100,000 coronavirus آزمون های انتظار در فرودگاه دنور در روزهای آینده

کلرادو شرکت و گزارش ایسنا ، کوری گاردنر روز جمعه گفت که 100000 coronavirus آزمون می تواند وارد در فرودگاه بین المللی دنور در روزهای آینده, اما آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که چگونه بسیاری از کسانی که در پی آزمایشات باقی خواهد ماند در کلرادو.

Aytu علوم زیستی مستقر در انگلوود همکاری با یک دلار هنگ کنگ شرکت به تولید coronavirus کیت های آزمایش که ارائه نتایج در 10 دقیقه یا کمتر. هفته گذشته Aytu دستور داد تا 100000 از آزمون تولید می شود و انتظار می رود آنها را به حمل این آخر هفته با توجه به جاش Disbrow شرکت مدیر عامل.

“ما آنها را برای فروش در دسترس هستند. ما در حال گرفتن به عنوان شما ممکن است انتظار علاقه قابل توجهی از سراسر کشور است. در سراسر جهان واقعا” Disbrow روز جمعه گفت. “اما ما تا به حال مکاتبه با فرمانداری و صحبت با سناتور گاردنر. وجود دارد برخی از علاقه, بدیهی است که در نگه داشتن به عنوان بسیاری از در دولت به عنوان ما می توانیم.”

گاردنر یک یوما جمهوری خواه در مصاحبه ای گفت که او مشغول به کار بود با این شرکت و دولت برای دریافت 100,000 آزمون به قطر به عنوان به زودی به عنوان شنبه ، Disbrow گفت: این آزمون می رسند می تواند در اوایل هفته آینده.

جایی که آنها بروید و از آنجا مشخص شده است. رژیم صهیونیستی. Jared پلیس بارها به نام برای بیشتر آزمایش های گسترده ای در کلرادو که در آن در مورد 3,700 آزمایشات تجویز شده است با توجه به حالت چهره. فرماندار می گوید او منتقل سرخوردگی بیش از یک عدم تست به طور مستقیم به معاون رئیس جمهور مایک پنس.

گاردنر گفت: فدرال پاسخ: “ما باید همچنان به انجام بهتر و بهتر هر روز.”

نگرانی در مورد coronavirus را نمیفهمد برجسته در سال های اخیر tele-سالن شهر با Coloradans این سناتور گفت: دنور پست.

“شما می توانید آن را در شنیدن صدای مردم است. نگرانی از یک زن مسن که نمی تواند پیدا کردن مواد ضد عفونی کننده در فروشگاه او در حال رفتن به. نگرانی از صاحب یک رستوران در نزدیکی پوبلو در مورد (آیا) او در حال رفتن به ماندن در کسب و کار.”

هنگامی که آگاهانه توسط خبرنگار جمعه که تعداد زیادی از آزمایشات می تواند پس از رسیدن به قطر به زودی پلیس به نظر می رسد اما غافل خوشحال به شنیدن اخبار است.

قبل از آزمون می توان به توزیع مشتاق بیمارستان و موسسات خصوصی و سازمان های دولتی در هفته آینده آنها نیاز به روشن حیاتی غذا و دارو غربالگری در قطر.

“برنامه این است که آن را از طریق بدون هیچ مشکلی” Disbrow گفت. “طرح B خواهد بود به تماس سناتور گاردنر و بگو: بیایید مطمئن شوید این دریافت نمی کند برگزار می شود’ به دلیل این است که خود را عادی و روزمره پزشکی محصول است که گاهی اوقات می تواند روز یا هفته برای روشن شدن. ما باید تعهد خود را که او می خواهیم هر کس او نیاز به تماس بگیرید.”

FDA مطلع شده و حمل و نقل اهمیت داده شده است و ثبت نام آن شماره برای سرعت بخشیدن به فرآیند غربالگری با توجه به Disbrow.

ورودی آزمون با استفاده از یک قطره خون از انگشت خراش اجازه می دهد برای نتایج سریع تر از بینی سواب معمولا بیشتر استفاده می شود. یک تست دوم خواهد بود توصیه می شود برای کسانی که تست مثبت Disbrow گفت.

“ما هیجان زده می شود قادر به کمک کردن. من امیدوار هستم که ما را از داشتن این در اینجا و در دسترس و آماده رفتن به,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im