10 دی وی دی من فقط کشف من خود را بعد از به دنبال در مجموعه دی وی دی برای اولین بار در 7 سال


Illustration for article titled 10 DVDs I Just Discovered I Own After Looking at My DVD Collection for the First Time in 7 Years

عکس: پاناما جکسون

من بسته در خانه من در ماه ژوئن 2012. که در آن نقطه زمانی که در حال حرکت از آپارتمان من به خانه من ساخته شده برخی از گزینه های در مورد چیزهایی که برای باز کردن چون در این سالها که من زندگی در آپارتمان من من هرگز از آنها استفاده می شود. مثلا من خود هزاران نفر از لوح های فشرده (سی دی). هنگامی که من نقل مکان به آپارتمان من در سال 2010 من هرگز بستهای آن جعبه سی دی, تا زمانی که من نقل مکان کرد و به خانه من آن جعبه نیز هرگز بستهای. همان چیزی که با نوارهای VHS آنها ماند در جعبه.

Ahem. اگر شما تعجب کنید که چرا من هنوز هم خود را VHS نوار آن را به معنای واقعی کلمه چون من کاملا مطمئنم که یک روز دو کابین در آسمان نسخه جدید: گذشته, حال و آینده نوار ارزشمند خواهد بود.

تبلیغات

در حالی که من سی دی و نوارهای VHS طبعا هرگز آن را در خارج از جعبه برای برخی از دلیل من باز من دی وی دی قرار داده و همه آنها را در یک قفسه کتاب در گوشه ای از بچه های من’ playroom. آنها به معنای واقعی کلمه در خدمت هیچ هدف چون در حالی که من صدای فراگیر سیستم در واقع یک دی وی دی پلیر من برای یک واقعیت تنها زمانی که من تا به حال کشیده یک دی وی دی از این قفسه بود که واشنگتن کردم برف در یک هفته یک زن و شوهر از سال پیش و من معرفی همسر من (پس از من) به تمام پنج فصل از سیم. و حتی پس از آن من تا به حال به حفاری یکی دیگر از دی وی دی پلیر از یک جعبه از آنجا که من نمی خواهم به حرکت کل سیستم صدای فراگیر به طبقه دیگر از خانه من. من حتی نمی یاد داشته باشید آنچه که اما من نسبتا خاصی است که من بسیار به عنوان نگاه در هر یک از این سی دی در این قفسه کتاب پس از.

تا به امروز.

من minding کسب و کار من نشستن روی نیمکت من زمانی که چیزی است که من مجبور به نگاه به سمت چپ. پس از آن بود که متوجه شدم که من خود تعداد زیادی از دی وی دی (هنوز) و سپس برخی از دی وی دی شروع به پریدن کرد و خاموش قفسه در من. من به اندازه کافی که در آن به خرید دی وی دی یک منبع اصلی از سرگرمی است. جهنم من هنوز هم خود را به برخی از نوار کاست. اما وجود دارد برخی از دی وی دی در اینجا ساخته شده است که من می گویند “hmm” به من اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن برخی از آنها را با شما.

1. شین

من هرگز دیده می شود این فیلم است. اما من تقریبا به طور کامل مطمئن شوید که من خریداری این فیلم به دلیل Pras ذکر آن در Fugees’ آهنگ “کاوبوی” زمانی که او در زندان “فیلم کلانتر من نشان می دهد John Wayne, او فشار قطار فراری در فیلم شین…” هیچ توضیح دیگری برای این کار است.

تبلیغات

2. صورت فلکی

آره شما احتمالا هرگز دیده می شود این فیلم است. در واقع آن احتمالا بیشتر سیاه, افراد مشهور, حرکت سنگین و فیلم که هرگز دیده یا شنیده اید. من فقط خریداری شده و از آن فیلم برداری شده بود در شهر که در آن من به مدرسه رفت—Huntsville Alabama. آن را یک فیلم خوب خواهد بود و احتمالا بهتر است اگر Tyler Perry نشان داد تا به عنوان Madea با وجود این واقعیت است که این فیلم starred Billy Dee Williams, Zoe Saldana, Gabrielle Union, Hill Harper, Rae Dawn Chong, Melissa De Sousa و Glenn Plummer.

تبلیغات

3. زندگی Rayful ادموند: ظهور و سقوط, Vol. 1

به دلایل مختلف و مانند بسیاری از جوان مردان سیاه و سفید, سیاه, شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر داستان همیشه جذاب به من. این یکی خاص به دلیل ارتباطات خانوادگی به Rayful وجود دارد که با وجود این واقعیت است که من نه از واشنگتن عزیم می توانم به شما بگویم همه چیز سریع داستان ؟

تبلیغات

احتمالا در سال 2008 یا 2009, من یک تماس تلفنی از پدر من به من گفتن که خاله من بود و در بیمارستان است. او زندگی می کند در مرکزی آلاباما بنابراین من فرض بر این است که او وجود دارد. پدر من به من گفت که او در واقع در دانشگاه هاوارد بیمارستان در واشنگتن این خبر را به من چون خوب چرا او حتی در سی معلوم است که من باید یک کل بزرگ, مجموعه ای از عموزاده و خانواده در سی مردمی شده اند که در اینجا از 1950s. یکی از اولین عموزاده آمد از آلاباما به دانشگاه منطقه کلمبیا در اواخر 80s. تمام این اخبار به من. خوب که در خانواده زندگی می کردند چند درب را از Rayful ادموند و در اوج قدرت او چند تن از کسانی که عموزاده REDACTED.

به هر حال که احتمالا تا حدودی به همین دلیل من خود این دی وی دی من REDACTED.

وجود حجم 2.

4. شما رو خدمت (نسخه ویژه)

این واقعا یک فیلم خوب اگر شما تماشای آن را به راه راست. من هنوز هم تعجب من خریداری نسخه ویژه هر چند. حالا که نگاه می کنم در این دی وی دی به ببینید که چه ویژگی های خاص هستند و من می بینم که آن را شامل “رقص تفکیک تعاملی چند زاویه Featurette” و من ناگهان غمگین که من هرگز به تماشای این. من می تواند یک متخصص سطح شما رو سرور در حال حاضر.

تبلیغات

5. پس

همچنین یک فیلم خوب که خیلی بد در همان زمان. اما من از آن لذت ببرید با این وجود و تماشای آن را هر زمان که من آن را بازی هنگامی که اسکرول را از طریق کانال های فیلم. به علاوه, Salli Richardson. در واقع این است که به معنای واقعی کلمه چرا من این دی وی دی در حال حاضر که من در مورد آن فکر می کنم. خدا خوب است.

تبلیغات

6. Love don’t Cost A Thing (نسخه با نیک کانن و Christina Milian)

این بود که به وضوح خریداری شده در طول زمانی که من در همه چیز Christina Milian. برای یک جامد پنج سال کشش او زن من مطمئن بودم به مقصد بود ، تنها چیزی که متوقف کردن عشق ما این بود که ما هرگز ملاقات کرد و شانس ما مسیرهای عبور بسیار باریک است. من به یاد داشته باشید پیدا کردن که او از والدورف مریلند و قانع کننده خودم که من می خواهم او را ملاقات کند در سی منطقه یک روز. سپس فکر کردم و متوجه شدم که والدورف لعنتی کنون تا بچه است. در سمت مثبت رقص حرکت می کند که نیک کانن شخصیت می کند این است که چیزهای افسانه و من آموزش فرزندان من.با این حال ،

تبلیغات

7. Love don’t Cost A Thing (یک bootleg کپی)

من به شما گفت من عاشق Christina Milian.

8. مبارزه با وسوسه

در ابتدا به نظر می رسد این دیوانه به من, اما من واقعا لذت می برد این فیلم خیلی بیشتر از من به آن اعتبار. Beyoncé یکی فیلم نزدیک تر به تبدیل شدن به بزرگترین بازیگر در جهان است. Cuba Gooding Jr. گریه می کند و این واقعا همه بازیگران از سیاهی. به علاوه این آهنگ در بسته شدن اعتبارات است که هنوز هم یکی از آهنگ های مورد علاقه من امروز. من موسیقی متن فیلم به این دلیل. نه یک فیلم بد است.

تبلیغات

9. آون Barksdale داستان: افسانه های UNWired

آنچه من گفتم در مورد Rayful ادموندز به جز در بالتیمور. من هیچ خانوادگی اتصالات در اینجا اما سیم بود من به اندازه کافی کنجکاو. به علاوه من دوست دارم واقعا بد هود مستند.

تبلیغات

10. DJ Quik Visualism

این یک فیلم مستند در مورد DJ Quik و استودیوی خود و خود را در روند. DJ Quik است که احتمالا از اشخاص مورد علاقه هیپ هاپ تولید کننده در تمام دوران پس من کاملا تعجب است که من خود را به این, اما من به صرف پول در این. درآمد اختیاری می شود شما در هر زمان. فریاد به DJ Quik ، او هرگز کامل غرفه های او سزاوار به عنوان یک پیش بینی تولید کننده و MC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de