یک سیستم وام دانشجویی پسرفته منجر به نابرابری های نژادی پرهزینه می شود

[ad_1]

با قطعنامه های سنا و مجلس نمایندگان برای لغو حداکثر 50000 دلار بدهی دانشجویان فدرال برای وام گیرندگان، پس از پیشنهاد سن. وارن (D-Mass.)، و حمایت گسترده عمومی از لغو، مدافعان هنوز به شدت برای لغو برای حل بحران بدهی دانشجویی 1.75 تریلیون دلاری فعلی تلاش می کنند. اما برخی از روایات مداوم تلاش کرده اند تا وعده لغو وام دانشجویی را خنثی کنند. یکی از طیف‌های فکری ادعا می‌کند که لغو ظاهراً «پس‌رونده» است، که اکثر وام‌های دانشجویی توسط افراد ثروتمند نگهداری می‌شوند، و لغو بیشتر به نفع کسانی است که کمترین نیاز به آن دارند.

اما این استدلال نادیده می‌گیرد که دقیقاً چه کسی وام می‌گیرد و چه چیزی بار ناروا بدهی دانشجویان را تشکیل می‌دهد. ما استدلال می کنیم که لغو وام دانشجویی نیست که قهقرایی است، بلکه سیستم وام دانشجویی است خود. تمرکز فقط بر دانشجویان وام گیرندگان “موفق” – با این استدلال که بدهی های زیادی در اختیار افراد پردرآمد است، یا اینکه فارغ التحصیلان دانشگاهی “مایلند در طول عمر درآمد بیشتری کسب کنند” – تنها نیمی از یک سیستم را با نتایج متفاوت به تصویر می کشد. با تأکید بر طراحی رگرسیون وام‌های دانشجویی، می‌توانیم درک کنیم که چگونه این وام‌ها به طور نامتناسبی بر کسانی که کمتر توانایی پرداخت را دارند فشار می‌آورند و در عین حال پاداش‌های کمتری نیز به همراه دارند.

با همکاری رافائل شارون-چنیر، یکی از همکاران بروکینگز، لوئیز سیمستر، نشان داده است که خانوارهای سیاهپوست به احتمال زیاد در اکثر سطوح درآمدی بدهی دانشجویی دارند. در مطالعه دیگری، تیمی از جمله Seamster دریافتند که میانگین بدهی دانشجویان برای خانوارهای وام گیرنده سیاه پوست تنها در شش سال تقریباً 100٪ افزایش یافته است. در ادبیات شکاف ثروت نژادی رو به رشد، برخی تحقیقات نشان داده اند که بدهی می تواند نابرابری نژادی را از طریق ساختارها، شرایط متفاوت و/یا بازگشت به “بدهی سیاه” و “بدهی سفید” بدتر کند. وام گیرندگان سیاه و سفید تمایل دارند که بدهی را بسیار متفاوت تجربه کنند – به ویژه به این دلیل که ساختار قهقرایی دارد. وام‌گیرندگان سیاه‌پوست نه تنها برای جبران تفاوت‌های نژادی در ثروت، باید بیشتر وام بگیرند، بلکه باید تحصیلات بیشتری را دنبال کنند تا بازدهی معادل را به دست آورند – مشکل افزایش «اعتبارنامه». تحقیقات قبلی نشان می‌دهد که مشکلات بیشتر وام‌گیرندگان سیاه‌پوست در بازپرداخت ناشی از عوامل ساختاری است: حقوق کمتر، بازده کمتر از تحصیل، و احتمال کمتر فارغ‌التحصیلی. سیستم فعلی ما به وام‌گیرندگان سیاه‌پوست و لاتینکس می‌گوید که برای جبران تبعیض‌های بازار کار خود از بدهی‌ها استفاده کنند – اعتباری که برای آنها باید بیشتر بپردازند، هم از قبل و هم در طول زمان.

این عوامل باعث ایجاد شکاف بدهی نژادی می‌شوند که در طول دهه‌ها گسترش می‌یابد، و بر روند زندگی تأثیر می‌گذارد، به گونه‌ای که سفیدپوستان غیرلاتینکس کمتر تجربه می‌کنند (برای مثال، به تحقیق حیاتی Fenaba Addo و Jason Houle مراجعه کنید). بیست سال پس از بازپرداخت، وام گیرنده سیاهپوست متوسط ​​هنوز 95 درصد از مبلغ اولیه را که قرض کرده بود بدهکار بود، در حالی که وام گیرنده سفیدپوست متوسط ​​تقریباً وام خود را به طور کامل بازپرداخت کرده بود. در حالی که این آمار تکان دهنده نشان می دهد که چگونه بدهی دانشجویان می تواند نابرابری نژادی را افزایش دهد، ما آن را به عنوان معیاری برای قهقرایی بدهی دانشجویان در نظر می گیریم.

بسیاری از وام گیرندگانی که در مضیقه مالی قرار دارند احتمالاً در نهایت به پرداخت پرداخت خواهند شد دریا نسبت به وام گیرندگان با وضعیت بهتر در طول عمر وام خود، نه کمتر. وام‌های دانشجویی برای وام‌گیرندگانی که می‌توانند سریع‌تر وام‌ها را از طریق منابع خانوادگی، درآمدهای بالاتر و تأمین مالی مجدد خصوصی بازپرداخت کنند، «هزینه» کمتری دارد. در مجموع، وام گیرندگان بهتر می توانند از طریق این سیستم همانطور که در ابتدا در نظر گرفته شده بود حرکت کنند. اما وام گیرندگان بدتر برای چندین دهه در دام آن می مانند. در سال 2009، حدود 18 درصد از وام گیرندگان برای بیش از هفت سال در حال بازپرداخت بودند. ده سال بعد، این برای نیمی از وام گیرندگان صادق بود. درخواست داده 2021 توسط سن. وارن فاش کرد که 4.4 میلیون وام گیرنده بیش از دو دهه است که در حال بازپرداخت هستند. این یافته همچنین با افزایش تعداد وام گیرندگان بالای 60 سال همپوشانی دارد، گروه سنی که بیشترین افزایش بدهی وام دانشجویی را در دهه گذشته تجربه کرده است.

چگونه بسیاری از مردم به عنوان وام گیرنده مادام العمر دانشجویی منحل شده اند؟ میلیون ها وام گیرنده در مضیقه مالی زیادی هستند که اصلاً نمی توانند بدهی خود را بپردازند. اما بسیاری از وام گیرندگان که پرداخت‌های منظمی را انجام می‌دهند، در تلاش هستند تا در مانده وام خود خللی ایجاد کنند. ما نمی دانیم چه تعداد، زیرا اطلاعاتی در مورد جریان های نقدی وام های دانشجویی نداریم. بدون آن، محاسبه تعداد افرادی که علیرغم پرداخت‌های منظم دارای تراز ثابت یا در حال افزایش هستند، دشوار است.

اما بسیاری از وام گیرندگان در آنچه که مارک هولسمن از پروژه سیاست آموزش عالی به درستی به عنوان “تله بدهی” توصیف می کند گرفتار شده اند. اساساً، هنگامی که وام گیرندگان افزایش مانده از طریق بهره پرداخت نشده (“استهلاک منفی”) را تجربه کنند، خارج کردن آن از موقعیت اولیه دشوار است. به عنوان مثال، واشنگتن پست اخیراً از خوانندگان خود پرسیده است که چه چیزی را در مورد بدهی وام دانشجویی خود تغییر خواهند داد. تقریباً همه مشارکت کنندگان بهره وام دانشجویی را به عنوان بخشی از مشکلات پرداخت خود ذکر کردند. این شواهد، شواهد فزاینده ای از نقش واپس گرای علاقه را نشان می دهد. به عنوان مثال، تحقیقات Looney و Yannelis نشان داد که تا سال 2012، 57٪ از وام گیرندگان پس از بازپرداخت دو سال بیشتر از زمانی که فرار کرده بودند بدهی داشتند (در مقایسه با تنها 9٪ از وام گیرندگان در سال 1986). و شواهدی وجود دارد که توازن رو به رشد نیز نژادی هستند. تحقیقات اخیر نشان می دهد که تا سال 2018، 62 درصد از وام گیرندگان زیر 35 سال در محله های اکثریت اقلیت دارای تعادل در حال افزایش هستند. وام گیرندگان با موجودی رو به رشد اغلب به دلیل عدم پیشرفت در پرداخت بدهی و تاکید روایت بر “مسئولیت فردی” علیرغم قهقرایی سیستمی، مورد انگ می باشند.

بسیاری از «اصلاحات» وام دانشجویی تا به امروز، با تمدید دوره بازپرداخت وام، قهقرایی سیستم را افزایش داده اند. برنامه‌های بازپرداخت ناشی از درآمد (IDR) مختلف، که پرداخت‌ها را کاهش می‌دهند و دوره بازپرداخت را افزایش می‌دهند، نوید بخشش نهایی وام را داده‌اند. با این حال، شاخص‌های اولیه تعداد بسیار کم (از نظر آماری صفر) وام‌هایی که از طریق IDR بخشوده شده‌اند، و فرسودگی بالا در ابتدای برنامه، این تردید را ایجاد می‌کند که بخشودگی IDR برای اکثر تغییرات عمده وجود ندارد. و با این حال، در مدل‌هایی که جنبه‌های ظاهراً «پیشرفته‌تر» بیش از بیست سال در IDR را محاسبه می‌کنند، نسبت به لغو فوری، یک نرخ پایداری و بخشش 100٪ برای ثبت‌نام‌کنندگان IDR در نظر گرفته می‌شود. موفقیت برنامه حفاظت از حقوق و دستمزد در دوران بیماری همه گیر نشان داده است که دولت فدرال می تواند برنامه های وام هایی را اجرا کند که هر زمان که بخواهد بخشش را ارائه می دهد. برای بدهی های دانشجویی، به نظر می رسد که تنها اجزای قهقرایی آن طبق وعده عمل می کنند – مولفه هایی که مدت وام را افزایش می دهند و سود کل را افزایش می دهند.

در نهایت، پشت سر گذاشتن وام های دانشجویی بسیار سخت تر از سایر اشکال بدهی است. تغییرات در قوانین ورشکستگی (که توسط جو بایدن، سناتور آن زمان آغاز شد) پرداخت بدهی دانشجویان را تقریبا غیرممکن کرد و اثرات تنبیهی و تضعیف کننده داشت. در حال حاضر، یک چهارم از وام گیرندگان به طور کلی، و نیمی از وام گیرندگان سیاه پوست، وام های دانشجویی خود را ظرف 12 سال نکول می کنند. اما عدم پرداخت وام های دانشجویی به معنای بخشش وام نیست – این امر به تعهدات بدهی با شرایط سخت تر ادامه می دهد. و حتی در صورت فقدان بازپرداخت داوطلبانه، دولت همچنان می‌تواند حق خود را استخراج کند: مالیات‌ها و مزایای اجتماعی حذف شده از دستمزدها.، از طریق دعاوی مدنی

بدون شک ابطال وام دانشجویی یک امر عدالت نژادی و اقتصادی است. اما وقتی افرادی که در موقعیت‌های ممتاز هستند، خواه متیو ایگلسیاس یا لری سامرز، فقط بر وام‌گیرندگان ثروتمند تمرکز می‌کنند، بیشتر از بین می‌برند که چگونه سیستم قهقرایی وام دانشجویی ما به‌طور نامتناسبی بر وام‌گیرندگان سیاه‌پوست، لاتینکس و کم‌درآمد تحمیل کرده است.

اصلاحات فزاینده دولت بایدن تا به امروز به طور جدی به قهقرایی سیستم نپرداخته است. در مقابل، ابطال بدهی به طور بالقوه می‌تواند آغازگر آبشاری از تغییرات خوب باشد و حرکت‌هایی را در جهت تغییر شکل تامین مالی آموزش عالی تحریک کند. مهمتر از همه، می تواند به از بین بردن ساختار فزاینده قهقرایی و نژادی سیستم وام دانشجویی کمک کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000OmegleMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü