10-بعد پونا مستند از تاریخ 13 ژوئیه در دو مرحله: در اینجا چیزی است که اجازه خواهد داشت در هر مرحله

منطقه پونا دولت در ماهاراشترا روز جمعه اعلام کرد اعمال 10 روز کامل مستند از تاریخ 13 ژوئیه به بررسی گسترش coronavirus.

تمام دفاتر و کسب و کارهای دیگر بسته باقی خواهد ماند در پونا پیمپری- – چینچواد و برخی از نقاط روستایی پونا از جولای 13 جولای تا 23 ژوئیه به جز برای کسانی که به ارائه خدمات ضروری خواند.

تصمیم گرفته شد در جلسه ای به ریاست معاون وزیر Ajit Pawar یک روز پس از منطقه پونا گزارش بالاترین تک-بعد سنبله از 1,803 جدید COVID-19 موارد است. وزیر Uddhav Thackeray مشاور Ajoy مهتا و وزیر بهداشت Vyas نیز حضور داشتند در این جلسه به بحث در مورد مسائل مختلف.

پونا بخشی کمیسر دیپاک Mhaisekar گفت: 10 روز کامل مستند در پونا پیمپری- – چینچواد و برخی از نقاط روستایی پونا تحمیل خواهد شد در دو مرحله ،

فاز 1 پونا مستند:

سخت مستند تحمیل خواهد شد در فاز یک از جولای 13 ژوئیه 18. هیچ چیز به جز فروشگاه های پزشکی و بیمارستان و لبنیات تامین کنندگان اجازه خواهد داشت به فعالیت در فاز اول این مستند.

فاز 2 پونا مستند:

فاز دوم از مستند در پونا تحمیل خواهد شد از جولای 18 ژوئیه 23. علاوه بر این شیر است که, شیر, فروشگاه های پزشکی و بیمارستان و دیگر خدمات ضروری مربوط مغازه ها اجازه خواهد داشت برای باز باقی می ماند در طول این دوره است.

در این جلسه Ajit Pawar گفت: گاهی اوقات زمانی که مردم هنوز به دنبال قوانین برخی تصمیمات مانند این (مستند) باید گرفته شود.

“شما را به عنوان مثال در انگلستان آنها نیز تحمیل مستند دوباره. گاهی اوقات هنگامی که مردم نمی پیروی از قوانین برخی تصمیمات مانند این (مستند) باید گرفته شود. ما پیاده سازی مستند در قهوهای مایل به زرد به عنوان به خوبی. هنگامی که موارد افزایش در برخی از اماکن از جمله تصمیمات گرفته شده,” Pawar گفت.

علاوه بر کامل مستند در پونا و پیمپری- – چینچواد, 22 روستاها شناسایی شده اند و در مناطق روستایی از منطقه پونا که در این مستند اجرا خواهد شد.

“جدا از پونا و پیمپری- – چینچواد منطقه مهار مناطق این روستاها خواهد بود افزود:” منطقه پونا جمع آوری نیروی دریایی Kishore رم گفت.

صنایع خواهد شد مورد بحث در جزئیات در دو روز آینده و تصمیم خواهد گرفت که بیشتر برنامه های او گفت:.

این منطقه پونا گزارش 1,803 جدید COVID-19 موارد در پنجشنبه بالاترین یک روز سنبله. با این که تعداد کل موارد در منطقه رسیده است 34,399. با رکورد 34 نفر در حال مرگ به علت عفونت در پنجشنبه تلفات در منطقه رسیده 978.

ماهاراشترا بدترین تحت تاثیر دولت در کشور است. با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت, Maharashtra گزارش کرده است 230,599 COVID-19 موارد از جمله 93,673 فعال موارد و 9,667 مرگ و میر تا کنون.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net