گزارش مشاغل نوامبر نشان می دهد که زنان سیاه پوست در حال ترک نیروی کار هستند

[ad_1]

گزارش شغلی اداره آمار کار (BLS) که در 3 دسامبر منتشر شد، اخبار متفاوتی در مورد وضعیت بهبود اقتصادی کشور ارائه می دهد. کل اشتغال غیرکشاورزی در مقایسه با افزایش 531000 نفری در ماه اکتبر 210000 افزایش یافت، در حالی که بیکاری با 0.4 درصد کاهش به 4.2 درصد رسید. BLS گزارش می دهد که “اشتغال غیرکشاورزی از آوریل 2020 تا 18.5 میلیون افزایش یافته است، اما 3.9 میلیون یا 2.6 درصد در مقایسه با سطح قبل از همه گیری در فوریه 2020 کاهش یافته است.

بیشترین انباشت مشاغل در ماه نوامبر در خدمات حرفه ای و تجاری، حمل و نقل و ذخیره سازی، ساخت و ساز و تولید رخ داده است. همه‌گیری کووید-19 همچنان بر بخش خدمات، به‌ویژه خرده‌فروشی تأثیر منفی می‌گذارد که در نوامبر 20000 کاهش یافت. بخشی از این کاهش با سود فروشگاه‌های مواد غذایی و آشامیدنی (افزودن 9000 شغل) و فروشگاه‌های مصالح ساختمانی و باغبانی (7000 شغل) جبران می‌شود، اما اشتغال خرده‌فروشی 176000 نفر بیشتر است. پایین‌ترین میزان در مقایسه با فوریه 2020 در نوامبر بدون تغییر باقی می‌ماند و صنعت نسبت به فوریه 2020 همچنان 1.3 میلیون شغل یا 7.9 درصد کاهش یافته است.

در حالی که اشتغال در مراقبت های بهداشتی تا حد زیادی بدون تغییر باقی ماند، مراکز پرستاری و مراقبت های مسکونی 11000 شغل را از دست دادند. گزارش BLS همچنین خاطرنشان می‌کند که اشتغال در مراقبت‌های بهداشتی از فوریه 2020 تا کنون 450000 شغل کاهش یافته است که بیشتر این تلفات در پرستاران و مراقبت‌های مسکونی متمرکز شده است. این از دست دادن شغل احتمالاً با سوزاندن کارگران و دستور واکسن برای کارمندان تسریع خواهد شد.

اگرچه تصویر کلی اقتصادی در گزارش مشاغل اندکی مثبت است، اما تفاوت های نژادی شدیدی در اشتغال وجود دارد. بزرگترین عنصری که باید به آن توجه کرد کاهش چشمگیر تعداد زنان سیاه پوست در نیروی کار است، پدیده ای که احتمالاً به دلیل ادامه وقفه در مراقبت از کودکان است. علاوه بر این تغییر در مشارکت نیروی کار، نگرانی‌های مستمر شامل اثرات تورم و عدم قطعیت همه‌گیری با ورود نوع Omicron است.

از دست دادن مضطرب زنان سیاه پوست در نیروی کار

جدول 1 سطح بیکاری را بر اساس نژاد برای دوره سه ماهه بین سپتامبر و نوامبر نشان می دهد. داده ها نشان دهنده روند کاهشی بیکاری برای همه گروه های نژادی است، اگرچه هنوز تفاوت های زیادی بین گروه ها در دوره سه ماهه وجود دارد. کارگران سیاه پوست بیشترین کاهش بیکاری را در ماه نوامبر تجربه کردند.

میز 1

جدول 2 نرخ بیکاری ایالات متحده را بر اساس نژاد، جنسیت و سن از نوامبر 2020 تا نوامبر 2021 نشان می دهد. حتی با وجود روند مثبت کلی در وضعیت اشتغال، افزایش نرخ بیکاری در میان نوجوانان سیاه پوست (16 تا 19 سال): از 16.1 درصد در اکتبر 2021 به 21.9 درصد در نوامبر 2021، درصدی که 12.6 درصد بیشتر از درصد فعلی برای نوجوانان سفیدپوست است. نوجوانان سیاهپوست بالاترین میانگین نرخ بیکاری در 13 ماه گذشته را دارند – 17.15٪. مشاغل خرده فروشی و مهمان نوازی – کارفرمایان اصلی نوجوانان – تحت تأثیر منفی این همه گیری قرار گرفته اند. رستوران‌ها و مغازه‌ها بازگشایی شده‌اند، اما برای استخدام و نگهداری کارگران مسن‌تر تلاش می‌کنند. این فرصت های شغلی را برای نوجوانان فراهم می کند، اما به نظر نمی رسد این فرصت ها برای نوجوانان سیاه پوست مفید باشد.

جدول 2

در همین حال، بازگشت به مدارس خصوصی با افزایش نگران کننده ترک زنان سیاه پوست از نیروی کار همزمان شد. بین اکتبر و نوامبر، نرخ مشارکت نیروی کار برای زنان سیاه‌پوست به 60.3 درصد کاهش یافت و عملاً دستاوردهای چشمگیر گزارش شده در ماه اوت را از بین برد. این کاهش 1.5 درصدی نشان‌دهنده تضعیف وابستگی به نیروی کار سیاه‌پوست در ماه‌های اخیر است: 181000 نفر از آنها در سپتامبر نیروی کار را ترک کردند و بیش از نیمی (91000) تنها در نوامبر ترک کردند. این معکوس بازگشت نیروی کار برای زنان سیاه پوست منحصر به فرد است، زیرا زنان از سایر گروه های نژادی و قومی همچنان موقعیت های خود را در نیروی کار به دست می آورند.

شکل 1

افزایش نرخ واکسیناسیون در میان کودکان ابزاری برای حمایت از بهبود اقتصادی زنان سیاه پوست خواهد بود. با این حال، واکسن ها باید همراه با سیاست های اقتصادی هدفمندی که بازار کار را برای زنان – به ویژه زنان سیاه پوست نیاز به مراقبت از کودکان – ایجاد می کند، کار کنند.

زیرساخت ملی مراقبت از کودکان پس از بازسازی 90 درصد از نیروی کار خود در مقایسه با فوریه 2020 شکننده است. تقریباً 108000 کارگر هنوز در این بخش مفقود هستند، جایی که زنان بر نیروی کار تسلط دارند و دستمزدها به سمت پایین ترین سطح جهان منحرف شده است. علاوه بر این، شکست در مراکز کودکان به بهبود نابرابر کمک می کند. این امر به ویژه برای جوامع محلی که با از دست دادن مراکز مراقبت از کودکان دست و پنجه نرم می کنند، صادق است. یک مطالعه دانشگاه کلمبیا که بسته شدن مراکز کودکان را پیگیری می‌کند، تخمین می‌زند که خانواده‌های سیاه‌پوست، اسپانیایی یا اسپانیایی‌تبار و خانواده‌های آسیایی-آمریکایی به طور نامتناسبی در معرض بسته شدن کودکان قرار دارند و تعداد قابل توجهی از این تعطیلی‌ها می‌تواند دائمی باشد.

سیاست‌های جدید باید به چالش‌های بسیاری که مانع از بازگشت زنان سیاه‌پوست به شکوفایی اقتصادی می‌شود، رسیدگی کند. فقدان نیروی کار، کارفرمایان بزرگ‌تر را مجبور می‌کند تا کارگرانی را با دستمزدهای بالاتر جذب کنند. در حالی که این خبر برای کارگران به طور کلی خوشایند است، اپراتورهای کوچکتر مراقبت از کودکان نمی توانند برای کارمندان با دستمزد، انعطاف پذیری، مزایا یا شرایط استخدامی کمتر رقابت کنند. علاوه بر این، بادهای متقابل تورمی، محیط اقتصادی را برای اپراتورهای مراقبت از کودکان که می‌خواهند کارگران جدید و منابع سرمایه برای بازگشایی مراکز در جامعه جذب کنند، پیچیده می‌کند.

دستمزدها در حال افزایش است، اما تورم عوارض خود را دارد

کمبود نیروی کار ناشی از همه‌گیری به کارگران اهرم بیشتری داده است، در حالی که درآمد آنها با سریع‌ترین سرعت در ۴۰ سال گذشته افزایش یافته است. با این حال، تورم قیمت بسیاری از این دستمزدهای بالاتر را رد می کند.

شاخص قیمت مصرف کننده برای همه مصرف کنندگان شهری (CPI-U) بین اکتبر 2020 و اکتبر 2021 قبل از تعدیل فصلی 6.2 درصد افزایش یافت – بزرگترین افزایش یک ساله از نوامبر 1990. و در اکتبر 2021، CPI-U 0.9 افزایش یافت. ٪. با توجه به BLS، متوسط ​​دستمزد ساعتی برای همه کارکنان 0.4٪ در مدت مشابه افزایش یافته است. و با در نظر گرفتن تورم، میانگین واقعی دستمزد ساعتی در ماه اکتبر 0.5 درصد کاهش یافت.

در حالی که متوسط ​​درآمد ساعتی برای همه کارگران خصوصی غیرکشاورزی در ماه نوامبر 8 سنت (به 31.03 دلار) افزایش یافت و میانگین درآمد ساعتی کارگران بخش خصوصی و غیرقابل کنترل 12 سنت (به 26.40 دلار) افزایش یافت، این سود تا حد زیادی بود. با تورم حذف می شود.

فدرال رزرو در حال بررسی تغییرات سیاستی است

نامزدی مجدد جروم پاول به عنوان رئیس فدرال رزرو نشان می دهد که دولت بایدن به دنبال آرام کردن بازارها در مواجهه با فشارهای تورمی مداوم است. در اظهارات اخیر به سنا، پاول نشان داد که فدرال رزرو نگران است که تورم بیشتر از حد انتظار اولیه باقی بماند و پیشنهاد کرد که خرید دارایی را زودتر از حد انتظار کاهش دهد. از آنجایی که بازارها به خوبی به خبر معرفی مجدد پاول واکنش نشان دادند، اظهارات او در مورد تورم نگرانی هایی را ایجاد کرد.

اگرچه چندین مترقی بلندپایه با نامزدی مجدد پاول مخالفت کردند، اما احتمالاً از نامزدی لائل برینارد برای معاونت رئیس جمهور هیجان زده هستند. برینارد در سخنرانی اوایل سال جاری بر اهمیت شاخص‌های فراگیر و هدف اشتغال کامل تاکید کرد: با طیف وسیعی از اقدامات تجمیع‌شده و تفکیک شده مشورت کنید. مواجهه با بزرگترین چالش‌ها، اغلب دستاوردهای مهمی را در بازار ایجاد می‌کند. نیروی کار در اواخر توسعه».

نسخه جدید کووید و عدم اطمینان اقتصادی مجدد

در حالی که با زمستان همه گیر دیگری روبرو هستیم، سازمان بهداشت جهانی اخیراً یک “گزینه نگرانی” را شناسایی کرده است که آن را Omicron نامیده است. جینا ریموندو، وزیر تجارت، درباره تأثیر احتمالی این گزینه بر بازار کار ابراز نگرانی کرد: «برای گفتن خیلی زود است، اما فکر می‌کنم واقعی است – نه تنها به دلیل شیوع، بلکه به دلیل ترس مردم از ظاهر شدن. این بسیار مخرب است.”

دولت بایدن اقدامات متعددی را برای پاسخگویی اعلام کرده است، از جمله آزمایش گسترده در خانه، تمدید اجباری برای ماسک‌های حین پرواز یا حمل‌ونقل عمومی، و الزامات به روز سفر برای افرادی که وارد کشور می‌شوند. دولت همچنین به تشویق همه بزرگسالان برای دریافت واکسن تقویت کننده ادامه می دهد.

همانطور که ما برای فصل تعطیلات آماده می‌شویم، Omicron و سایر عوامل همچنان به عدم اطمینان زیادی در اقتصاد گسترده‌تر در مورد بازارهای کار، زنجیره تامین و رفتار مصرف‌کننده دامن می‌زنند. نرخ پایین بیکاری همچنان بر اهمیت بهبود اقتصادی تاکید می کند، اما همچنان نرخ بالای بیکاری برای کارگران سیاه پوست و کاهش نرخ مشارکت نیروی کار برای زنان سیاه پوست یادآور این است که ما هنوز تا بهبود کامل فاصله داریم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir