10 دیدگاه, نماز و نگرانی در مورد Netflix عشق کور است که کاملا ارزش تماشای


تصویر: عشق کور است (Netflix)

در رسانه های اجتماعی در حال حاضر این است که دیده می شود حداقل یک یا دو عبور اشاره از Netflix واقعیت نشان می دهد سری, عشق کور است. من خاص رسانه های اجتماعی جدول زمانی هستند پر از نشان دادن مراجع و “ZOMG!” و WTF?!?! و “من نفرت جسیکا!” و “تماشا کارلتون!”

اوه احمقانه من…چه عشق کور است? من خوشحالم که از شما خواسته است. عشق کور است , نشان می دهد که در آن یک دسته از تک مردمی که هر دو و با نمک در same damn time, رفتن به غلاف مجهز به آب نبات و نوشید برای شروع romancing the stone, چشم نهان با فرد دیگری در مقابل یک مات shimmery دیوار به امید ساخت یک روانی ارتباط عشق است که حفظ خود را در راه به سوی مقدس ازدواج است که در این جهان است که چهار هفته دور. بله در عشق کور استشما دیدار با کسی که با صدای شما و سپس شما پیشنهاد می کنیم (در یک هفته) و سپس شما آنها را ببینید و سپس شما را در راه خود را به سمت یک عروسی که در آن کسانی که همراه خاموش خواهد شد و در نهایت تصمیم بگیرید که اگر آنها ازدواج یا رفتن مگی نجار در آن ،

تبلیغات

که یک مرجع به جولیا رابرتز’ شخصیت در فیلم عروس فراری. در این مثال مگی نیز می تواند یک مرد را مانند لسلی, اشلی یا باب. نگاه فوری-ish ازدواج را نشان می دهد چیزی جدید; ازدواج در نگاه اول و 90 روز نامزد هستند چیزی, بنابراین بدون ایجاد دوباره چرخ است. اما برای برخی از دلیل این نشان می دهد (حداقل با توجه به بنر بر روی صفحه نمایش در Netflix) است که در حال حاضر شماره 1 نشان می دهد در جریان خدمات. و آن را حس می کند. ما زمان های فرهنگی وسواس با ازدواج همراه با واقعیت را نشان می دهد که در حال بالا بر روی درام (که این در بسیاری از زمینه) و تماشای نشان می دهد با هم از طریق رسانه های اجتماعی باعث می شود آن را یک طوفان کامل. به علاوه نشان می دهد آخر هنوز منتشر نشده—آن منتشر خواهد شد پنج شنبه—ساخت آن را نشان می دهد شما می توانید شراب خواری و گرفتن تا به بخشی از گفتگو به جز همه عاشق صحبت کردن در مورد این نشان می دهد بنابراین آماده کارو در هر گوشه. من شروع به تماشای آن را در دستور خواهر و پس از چند قسمت نوشته شده چیزی در مورد آن را در Facebook و هنوز هم وجود دارد نظرات جدید در مورد آن در حال حاضر. این است که نوع نشان می دهد.

با تمام گفت: در اینجا 10 افکار نماز و نگرانی در مورد عشق کور است.

همچنین…spoiler alert homie.

1. به عنوان مضحک به عنوان فرض برای تلفن های موبایل—موارد فوق یک اتصال فیزیکی به امید ساخت یک روانی, توسط دوستیابی تنها از طریق صحبت کردن—که به معنای واقعی کلمه اینترنتی در اواخر دهه 90 و اوایل دهه 00s. قبل از مای اسپیس و BlackPlanet AOL گونش (و دیگر سیستم عامل آنلاین) بودند زبانی عاشقانه و طرح های احتمالی در فرد کنسول. شما می خواهم با صدای تلپ در آن وجود دارد و تف بازی و در نهایت سقوط برای یک آواتار و نام صفحه نمایش. A/S/L بود entryway به پتانسیل های عاشقانه. جهنم من هیچ تفاوتی ندارد. من کاملا ملاقات زنان آنلاین در چت روم و تا به حال عاشقانه dalliances که هرگز حتی درگیر تصاویر چرا که جهنم می دانست که چگونه به آپلود یک عکس به یک کامپیوتر به اندازه یک بهترین خرید در سال 1998 ؟ قطعا نه من.

تبلیغات

همچنین من یک بار ملاقات یک زن در یک چت روم کلارک آتلانتا در پردیس و او بلافاصله بوی گردن من و به من گفت من بوی دوست شوهرش. او هرگز ذکر شوهر, بنابراین من فرض او صحبت شد در زمان آینده که در این صورت من هرگز او را دیدم دوباره. نکته اینجاست که این قضیه نشان می دهد نه که دیوانه نه بدون دنیای واقعی سابقه.

2. با که می شود گفت…fam. این مردمی و عشق آنها احساس می کنید بیش از این دوره از تاریخ خود و مانورهای رندانه برای موقعیت برای پیشنهاد (یا پیشنهاد) است که به عنوان فیلسوف شاه سیاه راب گفت: “اوه. من به یاد داشته باشید تعداد کل مردمی و آن را تا حد زیادی بی اهمیت اما از دسته شش زوج پدید آمده مشغول اند. اگر من می تواند قرار داده اند پول چگونه بسیاری از آن را به یک عروسی واقعی, من می خواهم بگویم یک…شاید.

تبلیغات

3. من نفرت جسیکا. من نفرت او nasally صدای. من نفرت او فوق العاده duper استعداد برای دبی Downer بودن. او به معنای واقعی کلمه باعث می شود همه چیز را برای او نامزد, علامت, است که تنها در تلاش برای او را دوست دارم اما خوب gotdamn. علامت گذاری می گویند به او “جس شما زیبا” و او می خواهم احتمالا 20 عکس و می گویند “بارنت سکسی است” و یا از برخی از تغییرات “شما چه می دانید در مورد زیبایی خوانده شده را علامت شما تا به حال واقعا در آن دیده می شود ؟ زیبایی است که شاید حتی یک چیزی که واقعی است.” او را به خود جلب علامت, اما به جای نجات در کل چیز به خاطر او 34 و ترس او هم در حال اجرا است او را کشیدن او را از طریق تمام احساسات و یو پی اس و فراز زندگی از آنجا که او نمی خواهند به وجود داشته باشد اما او نمیخواهد به تنهایی یا. او به معنای واقعی کلمه یک fuckboi.

4. سریع نماز برای علامت گذاری: خداوند عزیز لطفا کمک کنید این ادم سفیه و احمق خوانده شده را علامت متوجه است که این زن او به نظر می رسد با وجود عشق به هر دلیلی او داده او را به اجرا و به حواس خود می آیند به یاد داشته باشید او را 24 وثيقه و اعمال می شود در یکی دیگر از مسنجر ازدواج نشان می دهد. او ممکن است آن را نمی دانم اما او قدردانی می خواهید آن را در دراز مدت. آمین.

تبلیغات

5. Cartlon, کارلتون, کارلتون. کارلتون یک شخص سیاه و سفید که به پیشنهاد برای یک زن سیاه و سفید—الماس—یک اشتباه دوجنسی, مردی که نمی آیند که او چه کسی است و به جای اینکه در صف مقابل و صادقانه با او تصمیم به حذف آن واقع و سپس رها کردن آن در بعد از نامزدی اما در چنین متمرد و بی دلیل مد که او آن را به نظر می رسد مانند آن را تقصیر او بود. سپس هنگامی که او سعی کردم به صحبت کردن با او در مورد چگونه آنها حرکت رو به جلو او دیوانه در او معقول خود به پایان رسید تا با تماس با یک سگ ماده در آینده برای او کلاه گیس از همه چیز و سپس ظاهر تنها ، کارلتون نیز fuckboi و مظهر هر دلیل که چرا شما نیاز به دریافت بیش از خود گه قبل از اینکه شما کشیدن مردمی دیگر به آن. بدیهی است که dalliance به پایان رسید زمانی که او به نام او ، همچنین من در واقع معتقدم که او تاریخ زنان است. تا کنون.

6. من دوست داشتم به دیدن این نمایش با همه مردم سیاه و سفید. وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری به نظر می رسد برای شروع اما با توجه به این که نوع حس می کند. من هم تعجب نیست که فقط یک زن و شوهر ساخته شده است اما پس از آن که گه سقوط از هم جدا. دیدن شماره 5. آن را بیشتر و یا کمتر به پایان رسید تا چگونه از من انتظار می رود. من دیده ام برخی از پچ پچ در مورد آن حاضر و با توجه به چه نوع از نشان دادن این است که سیاه ترین مردمی خانواده قصد ندارم برای این گه به هر حال پس از آن احتمالا به پایان رسید تا دقیقا چگونه باید آن را.

تبلیغات

7. کهربا زن بارنت تصمیم گرفت به پیشنهاد کاملا سزاوار پنج دقیقه در حلقه با جسیکا به شلاق زدن الاغ او را. کهربا در حالی که شاید نه دقیقا یک مسابقه حتی سوزاندن یک تکه کاغذ است که هنوز نامزد خود را و در اینجا می آید جسیکا در هر نوبت sidling تا بارنت و بودن درمناسب در حالی که او خود را نامزد است که در اینجا سعی می شود بهترین خود را برای او. من نفرت جسیکا. همچنین او مستی پذیرش و assholery در حزب لیسانس ؟ Whew شیلی گتو.

8. من خیلی uninvested در کنی و کلی. اما معلوم she ain’t احساس homie جسمی راه پس از آن تقریبا حتی مهم نیست. She ain’t ازدواج می کند. من هم نمی مراقبت زیادی در مورد دامیان و Giannina هر چند او می شود بر روی اعصاب من و او بیش از حد بود تا زمانی که او بود, “نگاه, قطع گه من هنوز هم می تواند خود را رها کند” از آن پس آنها به نظر می رسد به انجام بهتر. معلوم آنها cliffhanger در 9 قسمت آخر قسمت قبل از پنج شنبه شب آخر. و من نوع مراقبت کمتر و کمتر در مورد بارنت و کهربا, هم, کنار, از, دوباره, مایل کهربا به برخی از زمان به ساقه یکی از عادلانه با جسیکا فقط به خاطر.

تبلیغات

9. رابطه من بیشتر سرمایه گذاری و عجیب با حوصله در همان زمان لورن و کامرون. لزبین سیاه و سفید, 30-چیزی و کامرون است که سفید 28 ساله که ممکن است یا ممکن است یک طلسم. من می دانستم که چیزی بود که دوستان خیلی درک در مورد لورن کلاه سر گذاشتن بعد از اولین شب با هم. من دیده ام تمام جنگ های قومی و مذهبی بیش از زنان با پوشیدن آنها مفاصل به خواب—برای ثبت خود را انجام دهید thang boo boo—و در عین حال در اینجا می رود این شخص سفید می شود که آن را نگه می دارد و آن را در حال حرکت و بدون سوال. آره او شده است در اینجا قبل از. معلوم گذشته خود واقعی در رابطه با یک زن سیاه و سفید از پنج سال. و دوستان در یک گروه هیپ هاپ…در ایالت مین است. دفن من G. I مورد لعنت نزدیکی فوت کرد زمانی که او در زندان به لورن را زمانی که او او را ملاقات کرد. من از نوع نفرت کامرون اما من هم دوست دارم که او را دوست دارد لورن بسیار است.

به جز لورن شروع به کوه در می رم اسکریپت. او تمام شد و پس از نزدیک این رو او را به کامرون mad دلایل به آماده به قید وثیقه از زندان ، او را نگه می دارد حول عدم اطمینان به مخلوط و تمام است که سفید مرد ریشو می خواهد به انجام است عشق او مدت زمان طولانی. دوست من گفت: من سرمایه گذاری شد اما من نوع بیش از آنها را.

تبلیغات

10. از پنج زوج, من فکر می کنم دامیان و Giannina تا پایان ازدواج کرد. من امیدوارم که علامت و جسیکا don’t fuck it; من دعا آنها نیست. من کاملا مطمئنم کنی و کلی آن را ندارد. من فکر می کنم بارنت نگران است در مورد ازدواج با کهربا به دلیل محفوظ پذیرش خود, خانواده, بنابراین من فکر می کنم او وثیقه. و من در حصار, اما من حدس می زنم من فکر می کنم لورن و کامرون در نهایت ازدواج کرد. چه شرط خود را???

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>