10 میلیون کاربر فعال ماهانه در ZeeHindustan.در

چند زبان پلت فرم از Zee دیجیتال ZeeHindustan.در شروع به اسکریپت موفقیت در عرض تنها 6 ماه از تجاری خود را راه اندازی. اخبار, نمایش ها و تجزیه و تحلیل پورتال ملی اخبار کانال Zee هندوستان است ساخت راه خود را تا نردبان و عبور از 10 میلیون کاربر فعال ماهانه فقط در 6 ماه پس از راه اندازی آن.

با هدف ارائه مطالب تو رفتگی در دیوار در تلوگو, کانادا مالایالام به غیر از زبان هندی ZeeHindustan.در با هدف ارائه طیف گسترده ای از دیدگاه ها و تجزیه و تحلیل به مخاطبان در زبان خود را دارند.

ZeeHindustan.در تمرکز بر قوی و پوشش جامع اخبار, سیاست, جرم و جنایت, دین و میراث. با حمایت از خبرنگاران در سراسر هند ZeeHindustan.نه تنها می شکند اخبار در بالا ذکر شد پنج زبان بلکه می رود پشت صحنه برای ارائه در عمق پوشش از مسائل مربوط به مخاطبان است.

اظهار نظر که اخبار مصرف زیادی تغییر کرده است و نقل مکان به سیستم عامل های دیجیتال در چند سال گذشته Purushottam right to rebel, مدیر عامل و سردبیر Zee هندوستان اظهار داشت که جدا از زمان نخست بسیاری از اخبار است که در واقع در حال دنبال شدن بر روی بروید توسط تلفن همراه پسند مخاطب است. “تلفن همراه به عنوان یک رسانه یک منبع برای ترافیک آنلاین هر دو برای زنده تلویزیون و مقالات منتشر شده. ZeeHindustan.در یک قرار دادی ارائه که caters به این نیازها در سراسر عمده ای 5 زبان هندی” او گفت:.

همراه با پلت فرم های دیگر از Zee دیجیتال ZeeHindustan.در همچنین نشان داده است رشد خوبی مسیر برای رسیدن به بیش از 10 میلیون ماهانه کاربران در مارس سال 2020 است.

Rohit Chadda, مدیر عامل شرکت, دیجیتال, چاپ و نشر, Zee گروه گفت: “موفقیت های خارق العاده ZeeHindustan.در عهد ما رویکرد ساختمان داده ها و تکنولوژی-محور اتاق های خبر. بودن در میان بزرگترین رسانه های دیجیتال شرکت ها در کشور ما به طور مداوم سعی کنید به فشار مرزهای فناوری و محتوای بیشتری به ما برسد و درخواست تجدید نظر به مخاطبان بزرگتر. این پلت فرم چند زبانه از Zee هندوستان راه اندازی شد و با همان استراتژی است. هدف ما بیشتر گسترش زبان و پلت فرم پوشش به ارائه محتوا به تمام گوشه و کنار کشور است. “

همه زبان ها نشان داده اند که رشد قابل توجهی. با این سایت Zee دیجیتال اضافه شده است مجموعه جدید از مخاطبان مختلف جمعیت به کاربر خود را پایه. رفتن جلوتر ZeeHindustan.در هدف برای تبدیل شدن به یکی از غالب چند زبانه اخبار ناشران در کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>