10,000 انتظار می رود در دنور تظاهرات جورج فلوید در شنبه

پس از دو روز از اعتراض به نام جورج فلوید تبار به خشونت و درگیری با پلیس به عنوان بسیاری از 10 ، 000 نفر در حال انتظار برای بازگشت به مرکز شهر دنور در روز شنبه به راهپیمایی علیه خشونت پلیس.

تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد حدود ظهر روز جمعه صدها نفر از مردم درگیر در تماس-و-پاسخ شعارهای آنها به عنوان راهپیمایی با نشانه های نزدیکی کلرادو دولت کاپیتول. به عنوان ماه مارس آغاز شد, اخبار trickled که افسر بود که نشان داده شده در ویدئو زانو در Floyd گردن شده بود دستگیر و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

اما همانطور که خورشید پایین می رفت مدنی-حقوق دوران شعارهای تفویض به درگیری با ویندوز شکست در کلرادو ساختمان دادگاه عالی و کتابخانه های عمومی. افسران در پاسخ به شلیک گاز, انفجار, فلش, نارنجک و تیراندازی غیر کشنده فلفل توپ در جمعیت که پراکنده تا بعد از نیمه شب.

صورتش Anderson, دنور, عضو هیئت مدیره مدرسه که در خدمت به عنوان مدیر تشریفات برای بسیاری از روز جمعه در اعتراض به طول روز, التماس به مردم به راهپیمایی مسالمت آمیز روز شنبه.

“امروز من نیاز مردم به امن” او هنوز توییتی. “اگر شما در حال آمدن به تحریک لطفا قرار نیست دیگران در معرض خطر خود را با اقدامات است. دو روز گذشته ما تا به حال مردم بی گناه را با تانک و گلوله. دیروز سیاه مردمی در دنور صراحت خواست به تحریک چرا که این امر می تواند ما را سرزنش می کنند.”

اندرسون در شب جمعه ابراز انزجار با کسانی که ادعا می شود متحدان اما “اصرار بر پرتاب سنگ و بطری و غیره. در پلیس است.”

سخنگوی پلیس دنور کورت بارنس در روز شنبه تا به حال یک پیام کوتاه برای کسانی که حضور: “ما برای پرسیدن هر کس به صلح آمیز است.”

دنور تظاهرات آینه دیگران در سراسر کشور است که آورده اند هزاران نفر از مردم به تجمع در برابر فلوید مرگ در میان جهانی از همه گیر. مینه سوتا فرماندار به ارمغان آورد تا کامل گارد ملی در روز شنبه برای کمک به منظور مینیاپولیس است که سایت گسترده غارت و آتش سوزی از جمله آتش کشیدن یک حوزه پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>