102 مایل در ساعت باد ثبت شده در اکران یک شبه; آسیب قابل توجهی گزارش

پشت سر هم فوق العاده قوی وزش باد پاره پاره از طریق شرقی دشت اواخر دوشنبه شب به اوایل صبح روز سه شنبه منجر به آسیب قابل توجهی در شهر اکرون.

برآورد بادها در بیش از 100 مایل در ساعت به دنبال بسیار موضعی گروه از طوفان که نقل مکان کرد و از طریق این منطقه در شمال شرق کلرادو. خدمات ملی آب و هوا در بولدر تایید کرد که یک 102-mph وزش باد نقل مکان کرد و از طریق شهر اکرون در مدت کوتاهی قبل از ساعت 1 صبح روز سه شنبه صبح.

باد منجر به چند گزارش از آسیب قابل توجهی در این شهر کوچک حدود 2000 نفر است. آب و منابع متخصص که تجربه طوفان به نام روز سه شنبه طوفان “ترین مجنون باد همیشه” در توییتر.

باد شدید بود و بخشی از باریک اما قدرتمند خط از طوفان که سرعت نقل مکان کرد از جنوب به شمال یک شب جمعه به شنبه.

Colorado state climatologist اهل شوماخر اسیر خط از طوفان در یک حلقه رادار. در رادار انیمیشن زیر توجه داشته باشید مختصر اما روشن پشت سر هم از قرمز تیره رنگ و ظاهر یک کماندار کمان به عنوان طوفان با نزدیک شدن به اکران (تقریبا در وسط در نقشه زیر) کلاسیک هواشناسی سیگنال فوق العاده قوی باد.

در آن خطوط microburst ممکن است به خوبی جای گرفته اند با اضافه کردن اضافی تکان خوردن به در حال حاضر قوی باد که زوزه در امتداد خط از طوفان.

یک microburst باریک فشار باد در طوفان معمولا دو مایل یا کمتر در اندازه است که می تواند بیش از حد محلی آسیب باد. زمانی که آنها در حال تمرکز بیش از یک جمعیت منطقه microbursts می تواند تا حد زیادی افزایش آسیب باد برای یک محل خاص.

در طول شبانه رویداد در اکرون بادهای توفانی شد به طور مداوم بیرون آمدن از شمال قبل از آنها به طور ناگهانی تغییر به جنوب. یک استارک باد شیفت مانند است که به احتمال زیاد شاخص که یک microburst مسئول شتاب ناگهانی در سرعت.

از بعد از ظهر سه شنبه بدون قطع برق گزارش شد در اکران با توجه به قطع ردیابی سایت PowerOutage.ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de