100 آمریکایی هواکش وارد هند روز دوشنبه

برای کمک به هند در مبارزه با COVID-19 بسیار در انتظار هواکش به عنوان وعده داده شده توسط رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ورود در روز دوشنبه.

در اولین زیادی در حدود 100 بالا فن آوری فن های زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی خواهد آورد به هند به عنوان یک کمک مالی از امریکا است. این پنکه در حال ساخته شده توسط ما-شرکت مبتنی بر Zoll و در حال ورود از شیکاگو در ایالات متحده است.

“روز دوشنبه حدود 100 هواکش در حال ورود از ایالات متحده به عنوان یک کمک مالی. هواکش خواهد به هند آمده هوایی هند پرواز. این است که به طور کامل موفق توسط هند صلیب سرخ جامعه” یک مقام ارشد دولت آشنا با این موضوع گفت: ANI.

“هنگامی که هواکش می رسند در هند وجود دارد ، افتتاحیه تابع در IRCS و پس از آن این هواکش خواهد بود توزیع به بیمارستان برای مراقبت از بیمار” رسمی اضافه شده است.

در مه 16, آمریکا, رئیس جمهور تهمت بود در توئیتر خود نوشت: “من با افتخار اعلام کرد که ایالات متحده اهدا خواهد شد هواکش به دوستان ما در هند است. ما ایستاده با هند و @narendramodi در طول این بیماری همه گیر. ما همچنین همکاری در تولید واکسن. با هم ما را مورد ضرب و شتم نامرئی دشمن!”

در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, نارندرا نخست وزیر او را در یک صدای جیر جیر و برجسته هند و آمریکا در ارتباط است.

“در چنین مواقعی آن را همیشه مهم برای ملت به با هم کار کنند و آیا به همان اندازه که ممکن است ما را از دنیا سالم و عاری از Covid-19” PM مودی گفت: در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de