’13 دلیل برای’ فصل 4: بازیگران شکسته شدن در طول نشان می دهد خواندن جلسه در حالی که گفته final goodbye

یکی از مطرح ترین Netflix بکشد نشان می دهد که 13 دلیل است که برای فصل نهایی خود را. آغاز شده نشان می دهد در سال 2017 با خودکشی بیکر, هانا با بازی کاترین لانگفورد و چگونه همکلاسی های او منجر به آن را در برخی از راه و یا دیگر. مورد به طول انجامید برای دو فصل و در فصل سوم نشان داده شد که هانا متجاوز برایس واکر است که به قتل رسیده و تا پایان فصل رمز و راز حل شد. در پایان فصل سوم آن بود که نشان داد مونتگمری de la Cruz کشته شد در زندان و پس از او متهم به قتل برایس.

در حال حاضر در چهارمین و آخرین فصل ما خواهد بود, دیدن رمز و راز در اطراف او و چگونه مشکل نوجوانان می تواند منجر به زندگی همه گلدان turmoils آنها مواجه بود و در طول زندگی در مدرسه خود. در ‘خداحافظی‘ تصویری به اشتراک گذاشته شده توسط Netflix ما دیدن castmates گرفتن عاطفی در طول خواندن نهایی جلسه و آنها توصیف سفر خود را در نشان می دهد.

ویدیو زیر را بررسی کنید:

13 دلیل برای ستاره Dylan Minnette مسیحی ناوارو, Alisha Boe, Brandon فلین جاستین Prentice مایل Heizer راس ساقی, Devin فالگیر, Amy Hargreaves, Derek Luke, Kate Walsh, Brian d’arcy James در نقش محوری. کاترین نمی تلافی نقش خود را در فصل سوم.

خواننده و ترانه سرا سلنا گومز یکی از تولید کننده اجرایی این نمایش بر اساس سال 2007 رمان نوشته شده توسط Jay آشر. 13 دلیل برای فصل نهایی خواهد شد در جریان در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de