گوشت کوب برقی ایرانی ارجینال


30 اکتبر 2019توسط کریس رایلی

در دنیای وسیع وسایل آشپزخانه ، شاید هیچ کالای واحدی وجود نداشته باشد که بتواند بازی آشپزی شما را به همان سرعت و با قیمت مناسب به عنوان گوشت کوب غوطه وری بالا ببرد. این دستگاه های دستی که معمولاً به عنوان گوشت کوب دستی یا چوب گوشت کوب نیز شناخته می شوند ، ساخته شده اند تا مخلوط های پرقدرت را برای انواع ظروف و غذاهای آماده قابل دسترسی تر کنند.

این مورد در مورد میکسرهای سنتی است: آنها واقعاً چندان بزرگ نیستند. حتی بهترین گوشت کوب های ویتامینکس کانتر ، بیش از 2 لیتر حجم ندارند. این بدان معناست که اگر می خواهید دسته ای از هر چیزی بزرگتر از آن را تهیه کنید ، به احتمال زیاد مجبور هستید مقداری ریختن خسته کننده و کثیف را انجام دهید. گوشت کوب های غوطه وری با حل کردن دعوا به غذا ، به اصطلاح ، این مشکل را از بین می برند. به عبارت دیگر ، آنها اجازه می دهند تا مخلوط درون گلدان (جایی که غذا در آن قرار دارد) اتفاق بیفتد.

بهترین گوشت کوب های غوطه وری آنهایی هستند که می توانند همانند گوشت کوب countertop در یک شکل ارگونومیکی جمع و جور و جمع و جور ، قدرت مشابهی را ارائه دهند. آنها همچنین با ارائه پیوست های قابل تعویض ، فناوری ترکیبی را پیش می برند ، کاری که گوشت کوبترلی شما به راحتی نمی تواند انجام دهد.

ما در حال حساب کردن 10 بهترین گوشت کوب دست در سال ، و بعد از آن بحث مختصری درمورد اینکه چگونه می توانید در انتخاب یک مورد برای خودتان پیش بروید. در پایان این همه ، ما نشان خواهیم داد که کدام مخلوط ها در صدر لیست قرار گرفته اند.

گوشت کوب دستی چندمونی BRAUN MQ537
گوشت کوب Braun MQ537 Multiquick Hand Blender بر روی زمینه ای از رنگ سفید نشان داده شده است

هشدار Spoiler: اگر تمام راه را تا انتها بررسی خود را دنبال کنید ، می خواهید بیش از یک دست گوشت کوب غوطه وری را برای Braun ببینید ، همان شرکتی است که آن دسته از برش های برقی خط را که مردان در آن سوار شده اند ، می بیند. دهه ها ظاهرا براون برای ساخت موتورهای دستی کارآمد اما قدرتمند چیزی در بر دارد و MQ537 هم از این قاعده مستثنی نیست. در حالی که آن را جالب و قدرتمندترین گوشت کوب غوطه وری نیست که توسط Braun ساخته شده است ، MW537 یک دستگاه مخلوط ورود خوب است که در آنجا حساب می کند.

همانطور که از تصویر مشاهده می کنید ، یکی از نقاط قوت واقعی گوشت کوب های دست ساخته شده Braun سیستم لوازم جانبی EasyClick است. تکه های مختلف با سهولت خاموش و روشن می شوند و به یک ماشین اجازه می دهند بین یک ماسور ، گوشت کوب ، هلی کوپتر یا سنگ شکن بدون اینکه چشم خود را چشمک بزند جابجا شود. در حالی که ایده پیوست های تخصصی به هیچ وجه منحصر به Braun نیست ، به راحتی می توان گفت که این مردمی بودند که تقریباً با این نوع سیستم کامل آن را کامل کردند.

باید بپذیریم که فکر کردیم ویژگی “Turbo Boost” با در نظر گرفتن نام ، کمی فریبنده خواهد بود ، اما در واقعیت این بسیار مفید است که با فشار دکمه پالس بتوانیم به سرعت ترکیبی بالاتر دسترسی پیدا کنیم. این امر نه تنها مقداری از فشار را از موتور خارج می کند بلکه به کاربر امکان می دهد حتی به سطوح دقیق تری از پردازش مواد غذایی ، خواه از سالسای گوجه فرنگی یا یک سوپ کدو حلوایی خامه ای دست یابد.

ضمیمه شلاق به خوبی ساخته شده است ، اما توجه داشته باشید که در صورت باقی ماندن در آب به سرعت زنگ می خورد.

گوشت کوب برقی ایرانی

مشخصات کلیدی:

وات: 350W

وزن: 1.59 پوند

ضمیمه ها: گوشت کوب ، فنجان خرد کردن ، شلاق زدن ، 20 اونس. بشقاب ، ماسر

ویژگی برتر: براون برای ساخت موتورهای بسیار قابل اعتماد شناخته شده است. این احتمال وجود دارد که MQ537 مدت زمان طولانی در شما طول بکشد.

کنترل کننده گیر غوطه وری BREVILLE BSB510XL CONTROL GRIP IMMERSION BLENDER
گوشت کوب گوشت کوب Breville BSB510XL Control Grip Immionion Blender در کنار کوزه اختلاط موجود است.

ما از لحظه ای که به آن نگاه کردیم ، از Breville به BSB510XL جذب شدیم. این گوشت کوب دستی براق و ارگونومیک طراحی شده است که نمی تواند کمک کند اما هاله ای از دقت آینده نگر است. اگرچه ممکن است چیزی شبیه به آینده آینده نباشد ، اگر قسمت هایی که در زیر تابلوها قرار نیست از بین بروند ، زیبایی شناسی ارزش چندانی ندارند. خوشبختانه ، Breville یکی دیگر از آن دسته از شرکت هایی است که شما می توانید در هنگام آمیختن انواع مختلفی از آن ، پیش بروید و به آنها اعتماد کنید.

BSB510XL به دلایل بسیار خوبی Control Grip نامیده می شود. شکل ارگونومیک از فاصله چند مایلی دور واضح است ، اما پایان لمس نرم چیزی است که باید دست اول آن را احساس کرد. گرفتن اضافی برای ما آشپزهای دست و پا چلفتی که تمایل دارند اجازه دهید گوشت کوب درست داخل مارینارا قرار بگیرد ، لمس خوبی است.

نکته ای که این مدل از مزیت مشخصی برخوردار است تنظیمات سرعت است. در مجموع 15 عدد وجود دارد که با یک سوئیچ به راحتی در بالای مونتاژ دسته قابل دسترسی است. امکان جابجایی بین تنظیمات در پرواز برای هر آشپز که دوست دارد هر دو دست را همزمان کار کند مهم است. اما به طرز عجیب و غریب ، ویژگی مورد علاقه ما سیم برق کمی افزایش یافته است. به طول 6 فوت ، آن را به راحتی دو برابر طول سیم متوسط ​​شما ، به کاربر دسترسی کامل به دقت مخلوط کردن حتی اگر آنها تعداد زیادی از رسانه در آشپزخانه ندارند.

موتور در مقایسه با رقابت کمی کوچک است. در حالی که این بدان معنی است که BSB510XL نمی تواند با گوشت کوبنده غوطه وری حرفه ای در هنگام پوره خوب مطابقت داشته باشد ، به احتمال زیاد تأثیر منفی بر روی برنامه های خانگی نخواهد گذاشت.

مشخصات اصلی:

وات: 280 وات

وزن: 3.8 پوند

ضمیمه ها: کاسه خرد کردن 25 اونس ، کوزه 42 لیتری XL ، ضمیمه شلاق

ویژگی برتر: درجه بالایی از کنترل؛ BSB510XL دارای 15 تنظیم سرعت موتور دقیق است که می توان با یک دست آنها را جابجا کرد

گوشت کوب دست دستی CUISINART CSB-75BC SMART STICK 200 WATT 2 SPEED
گوشت کوب Cuisinart CSB-75BC Smart Stick 200 Watt 2 Speed ​​Hand بر روی زمینه ای از رنگ سفید تصویر شده است

انتخاب بهترین گوشت کوب برای بودجه انتخابی کار سختی نبود. ما در حال حاضر به خوبی آگاه است که CUISINART یکی از مارک های قابل اطمینان ترین است هنگامی که آن را به می آید واقعا لوازم آشپزخانه مقرون به صرفه و لوازم خانگی کوچک. در حالی که مطمئناً اگر به دنبال آن هستید چیزهای گران قیمت تری دارند ، اما اکثریت بخش خانگی Cuisinart ساده و با کاربردی تقریباً با قیمت مناسب در قیمت ارزان ترین لوازم خانگی هستند. این بدان معنا نیست که ما فقط به دنبال ارزان ترین گوشت کوب دستی بودیم که می توانستیم پیدا کنیم. کسب یک لیست در لیست ما به این معنی بود که CSB-75BC Smart Stick باید اجرا شود.

با افتخار می توان گفت که Smart Stick هر چیزی است که مصرف کننده معمولی از گوشت کوب دست اصلی می خواهد. انتخاب 2 سرعت مختلف ترکیب همه چیزهایی است که موتور کوچک 200 واتی قادر به ارائه آن است ، اما آنها برای تهیه غذای اصلی مانند مخلوط سوپ و مخلوط کردن خمیر کافی هستند. بر خلاف بسیاری از دیگر مخلوط های غوطه وری در لیست ما ، Smart Stick مشتمل بر پیوستهای نیست. این در حالی است که از یک لیوان گوشت کوب 2 فنجان محکم تهیه شده است. هم مایکروویو و هم ماشین ظرفشویی ایمن است و روشی مفید برای آمیختن مایعات با هر درجه حرارت فراهم می کند.

لازم به ذکر است که نسخه های جدید Smart Stick به دو کارکرد دستی نیاز دارند ، بنابراین ارزش آن است که قبل از خرید مشخصات محصول را در مورد خاص خود بررسی کنید تا مطمئن شوید که مدلی را که می خواهید دریافت می کنید.

مشخصات اصلی:

وات: 200 وات

وزن: 2.2 پوند

ضمیمه ها: گوشت کوب 2 لیوان ایمنی مایکروویو

ویژگی برتر: بهترین بودجه گوشت کوب غوطه وری دست را انتخاب کنید

گوشت کوب DUALIT IMMERSION با کیت لوازم جانبی
Dualit Immersion Blender با کیت لوازم جانبی تصویر شده است

اکنون به یکی از پیشرفته ترین دستگاه های آماده سازی مواد غذایی در لیست خود می رویم. گوشت کوب غوطه وری Dualit نه تنها یکی از قدرتمندترین موتورها را در هر کجای خانه قرار داده است ، بلکه همچنین در هنگام ورود به بخش لوازم جانبی و اتصالات ، از جهشی و مرزها پیشی گرفته است. برای سرآشپز خانگی با حجم بالا یا آشپز حرفه ای مشتاق ، احتمالاً با این نوع جعبه لوازم جانبی یک گوشت کوب دستگیرنده برجسته بهتر حاصل نشده است.

کاسه خرد کردن ، اگرچه تا حدودی مطابق با استانداردهای خدمات حرفه ای مواد غذایی ، کوچک است ، راهی آسان برای تبدیل گوشت کوب غوطه وری به یک هلی کوپتر سبزیجات کامل است. پیوست محکم و محکم می تواند سفیده تخم مرغ و سس های فرانسوی را تحمل کند ، در حالی که پارچ اندازه گیری 1000 میلی لیتر بدون شک انواع استفاده در اطراف آشپزخانه را با گوشت کوب Dualit در کنار یا بدون آن پیدا می کند.

400 وات برای گوشت کوب غوطه وری تقریباً متوسط ​​است ، اما بیشتر آشپزها و آشپزهای خانگی قدرت کلی Dualit را برای دستیابی به کار پیدا می کنند.

مشخصات اصلی:

وات: 400W

وزن: 4.5 پوند

ضمیمه ها: فنجان خرد کردن ، شلاق و گوشت کوب 1000 لیتری

ویژگی برتر: یک موتور قدرتمند 400 واتی ، این یکی از کامل ترین گوشت کوبنده های غوطه وری را در لیست ما ایجاد می کند

میکسر 5 سرعته KITCHENAID KHB2561CU
میکسر 5 سرعته KitchenAid KHB2561CU بیش از یک زمینه از رنگ سفید تصویر شده است

ما باید آن را به KitchenAid تحویل دهیم تا همه ما نوآوری مفید دیگری را در بازی لوازم خانگی ارائه دهیم. در صنعت آشکار ابتدا ، KHB2561CU دارای سه مجموعه مختلف می باشد که قابل جدا شدن و قابل تعویض است. این “پایان تجاری” گوشت کوب دست است ، و داشتن تیغه هایی با شکل متفاوت که می توانید بین آنها جابجا شوید ، هیچ نوع کودتای بی خون در دنیای آمیختگی غوطه وری نیست. ما تصور می کنیم KitchenAid برای این نوع اختراع ثبت اختراع کرده است ، اما اگر اینگونه نباشد ، می توانید شرط بندی کنید که این ویژگی است که در سال های بعد شروع به دیدن آن بر روی میکس های بیشتر و بیشتر می کنیم.

تیغه S شکل چیزی است که شما می خواهید با آن مخلوط شوید ، در حالی که یک تیغه چند منظوره برای یخ خرد شده و نوشیدنی های یخ زده ایده آل تر است. سرانجام ، تیغه برنجی / ضرب و شتم با ظرافت طراحی شده می تواند تخته های سفید یا سفیده تخم مرغ را برای پخت کنترل کند. حتی بهتر از این ، این مجموعه های تیغه زنگ دار را می توان با دستی و بدون ابزار و وسایل مورد نیاز جابجا کرد.

KHB2561CU دارای یک شافت مخلوط 8، است ، اما هرکسی که به دنبال چیزی کمی طولانی تر است ، باید مدل KHB2571 را بررسی کند ، که در اصل همان گوشت کوب با شافت مخلوط 13 extended است.

تنها چیزی که ما دوست نداریم سیم برق سخت تر از حد معمولی است. بسته بندی آن عجیب و غریب است ، که برای ذخیره سازی ضروری است.

وات: 200 وات

وزن: 2 پوند

ضمیمه ها: فنجان هلی کوپتر 2.5 فنجان ، ماسک زدن ، مونتاژهای تیغه زنگ 3 برابری

ویژگی برتر: تیغه های زنگ به راحتی قابل تعویض ، KitchenAid KHB2561CU را به یکی از میکسرهای دستی تخصصی تر در اطراف تبدیل می کند

گوشت کوب دست YISSVIC
دست ساز YISSVIC با جعبه و لوازم جانبی آن تصویر شده است

گوشت کوب دستی YISSVIC با امکان دستیابی به 1000 وات با حیرت انگیز با قدرت کامل ، یکی از قدرتمندترین گوشت کوب های چوب است که ما از دیدن آنها لذت بردیم. این نوع قدرت فراتر از سوپ ها و اسموتی ها است. در بالاترین حالت ، این نوع مخلوطری است که می تواند دانه خشک شده را به آرد تبدیل کند ، یا دانه های کامل قهوه را به مزارع آماده برای تولید تبدیل می کند. در حالی که ما هنوز هم یکی از آن سنگ ریزه های سبک فنر را برای دانه های قهوه توصیه می کنیم ، این را نشان می دهد که چقدر توان این دستگاه از طریق آن جریان دارد.

کنترل سرعت در اینجا توسط یک شماره گیری میکرومتر پیچ دستی انجام می شود که از طریق 9 سرعت اساسی اجرا می شود. در حالی که هیچ کلیک “رضایت بخش” وجود ندارد که سطح جدیدی را نشان دهد ، همانطور که یک سرآشپز خانگی مشغول آن است ، به همان راحتی و پاسخگو باشد.

عملکرد 3 در 1 قرعه کشی اصلی در اینجا است. 500 میلی لیتر مواد غذایی دقیقاً مانند پردازنده مواد غذایی واقعی کار می کنند ، اگر کمی هم اندازه آن کم نشود. و لیوان ، هنگامی که با تکه های میوه ای یخ زده پر می شود ، اندازه مناسبی برای تهیه یک جفت اسموتی صبحانه است. ویس به خوبی ساخته شده است ، اما چیز دیگری در این مورد خاص نیست … تقریباً مشابه هر اتصال دلخواه دیگر.

بهترین گوشت کوب غوطه وری (راهنمای بررسی و خرید)

مشخصات اصلی:

وات: 1000W

وزن: 3.9 پوند

ضمیمه ها: بشقاب 700 میلی لیتری ، ضمیمه شلاق ، چرخ 500 میلی لیتر مواد غذایی با چهار تیغه و درب

ویژگی برتر: یک ضمانت 2 ساله سخاوتمندانه از Yissvic جزو بهترین های این صنعت است

XPROJECT 5-IN-1 BLENDER HAND – 12 SPEED
XProject 5-in-1 Blender Hand با 12 Speed ​​بر روی زمینه ای از رنگ سفید نشان داده شده است

12 کنترل سرعت مختلف و یک مجموعه کامل لوازم جانبی و لوازم جانبی کافی است تا گوشت کوب XProject 5-in-1 یکی از بهترین معاملات در اینترنت باشد. XProject با وجود قیمت پایین تر از محدوده ، هنوز هم می تواند ویژگی های بیشتری را نسبت به مدل های مشابه قیمت مانند Cuisinart Smart Stick ارائه دهد. ضمیمه ها همه ماشین ظرفشویی ایمن و به راحتی قابل جابجایی هستند ، بنابراین تمیز کردن شما نسلی خواهد بود چه شما سبزیجات را تهیه می کنید یا دسته ای تازه از آب هندوانه تهیه می کنید.

در حالی که روکش تیتانیوم چیز جدیدی نیست ، دیدن آن بر روی دستگاه چرخ دستی چوب برای این قیمت غیر معمول است. پوشش تیتانیوم مانند یک لایه محافظ در بالای ساخت و سازه فولاد ضد زنگ عمل می کند و سختی و مقاومت در برابر خوردگی بیشتری را با اصطکاک به میزان قابل توجهی کمتر ایجاد می کند.

800 وات برای گوشت کوب چوب یک دست بسیار بزرگ است. با افزایش سختی تیغهای روکش شده با تیتانیوم ، این نوع قدرت را جفت کنید و یک دستگاه گوشت کوب دارید که قادر است یخ ها را کمی بیشتر از یک گلدان برفی خرد کند.

به اندازه کافی عجیب ، ما نمی توانیم به شما بگوییم که “5” از “5 در 1” در واقع به چه چیزی اشاره دارد. همانطور که ما آن را حساب می کنیم ، شما می توانید گوشت کوب ، یک شلاق ، هلی کوپتر و یک لیوان بگیرید. به نظر می رسد بیشتر از 4 به 1 برای ما ، اما ما به احتمال زیاد ویژگی پنهان مخفی را از دست داده ایم.

مشخصات اصلی:

وات: 800 وات

وزن: 4 پوند

ضمیمه ها: شلاق ، هلی کوپتر ، آب قابل شرب

ویژگی برتر: مقادیر متوسط ​​بزرگ برای گوشت کوب غوطه وری چند منظوره

MUELLER اتریش ULTRA-STICK 500 WATT 9-SPEED ​​IMMERSION MULTI-PURPOSE BLENDER HAND
گوشت کوب دستی چند منظوره Mueller Austria Ultra-Stick 500 Watt 9-Speed ​​Immersion در کنار اسموتی و ضمیمه شلاق قرار گرفته است.

مولر غول لوازم اتریشی مجدداً با میکسر دستی چند منظوره Ultra-Stick در آن حضور دارد. در حالی که هیچ چرخی در اینجا مجدداً اختراع نشده است ، Ultra-Stick هنوز هم یکی از بهترین گوشت کوب های غوطه وری در محدوده قیمت 25 تا 45 دلار است. این یک نوک ترکیبی جامد به شکل s است که برای همه چیز از سوپ گرفته تا غذای کودک مناسب است. تمام لوازم جانبی اضافی مانند بسیاری از مدل های ذکر شده در این صفحه وجود ندارد ، اما ضمیمه شلاق محکم است و مکانیسم قفل کار بسیار خوبی دارد.

موتور از 500 واتی که تبلیغ می شود احساس قدرت می کند ، شاید نتیجه تیغه تیز خوب باشد. این امر باعث می شود از Ultra-Stick 500 به عنوان گوشت کوب غوطه وری استفاده شود و مواردی مانند سس های وینای گرت و روغن های حاوی روغن ایجاد شود. ما به خصوص دکمه های موجود در این بطری را دوست داریم. بازخورد لمسی برای گوشت کوب در سطح بودجه چشمگیر است و به نظر می رسد توسط یک لامپ رنگی کوچک نور پس زمینه گرفته شود. این نشانگر کوچک که واحد به آن وصل شده است در میان آشپزخانه شلوغ کمک کننده است.

برخی از کاربران پس از روشن شدن واحد ، صدای ناله کمی را گزارش داده اند. این چیزی نیست که ما تجربه کردیم ، اما بعد از انجام کمی حفر می توانیم به شما اطمینان دهیم که مسئله ای نیست. لمس روغن روان کننده یا حتی فقط روغن نارگیل روی مونتاژ تیغه باید این کار را انجام دهد.

لبه های سخت محافظ تیغه بیشتر مسئله ای است. اگر از Ultra-Stick 500 با سطح نچسب استفاده می کنید ، مراقب باشید زیرا ممکن است خراشیدن نور کمی وجود داشته باشد.

مشخصات اصلی:

وات: 500 وات

وزن: 2.15 پوند

پیوست ها: ضربت سخت زدن

ویژگی برتر: Ultra-Stick 500 میکسر غوطه وری در سطح ورودی عالی با قدرت کافی برای آشپزخانه متوسط ​​، با قیمت عالی فروخته می شود

گوشت کوب دستی چندمونی BRAUN MQ9097
گوشت کوب Braun MQ9097 Multiquick Hand Blender در کنار پیوست های گنجانده شده است

مانند MQ537 که در ابتدای مقاله بررسی کردیم ، MQ9097 از Braun یک گوشت کوب پیشرفته غوطه وری در مصرف کننده با یک موتور قابل اعتماد و میزبان لوازم جانبی خوب است. در حقیقت ، MQ9097 بازی های لوازم جانبی را به سطح بعدی منتقل می کند ، از جمله اندازه های مختلف جام هلی کوپتر و یک پیوست مخصوص میکس. شکی نیست که این مدل یک کیت پردازش مواد غذایی کامل تر را برای آشپز خانگی پیشرفته تر ارائه می دهد ، این تنها چیزی نیست که آن را به یکی از بهترین سیستم های غوطه وری در اطراف تبدیل می کند.

برای یک ، موتور 350W MQ537 با 700W دوتایی جایگزین شده است. قدرت اضافه شده از لحظه ای که شما این کار را روشن می کنید بدیهی است ، و این تنها بهبود می یابد زیرا انتخاب سرعت یک دست شما را به سمت تمام توان می برد. آنچه که واقعاً چشمگیر است ، یک دکمه پاور حساس به فشار است ، بدین معنی که یک کشش نوری باعث می شود نتایج درشت تری به دست بیاورید و فشار دادن آن به سختی ظریف تر ترکیب می شود. به طور جدی ، چرا تولید کنندگان گوشت کوب بیشتر از این نوع ماشه استفاده نمی کنند؟

یک مکانیسم شروع کند آهسته به پره اجازه می دهد تا همین کار را انجام دهد ، آرامتر شروع کنید. همانطور که هرکسی که گوشت کوب غوطه وری را فعال کرده است ، قدرت بالایی دارد ، در زمان اشتباه می تواند به شما بگوید ، این یک روش کاملاً جدید برای ایجاد یک ظرف غذا بزرگ است. دلیل دیگری که باعث می شود براون همچنان یکی از بهترین شرکت های موتورسواری در خارج از کشور باشد.

مشخصات اصلی:

وات: 700 وات

وزن: 2.02 پوند

ضمیمه ها: شلاق ، ماسور ، آبکش ، مینی خردکن 1.5 لیتری و گوشت کوب

ویژگی برتر: Braun MQ537 دارای دو ویژگی غیر قابل مقایسه در صنعت است: یک ماشه حساس به فشار و مکانیسم شروع کند برای موتور

میکسر دستی 3 سرعته KITCHENAID KHB2351CU
گوشت کوب دستی 3 سرعته KitchenAid KHB2351CU در کنار لوازم جانبی موجود در آن تصویر شده است

دورتر از لیست خود ، ما در مورد KHB2561CU توسط KitchenAid صحبت کردیم. KHB2551CU (می دانیم با نگاهی به این شماره های محصول می تواند کمی خسته کننده باشد) مدل 3 سرعته در همان سری از گوشت کوب های خانگی است. این یکی از پرفروش ترین میکسرهای دستی در آمازون است ، اگر به هیچ دلیل دیگری جز تولید یکی از نامهای معتبر من در صنعت نیست. در کل ، مدل 2551 یک گوشت کوب سطح غوطه وری با استفاده از لوازم و اتصالات کافی برای استفاده در آن آسان است و می تواند قیمت آن را ارزان کند.

هیچ بحثی در مورد اینکه موتور 85 واتی موجود در اینجا تقریباً به اندازه کوچکتر است در هنگام استفاده از گوشت کوب های دستی وجود دارد ، اما به طرز عجیبی این توانایی را دارد که بیش از توان کافی برای نیازهای اصلی ترکیب شما تولید کند. اکنون قرار نیست ساعت ها مخلوط مداوم یا هر چیز را حفظ کنید ، حداقل بدون گرم شدن بیش از حد. اما کار به پایان می رسد ، و این مهم است.

کیف ذخیره سازی یک لمس نمادین است که ما از آن استقبال می کنیم. بهتر از این است که همه این قطعات در مورد کمدهای آشپزخانه شل شوند. با این وجود به شما سخت می شود که همه لوازم جانبی را در یکجا قرار دهید. شاید فقط برای واحد پایه ، پیوست ترکیبی و ضربت زدن بهتر باشد.

مشخصات اصلی:

وات: 85W

وزن: 2 پوند

ضمیمهها: شلاق ، ضمیمه هلی کوپتر ، و لیوان.

ویژگی برتر: یک کیسه ذخیره سازی بوم یک چیز کوچک با بازپرداخت بزرگ برای KitchenAid 3-Speed ​​است ، اجازه می دهد تا آن را به راحتی از قلاب برای ذخیره خارج از کشور آویزان کنید.

راهنمای خریدار گوشت کوب دست: آنچه را که باید در مورد گوشت کوب های غوطه وری دست بدانید
گوشت کوب های دستی ماشین های پیچیده ای نیستند ، اما خرید برای افراد مطمئناً باعث می شود که به این روش احساس شود. پیمایش در دریا از گوشت کوب های چوب (به معنای واقعی کلمه صدها نفر) می تواند مانند سفری باشد که ارزش آن را ندارد. به جای حل و فصل برای ارزان ترین یا پر نورترین بلندر، خودتان را با چند نکته های کلیدی دانش به طوری که شما می توانید برای خودتان تصمیم می گیرید که گوشت کوب رفتن به بهترین برای شما آشپزخانه، و برای خود پخت و پز.

و نگران نباشید ما انجام چند توصیه برای شما که آن را به که بلندر دست به خرید می آید. اما ما این کار را برای پایان پس انداز خواهیم کرد.

آنچه در زیر می آید ، کاوش نه تنها معیارهایی است که ما برای ارزیابی این مخلوط ها استفاده کردیم ، بلکه نحوه کار و کنار هم قرار گرفتن آنها را نیز مشاهده می کنید.

گوشت کوب های سنتی در مقابل گوشت کوب های غوطه وری: تفاوت چیست؟
برای کسانی از ما که به اندازه تهیه مواد غذایی مسلط نیستند ، ممکن است هنوز این سوال اساسی وجود داشته باشد که گوشت کوب غوطه وری دقیقاً چیست و در آشپزخانه چه هدفی را ارائه می دهد. پس از همه ، چرا فقط از گوشت کوب بزرگ سبک به سبک قبل استفاده نمی کنید؟

جواب دو برابر است: حجم و دقت.

دوره در نظر گرفتن مهم برای ساخت سوپ است، به عنوان مثال. بیایید بگوییم که شما در حال تهیه یک دسته بزرگ سوپ گوجه فرنگی از گوجه فرنگی های خانگی خود هستید. ممکن است ساعت ها طول بکشد تا آن سوپ پرمخاطره را در گوشت کوب معمولی آشپزخانه گوشت کوبید. در عوض ، چرا گوشت کوب را به جای روش دیگر دور سوپ نبرید.

از آنجا که گوشت کوب های غوطه وری می توانند در داخل انواع ظروف آشپزی کار کنند ، می توانند ساعت های آماده سازی و تمیز کردن را صرفاً با “غرق بودن” صرفه جویی کنند.

دقت ، تعقیب هر آشپز عالی است. به عنوان مثال ، یک سس سالاد کاملاً امولسیزه شده ، یا یک سالسا با تکه هایی که به طور یکنواخت بریده می شوند. کنترل پالس گوشت کوب و غوطه ور شدن باز ، آن را به گزینه های مناسبی برای کارهای آماده سازی مواد غذایی که نیاز به توجه و مراقبت بالایی دارند ، گزینه خوبی می کند.

در حالی که گوشت کوب غوطه وری دارای خواص منحصر به فردی هستند که آنها را برای برخی از برنامه ها ایده آل تر می کند ، اما هنوز هم گوشت کوبنده هستند. این بدان معنی است که آنها همچنین در مواردی که گوشت کوب های روزمره می توانند انجام دهند ، مانند خرد کردن یخ و تهیه اسموتی میوه بسیار خوب هستند.

وات و اندازه موتور
یکی از خصوصیاتی که در زیر بررسی محصولات ما ذکر کردیم واتس ، اندازه گیری مشترک قدرت است. در وسایل ، وات (W) به میزان توان موتور برای ترسیم از منبع الکتریکی اشاره دارد. گرچه این رابطه دقیق نیست ، اما به طور کلی فرض بر این است که وات بیشتر برابر با موتور ترکیبی قوی تر است و بنابراین یک محصول ریز مخلوط تر امکان پذیر می شود.

با این وجود عوامل زیادی وجود دارد که مشخص می کند هر موتور جداگانه با همان مقدار وات کار می کند. علاوه بر این ، مونتاژ شافت مخلوط می تواند تا حد زیادی از واحد به واحد دیگر متغیر باشد و منجر به ایجاد شکافهای با کیفیت حتی گسترده تر از مدل به مدل شود.

وات گزارش شده از گوشت کوب ها در بررسی ما از 85W تا 1000W است که یک واریانس بسیار قابل توجهی است. ما وات را به عنوان یک خصوصیات ذکر کردیم زیرا این امر ارتباطی با عملکرد کلی دارد ، اما به خودی خود نشانگر اصلی این مسئله نیست که آیا یک گوشت کوب غوطه وری خاص خوب یا بد است.

تیغه شکل و مقدار
روشی که تیغه ها در انتهای شافت مخلوط شکل می گیرند می توانند تأثیر قابل توجهی در عملکرد داشته باشند. بیشتر پره های گوشت کوب غوطه وری ، درست مثل تیغه های میکسرهای سنتی. این امر باعث می شود آنها به ویژه در خرد کردن یخ ، میوه و سبزیجات کاملاً خرد شوند تا قوام آن مانند اسموتی باشد.

تیغه هایی با شکل خمیده بیشتر در برخی مدل ها وجود دارد ، معمولاً به عنوان یک اتصال جداگانه برای پردازش مواد غذایی. انحنای این تیغه های مخصوص برای سوپ ها ، سس ها و سس ها بسیار مناسب است ، جایی که عمل ترکیب لازم در مقیاس بسیار کوچکتر است و قوام مهمترین چیز است.

پیوست ها و لوازم جانبی
فقط چند گوشت کوب وجود دارد که حداقل یک دلبستگی قابل تعویض را ندارند و آنها معمولاً مدلهای 2 سرعته ساده در انتهای مناسب تر طیف قیمت هستند. در حالی که آنها برای اکثر اهداف خوب کار می کنند ، قابلیت تعویض سر برای مخلوط های دیگر چیزی است که باعث شده این گوشت کوب های غوطه وری در آشپزخانه های مدرن بسیار محبوب شوند.

در اینجا رایج ترین لوازم جانبی است که با گوشت کوب معمولی غوطه وری خود مشاهده می کنید:

ضمیمه WHISK
این یکی قطعاً رایج ترین است. یک شلاق با موتور ساده یک روش عالی برای پخت و پز شما به سطح بعدی است و از آنجایی که سوت ها نسبتاً ساده برای ساختن هستند ، آنها تمایل به اولین چیزی هستند که تولید کنندگان در جعبه دارند.

ما باید توجه داشته باشیم که کیفیت این پیوست های گاو به خصوص در مصالح ساختمانی متفاوت است. اگر مال شما از آلومینیوم ساخته شده است به عنوان بسیاری از آنها ، بنابراین می خواهید حتماً کاملاً موهای آن را خشک کنید تا از زنگ زدگی جلوگیری شود.

جام هلی کوپتر

دقیقاً مانند یک پردازنده مواد غذایی تجاری کامل ، بسیاری از گوشت کوب های غوطه وری توانایی استفاده از موتور داخلی خود را برای نیرو دادن به تیغه بزرگتر که درون یک محفظه پلاستیکی محصور است ، دارند. با اضافه کردن مواد غذایی به این محفظه ، مانند نخود جوجه و روغن ، به عنوان مثال ، پس از فعال کردن موتور ، کاربر قادر است بدون زحمت سخت و در دسترس یک گوشت کوب سنتی ، دستور العمل های دقیقی مانند hummus و tzatziki ایجاد کند.

برخی از کیت های گوشت کوب غوطه وری با ضمیمه های مختلف برش با اندازه های مختلف ارائه می شوند.

مخلوط کردن آبجو

این بشقاب های مخلوط معمولاً از پلاستیک سخت و شفاف ساخته می شوند و دارای خوانش حجم هستند. با قرار دادن غذا یا یخ در داخل لیوان ، به نوعی فنجان مخلوط آماده تبدیل می شود که تقریباً برای هر منظور قابل استفاده است.

مجامع ویژه تیغه
در بعضی موارد ، بازوی مخلوط در نوک می تواند اصلاح شود ، جایی که تیغه واقعی بازو را ملاقات می کند. اینجاست که پره های S تمایل دارند وارد بازی شوند ، همانطور که با KitchenAid KHB2561CU است. این نوع دلبستگی کمی نادرتر است ، اگرچه این احساس را داریم که در سالهای آینده شروع به دیدن بیشتر از آن خواهیم کرد.

پیوست ماسر

یکی از بزرگترین اشکالات گوشت کوب غوطه وری خوب این است که بعضی اوقات آنها به خاطر مصلحت خود بسیار قدرتمند هستند. این مورد در مورد سیب زمینی های پوره ، جایی که تیغه های کوچک و تیز و RPM زیاد باعث می شود یک سیب زمینی کاملاً مخلوط شود … به سختی سازگاری مناسب برای سیب زمینی های پوره یا سبزیجات پوره شده نیست.

پیوستهای مشبک دارای تیغه های گسترده تر و کسل کننده تر با RPM پایین تر هستند. این کار به کاربر امکان می دهد برخی از قطعات و بافت مورد نیاز یک دسته خوب از سیب زمینی های پخته شده خانگی را حفظ کند.

س: آیا تیغه های گوشت کوب غرق ماشین ظرفشویی ایمن هستند؟
پاسخ: اگرچه ما نمی توانیم تضمین کنیم که هر کالایی که در خارج از کشور قرار دارد این قاعده را رعایت کند ، به طور کلی می توان فرض کرد که اتصالات گوشت کوب شما ، مانند بازوی گوشت کوب یا ویس ، برای قرار دادن در ماشین ظرفشویی بی خطر است. این دسته دسته است که می خواهید با حوله خشک و حداقل مقدار رطوبت آن را تمیز کنید تا مطمئن شوید به قطعات الکتریکی داخلی آسیب نمی رسانید.

مطمئن باشید که کتابچه راهنمای محصول مورد نظر خود را بخوانید ، زیرا استثنائات مهمی در این قانون وجود دارد.

س: آیا این گوشت کوب های غوطه وری بی سیم هستند؟ آنها بی سیم به نظر می رسند …
پاسخ: گوشت کوب های غوطه وری در بررسی ما بی سیم نیستند. همه آنها از کابل برق سنتی استفاده می کنند. تصاویر کابلها را برای اهداف بازاریابی نشان نمی دهند ، اما سیم برق معمولاً از پایه گوشت کوب (یا قسمت بالا بسته به نوع راه آن را نگه دارید) بیرون می آید و طول 2.5 تا 6 فوت دارد.

با این وجود اگر به دنبال گوشت کوب بی سیم هستید ، بسیاری از همین تولید کننده ها گوشت کوبنده های بسیار جادویی را تهیه می کنند که ارزش بررسی آنها را دارند.

س: آیا می توان از گوشت کوب های چوب در مایعات گرم استفاده کرد؟
پاسخ: اگر به دنبال گوشت کوب دستی هستید که بتواند غذاهای گرم را مانند یک گلدان سس تند و زننده کنترل کند ، پس می خواهید مطمئن شوید که گوشت کوب غوطه وری که به دست می آورید دارای بازوی کاملاً فلزی و مونتاژ تیغه است. این در واقع متداول ترین نوع ساخت و ساز است که وجود دارد ، اگرچه در مدل های ارزان قیمت بازوهای میکسر پلاستیکی زیادی وجود دارد. اینها نه تنها برای استفاده در گرما طراحی نشده اند ، بلکه مواقعی وجود دارد که به طور خاص ضمانت تولید کننده را خنثی می کند.

برای ایمن بودن ، مشخصات محصول را قبل از خرید بررسی کنید و قبل از استفاده از گوشت کوب در هر چیز داغ ، دستورالعمل ها را از جلو به عقب بخوانید.

نتیجه گیری: بهترین گوشت کوب غوطه وری در سال 2020
یكی از مشكلات در مورد بررسی وسایل غذایی این است كه اغلب كارها آنقدر گرسنه می شود كه می توان كار را تمام كرد و انتخاب دلخواه را سخت كرد.

امیدواریم که بتوانیم از Braun MQ9097 جدید استفاده کنیم ، این موتور 700 وات دارای فشار زیاد و پیوست های بیشتری نسبت به بیشتر مسابقات دارد … همراهی کامل در یک آشپزخانه شلوغ که در آن غذاهای خوبی تهیه می شود.

با این وجود ، همیشه نیازی به گوشت کوب خوب دست و بدون نیاز به هزینه زیاد نیست. بهترین گوشت کوب برای انتخاب بودجه Cuisinart Smart Stick 200 است. این ویژگی قابل اعتماد ، مقرون به صرفه و کاملاً بدون عارضه است ، ویژگی هایی که معمولاً در همان محصول یافتن آن سخت است.

درباره کریس رایلی
غذای خود را در سراسر دنیا می خورم و همیشه سعی می کنم غذاهای مورد علاقه ام را با پیچ و تاب کباب بخواهم دوباره بسازم غذا و مسافرت بیشتر وقت من را در سفر بی پایان من برای بهترین استیک در هر کشور خاص اشغال می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>