گوگل اسکولار انگلیسی

چه مدت طول می کشد تا مقالات منتشر شده در Google Scholar نمایش داده شود؟
سوال بپرس
سؤال شد 2 سال ، 6 ماه پیش
فعال 1 سال ، 1 ماه قبل
بار 20k مشاهده شده است

28

4
این عنوان تقریباً همه این موارد را بیان می کند – چه تأخیری معمولی که Google Scholar از مقالات تازه منتشر شده ایندکس می کند؟ (توجه داشته باشید که من در مورد استناد صحبت نمی کنم ، بلکه در مورد مقاله ای است که اصلاً نشان داده شده است.)

ویرایش: مقاله مورد نظر پس از انتشار بیش از شش ماه (در یک ژورنال مورد توجه Springer با صفحه ویکی پدیا خاص خود) بدون اینکه در گوگل اسکولار انگلیسی ظاهر شود ، تا زمانی که استناد دریافت کرد ، در این مرحله تقریباً به Google Scholar اضافه شد بلافاصله. مستقیما. یک انگیزه دیگر برای نوشتن مقاله هایی که به آنها استناد می شود. 🙂

ویرایش 2: مقاله دیگری در ژورنال اصلی حتی کمی بیشتر از هفت هفته طول کشید.

گوگل دانشمند
به اشتراک بگذاریداین سوال را بهبود بخشید
ویرایش 27 ’18 سپتامبر در 20:26
از 17 ژوئیه 17 در 22:55 پرسید

tparker
53011 نشان طلا55 نشان نقره1111 نشان های برنز
4
معمولاً یک هفته برای من است ، اما به نظر می رسد به ژورنال به شدت بستگی دارد. – AJK 26 ’17 ژوئیه ساعت 23:07
8
صفر ، شما می توانید آن را اضافه کنید – Fábio Dias ’27 ژوئیه 17 در 1:12
@ FábioDias چگونه؟ – tparker ’27 ژوئیه در 1:27
1
Academia.stackexchange.com/a/76627/50533 – پسر 27 ژوئیه 17 در 2:23
1
در واقع ، من “من” را که در آنجا نبود ، خواندم: بد – 🙂 F badbio Dias 27 ژوئیه 17 در 3:16
نمایش 4 نظر دیگر
4 پاسخ
قدیمی ترینآراءفعال

4

مقاله من طی چند روز نشان داده شد. از آنجا که google در حال خزیدن است ، من معتقدم (گرچه من مطمئن نیستم) ، به روزرسانی منابع دیگر مانند خط مشی ، دولت ، مخازن پزشکی و سایر مراکز منبع که به شما امکان می دهد زمینه ها را به روز کنید ، پیوندها را اضافه کنید و غیره ، بدون نیاز به بارگذاری مقاله ، افزایش می یابد. پیوندهای خارجی با صفحه مقاله. این ممکن است برای تسریع در روند کار ضروری نباشد ، اما اگر مقاله در مدت زمان عادی (که می تواند یک هفته باشد) نشان داده نشود ، معتقدم این قدم خوبی خواهد بود. این توصیه همچنین برای سایر موارد مانند وب سایت ها و وبلاگ ها اعمال می شود. قبل از اینکه صفحه مجله واقعی انجام شود ، پیوند مخزن من در گوگل نشان داده شد!

به اشتراک گذاشتناین پاسخ را بهبود بخشید
پاسخ 27 ژوئیه 17 در 2:40

ATAD
31422 نشان نقره44 نشان های برنز
اضافه کردن نظر

4

مقاله من در مجله Elsevier بصورت آنلاین منتشر شد و کمتر از 7 روز طول کشید تا در Google Scholar ظاهر شود. “ظاهر” در اینجا نشان می دهد که من می توانم عنوان مقاله خود را در Google Scholar جستجو کنم و وب سایت به مقاله من یکپارچه اشاره می کند.

FYI ، من تقریباً در همان زمان ، اخطار مقاله را در نمایه Google Scholar دریافت کردم.

فکر می کنم ممکن است بین ناشر در مورد زمان حضور در Google Scholar اختلاف نظر وجود داشته باشد.

به اشتراک گذاشتناین پاسخ را بهبود بخشید
در پاسخ 27 ژوئیه 17 در 0:50

کاربر168
13166 نشان برنز
اضافه کردن نظر

3

من بارهای مختلفی داشته ام

جدیدترین مورد من در زمانی که متوجه شدم نسخه آنلاین من تمام شده است در آنجا بود. با این حال ، اولین مورد من با Google Scholar مشکلات بسیاری داشت ، وقتی برای اولین بار آنلاین شد آنها یک بار استنادهای مقاله من را با افراد دیگری ترکیب کردند. آنها سپس آن را قطع كردند و من چند ماه دیگر نتوانستم دوباره آن را پیدا كنم. فکر می کنم به طور کلی حدود 4-6 ماه طول کشید تا این فرد ظاهر شود و کار کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>