پلیس دهلی در روز چهارشنبه گفت: این بازداشت 10 نفر در ارتباط با اتهام تعرض از دانش آموزان در جریان یک جشنواره فرهنگی در دهلی Gargi کالج هفته گذشته است.

دانش آموزان گفته اند که یک گروه از مردان شکست را به دانشگاه دهلی کالج در طول ‘Riverie’ جشنواره در فوریه 6 و اتوبوس مورد آزار و اذیت و تعرض به شرکت کنندگان.

این حادثه در یک معتبر همه زنان کالج در قلب دهلی نو خلق عظیم خشم و انزجار در سراسر کشور است. یک پیل ثبت شده است در دیوان عالی کشور به دنبال یک نوبت پروب به این حادثه.

با توجه به Atul Kumar Thakur, DCP (جنوب) بیش از 11 تیم در حال کار بر روی این مورد.

“ده ppl بازداشت در ارتباط با پرونده ثبت شده در PS Hauz Khas. بیش از 11 تیم در حال کار بر روی صورت, به دنبال ویژگی های اطلاعات در دسترس و بازدید از سایت های مختلف در شورای ملی مقاومت برای شناسایی متهمان است.”

بسیاری از مردم هستند که مورد سوال و چند مظنون شناسایی شده اند ،

پلیس دهلی در 10 فوریه ثبت شده یک مورد در ارتباط با این حادثه است.

مورد ثبت شده بود تحت IPC بخش 452 (خانه-تجاوز پس از آماده سازی برای صدمه حمله و یا غیر قانونی خویشتن), 354 (حمله یا جنایی زور به زن با قصد به خشم او حیا), 509 (کلمه حرکت و یا عمل در نظر گرفته شده توهین به عفت و یک زن) و 34 (اعمال انجام شده توسط چند نفر در پیشبرد هدفی مشترک).

در ضمن دانشگاه دهلی صادر مشاوره به مديران در تمام کالج ها برای اطمینان از ایمنی از زنان و کارکنان و دانش آموزان است.

دانشگاه نیز به دنبال یک اکشن, گرفته, گزارش ظرف دو هفته در مراحل انجام شده توسط کالج ها برای اطمینان از ایمنی دانش آموزان در محوطه آن گفت: در مشورتی صادر شده در فوریه 10.

DU نیز محکوم کرد Gargi کالج حادثه و خواست پلیس را قوی عمل در برابر آن درگیر است.

آن گفت: همچنین به دنبال یک اکشن, گرفته, گزارش از کالج های اصلی در این موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su