106 دستگیری و 18 دپو بعد پلیس دهلی راه اندازی اضافی تلفنی شماره خشونت-مناطق ضربه

پلیس دهلی در روز شنبه گفت که حدود 106 نفر دستگیر شده اند و 18 دپو شده اند ثبت شده در ارتباط با خشونت که فوران در شمال شرق دهلی نو پس از درگیری آغاز شد و بین ضد کا و نرم افزار کا گروه.

پلیس دهلی نیز راه اندازی دو خط تلفن اضافی اعداد آن مطلع شد. این 22829334 و 22829335. این دو عدد را در علاوه بر این به 112کمک خواهد کرد که مردم در مجاورت شمال شرقی دهلی نو برای گزارش هر گونه حوادث نامطلوب.

صحبت کردن با خبرنگاران پلیس دهلی نرم افزار MS Randhawa مطمئن باشید که سریع اقدام خواهد شد توسط پلیس اگر یک تماس پریشانی دریافت کرده است از شهروندان در خشونت-مناطق ضربه.

“Miscreants حال شناخته شده است. ما فیلم دوربین مدار بسته و شواهد قوی. هیچ نامطلوب حادثه امروز صورت گرفت” دهلی یک سخنگوی پلیس گفت: “تا حالا پلیس دهلی به ثبت نام 18 دپو و 106 نفر دستگیر شده اند در ارتباط با حوادث در شرق دهلی نو است.”

او گفت که وضعیت تحت کنترل است و امروز که نیاز به توجه به شایعات. “PCR تماس در حال نظارت و ماموران در حال انجام پرچم عاملان خشونت-مناطق آسیب دیده برای حفظ نظم و قانون” Randhawa گفت.

در پی تازه خشونت شکستن در شمال شرقی دهلی نو یک روز زودتر این وضعیت در منطقه بود و در کنترل در صبح روز فوریه 26. سنگین استقرار نیروهای امنیتی بود که در مناطق آسیب دیده. هواپیماهای بدون سرنشین نیز مستقر به منظور نظارت بر وضعیت در این مناطق است.

با توجه به دریافت آخرین به روز رسانی حداقل 25 نفر از جمله یک پلیس و یک IB رسمی کشته شدند و بیش از 200 مجروح تا کنون در امان خشونت است که spiraled راه خود را به سرمایه های ملی.

آهن مترو دهلی نو شرکت (DMRC) اطلاع داد که ورود و خروج از دروازه در تمام ایستگاه های مترو افتتاح شده است.

مشاور امنیت ملی agnew روز چهارشنبه پس از بازدید از خشونت-مناطق ضربه در Maujpur در شمال شرقی دهلی مطمئن باشید که این وضعیت را به خوبی تحت کنترل است و سازمان های اجرای قانون در حال انجام کارهای خود است.

منطقه شاهد خشونت بی رحمانه از فوریه 23. خشونت فوران در شمال شرق دهلی نو پس از درگیری آغاز شد و بین ضد کا و نرم افزار کا گروه. چندین مغازه ها شده اند به آتش کشیده شد و مورد سنگ pelting و آتش سوزی شاهد شده است.

مغازه ها و سوخته شدند و افراد مسلح با چوب و میله بودند در خیابان ها در Jaffrabad, Maujpur, Bhajanpura, Chand باغ و Karawal نگر در شمال شرقی دهلی نو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>