104-سال-پیر مردی که جان سالم به آنفلوآنزای اسپانیایی از جنگ جهانی دوم بهبود از coronavirus

104 ساله از ایالت اورگان ایالات متحده که گفته است باید از طریق زندگی می کردند آنفولانزای اسپانیایی رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم است که از COVID-19 احتمالا شدن قدیمی ترین فرد برای بهبود یافتن از این بیماری است.

ویلیام “بیل” Lapschies قرارداد coronavirus در Edward C Allworth جانبازان در اورگان و شروع به نشان دادن علائم در مارس 5, با توجه به توآ CBS گزارش. او منزوی شده در اتاق خود را در نظر گرفته است و بهبود از COVID-19 این گزارش گفت:.

او به عنوان بهبود در زمان تولد خانواده اش یک-اجتماعی فاصله حزب در خارج از جانبازان خانه در تاریخ 1 آوریل.

دختر خود را Carolee براون گفت که Lapschies’ لشکر 101 تولد جشن گرفته شد با یک حزب بیش از 200 نفر است. حزب اما بسیار کوچکتر این سال است.

“اما ما خیلی هیجان زده او پیش از این و ما فقط تا به حال به انجام کاری برای او,” او گفت: CBS وابسته KOIN.

قبلا براون گفت: پزشکان گفته بود که او ممکن است آن را به عنوان او “بسیار بیمار بود.”

ویلیام پسر در قانون جیم براون اشاره کرد که او زندگی می کردند از طریق آنفولانزای اسپانیایی رکود بزرگ و یک زن و شوهر از عمده رکود.

وقتی پرسیده شد که توسط یک گزارش که چگونه او احساس Lapschies پوشیدن یک کلاه با “کهنه سرباز جنگ جهانی دوم’ حکاکی شده بر روی آن گفت: “احساس خیلی خوب است. من آن ساخته شده است.”

Lapschies مستقر شد در Aleutian در طول جنگ جهانی دوم و خانواده اش گفت.

ایالات متحده تبدیل به مرکز ثقل رمان coronavirus با 277,953 موارد مثبت بسیاری برای هر کشور است. بیش از 7000 نفر فوت کرده اند این بیماری در آمریکا و پس از ایتالیا با مرگ و میر 14,681 و اسپانیا 11,198.

در بدترین 24 ساعته و مرگ و میر برای هر کشور از شیوع رمان coronavirus ایالات متحده ثبت نزدیک به 1500 نفر از مرگ و میر ناشی از COVID-19 بین پنج شنبه و جمعه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

ایالات متحده ثبت 1,480 مرگ و میر بین 8:30 pm (0030 به وقت تهران) پنج شنبه و جمعه AFP گزارش شده است.

جهانی coronavirus تلفات رسیده 59,131 با 110,000 موارد در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im