104 ساله ما کهنه سرباز جنگ جهانی دوم بهبود از COVID-19 در زمان برای جشن 104 تولد

که جهان را شوکه کرد هر روز با نصب تلفات آمار و ارقام با توجه به کروناویروس در همان زمان وجود داشته است برخی از اخبار به ارمغان می آورد که برخی از امید در چنین نگران کننده بار. 104 ساله, ایالات متحده آمریکا جنگ جهانی 2 جانباز بهبود از coronavirus فقط در زمان برای جشن تولد خود را با خانواده اش در تاریخ 1 آوریل.

مردی به نام ویلیام “بیل” Lapschies زندگی می کردند از طریق آنفولانزای اسپانیایی رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم و در حال حاضر با موفقیت بهبود پس از آلوده شدن توسط ویروس. در جنگ جهانی 2 بود مستقر در Aleutian Islands.

گزارش های رسانه ها ادعا می کنند که او قراردادی ویروس در جانبازان در اورگان در مارس 5 که در آن 15 ساکنان دیگر آزمایش مثبت است. او در انزوا نگه داشته در اتاق خود و در این هفته او آزمایش منفی برای کوروناویروس.

به گزارش ایسنا پزشکان گفته اعضای خانواده خود را که او ممکن است آن را ندارد اما او ساخته شده یک بهبود معجزه آسا برای یک مرد سن و سال او. ویلیام پسر در قانون به نام او “بسیار انعطاف پذیر است.”

Lapschies’ خانواده او انداخت یک جشن تولد در مارس 1 در جانبازان خانه. از آنجا که خانواده اجازه داده نمی شد در داخل جانباز در خانه آنها برگزار شد, اجتماعی, فاصله, حزب در خارج از خانه.

“این نیست که دقیقا چه خانواده اش می خواست به جشن” دختر خود را Carolee قهوه ای گفت KION اضافه کرد: “ما خود را جشن گرفتند 101 و تا به حال بیش از 200 نفر” او گفت:. “اما ما خیلی هیجان زده او پیش از این و ما فقط تا به حال به انجام کاری برای او.”

خانواده های تشکر شده از کارکنان جانباز و گفت که در مورد او ممکن است الهام بخش دیگر از بیماران که در حال مبارزه با کروناویروس.

خروجی اخبار KION خواسته ویلیام در مورد چگونه او احساس پس از بهبودی که او پاسخ داد: “خیلی خوب است. من از آن ساخته شده” اضافه کردن “خوب برای چند بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im