’13 دلیل برای’ فصل آخر تریلر: خاک رس جنسن unravels رمز و راز از چه کسی قاب و کشته مونتی

تریلر برای چهارمین و آخرین فصل از 13 دلیل است. به عنوان ما می دانیم که فصل سوم به پایان رسید و با دانستن در مورد چه کسی کشته برایس واکر و همچنین شاهد مرگ مونتی که قاب به صورت سابق را قتل است. او در زندان و خاک رس می شود به می دانم که مونتی کشتن نیست برایس به عنوان او با شخص دیگری شب قتل صورت گرفت.

در حال حاضر در تریلر جدید آزادی دانشجویان بالا خواهد بود یک بار دیگر مورد بازجویی قرار گرفت و شروع به ریشه راز که باید کشته مونتی. در حالی که آنها وارد مدرسه برای واژه جدید, پیام جدید نوشته شده است که به عنوان خوانده شده ‘مونتی قاب شده بود و هر کس به نظر می رسد در هر یک از دیگر با مرموز چشم. خاک رس جنسن نیز می رود از طریق درمان که در آن او در نهایت شکسته شدن این حوادث که در زمان زندگی خود را. در یکی از صحنه های او را شنیده است و گفت: “من به شما نگاه می رسی و من یک بچه که پرداخت یک قیمت بسیار بالا — و من حتی نمی دانم برای چه.”

اتمام تریلر در زیر:

13 دلیل برای فصل 4 خواهد بود جریان در Netflix بکشد از 5 ژوئن 2020. نهایی فصل ستاره Dylan Minnette, Alisha Boe, Brandon فلین مایل Heizer فضل سیف, مسیحی, ناوارو, راس, ساقی, Devin دروید تیموتی Granaderos آن زمستان Deaken Bluman تایلر Barnhardt, Austin هارون Inde Navarrette RJ قهوه ای, Steven Weber, Brenda Strong, Amy Hargreaves, Josh Hamilton, Mark Pellegrino و ژان لوئیس Castellanos در نقش سرب است.

این نمایش با اقتباس از کتابی به همین نام به قلم جی آشر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de