر روی کسب و کار ما واقعا به ما هیچ چاره ای جز به در حال حاضر. ما ادامه خواهد داد برای کشف محل جدید برای اقلیدس سالن یک مفهوم ما همه عشق و اعتماد به نفس در.”

رستوران اجاره نامه تنظیم شده به پایان می رسد در ماه اوت است.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de