Lizzo به شمار بر روی فرش قرمز در ورود به جایزه بریت سال 2020 در لندن در فوریه 18 سال 2020 است.
عکس: Tolga Akmen (خبرگزاری گتی ایماژ)

بهترین راه برای کف زدن در متنفرم که عمل مانند آنچه شما غذا خوردن آنها را می دهد سلولیت? نشان می دهد تا بر روی فرش قرمز به دنبال مانند یک سر در گم میان وعده است که دقیقا چه Lizzo را در سه شنبه شب در سال 2020 Brit Awards در لندن است.

عکس: جو ماهر (گتی ایماژ برای بائر رسانه)

تبلیغات

پوشیدن سینه Moschino لباس شب طراحی شده به مانند لفاف بسته بندی از یک هرشی یاد شکلات (از جمله بار کد و اطلاعات تغذیه ای) خواننده رپ و فلوت—که قبلا برانگیخته روغن نارگیل, کیک, و به نام خودش “یک لعنتی تمام وعده غذایی” در آهنگ با برچسب @lizzobeeating در Instagram—به ما طعم شکلات این دور به همان اندازه باهوش کیسه های برای مطابقت با. و از آنجا که دختر می تواند متعهد به یک موضوع وجود دارد و حتی شکلات الماس درگیر است.

Lizzo ادامه داد: کاکائو-licious-برجستگی روی صحنه پوشیدن بافته شده چرم-نگاه bodysuit (طراح ناشناخته) برای مرحله که در آن او بسته و در عین حال یکی دیگر از عملکرد با ضربه آهنگ “آب.” در حالی که آن را ممکن است به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان فرش قرمز نگاه ما قدردانی جامد تم.

عکس: گرت Cattermole (گتی ایماژ)

تبلیغات

افسوس Lizzo نیست نگاهی به صفحه اصلی هر یک جوایز بریت شب گذشته اما ما نمی تواند کمک کند اما درک این واقعیت است که در جهان است که به طور مداوم می گوید زنان را به فضای بیش از حد او در ادامه به تأثیر عمده ای را—روشن و خاموش روی فرش قرمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im