رنگ پوشک بچه

روکش پارچه ای پارچه ای: با پوشک های پارچه ای همه در یک ، کاورها تعبیه شده است ، اما اگر از پوشک پارچه ای جداگانه استفاده می کنید و بیشتر اوقات را می پوشانید ، در اینصورت به حدود شش پوشک پوشک نیاز خواهید داشت. به این دلیل است که هربار که کودک خود را عوض کردید ، لازم نیست که پوشاندها را به داخل پوشک پارچه بریزید – احتمالاً لازم است فقط در هر پوشک سوم یا همان پوشک را تغییر دهید.

Doublers : پارچه های پارچه ای ، پارچه هایی هستند که محافظت بیشتری از آن دارند ، بدون توجه به اینکه از کدام نوع پارچه پارچه ای استفاده می کنید (حتی پوشک جیب). در حالی که دوچرخه ها یک شبه و در طول چرت زدن بسیار عالی هستند ، آنها فله ای را اضافه می کنند و تحرک را محدود می کنند ، بنابراین هنگام بیدار شدن کودک شما چندان گرم نیستند.

آستر : آسترها ورقهای قابل تخریب پذیر و قابل شستشو هستند که متناسب با هر نوع پوشک پارچه ای است. آستر محافظت اضافی نمی کند ، اما باعث می شود که پاکسازی آسان تر شود ، به خصوص هنگامی که مواد جامد در حال خوردن کودک شما و پوسته شدن او چسبناک تر و سخت تر می شود. شما واقعاً به بوش های قابل شستشو احتیاج ندارید ، اما ارزان هستند ، بنابراین یک بسته خریداری کنید و ببینید که چگونه آنها را دوست دارید.

http://tinyurl.com/ybb2wqcv
https://rebrand.ly/6ea4ms9
https://bit.ly/2KjEzrb
https://xip.li/rvdTgK
https://is.gd/Q1py01
https://v.gd/sfnvUR
https://v.ht/osA9
https://plink.ir/tOork
https://u.nu/n3fxf
https://clck.ru/N4Gns
http://ulvis.net/b5Gk
https://cutt.ly/ot6h4dW
https://shrtco.de/QAAFe
http://tny.im/A3FYX

منبع: https://1da.ir/hd0yF