کوله پشتی راهنمای برای مردان سفر به خارج از کشور

[ad_1]

آیا شما برنامه ریزی یک سفر خارج از کشور در این سال ؟ اگر جواب بله است پس این مقاله فقط برای شما, و اگر نه, شما قطعا می توانید با استفاده از این برای آینده است. این مقاله در مورد چیزهایی به کار گرفته می شود و نه می شود در حالی که کوله پشتی برای تعطیلات در خارج از کشور. این بسته بندی راهنمای برای مردان کمک خواهد کرد که شما می دانید چه نوع از لباس ها و چرخ دنده ها شما باید را به منظور داشتن یک زمان بزرگ است.

بیایید نگاهی به تعدادی از چیزهایی که شما باید به یاد داشته باشید به کوله پشتی این تعطیلات. این راهنما برای یک هفته تعطیلات.

آنچه شما باید بسته

• تی شرت/پیراهن: فوق العاده شیک این بار و چند چک پیراهن شطرنجی است که هر دو رسمی و گاه به گاه در این راه شما را ورزش آن است. گسترده چک مطمئنا بازی گاه به گاه راه رفتن و چک در مورد مناسبت های رسمی. پیراهن جامد نیز بسیار خشنود و اگر شما بیشتر به مواد جامد و نگه داشتن آنها را. شما می توانید نگه دارید در مورد چهار جفت پیراهن و دو پیراهن به ترکیب و مطابقت.

• شلوار: نگه داشتن یک جفت از denims و دو تا حدی است که می توان با شرت/تی شرت. کوتاه, نیز استقبال, اما زمستان خواهد بود و زمان بد به در سرما منجمد. مطمئن شوید که رنگ و یا کاهش می دهد باید به گونه ای باشد که در بالا به راحتی می توان تیمی.

• لباسهای زیر برای مردان: به خوبی! لباس زیر مردان است دوباره بسیار مهم, لباس, مقاله است که شما را حفظ خواهد کرد و راحت پایین وجود دارد در خارج از کشور. هر چه سبک خود را خارج قسمت بود یا شما ترجیح می دهند مردان کوتاه, لباس زیر, یا مردان, شورت لا کونی, لباس زیر; شما می توانید نگه دارید کامل هفت جفت در جهت تغییر هر روز از آنجا که شما هرگز نمی دانید اگر شما یک شانس برای انجام لباس های شسته شده یا نه. اگر شما در حال برنامه ریزی این سفر با شریک زندگی خود را و برنامه ای برای رسیدن به عمل; مطمئن شوید که شما باید پورنو, لباس زیر, سبک مانند مردان g-رشته ها و بیشتر.

• جوراب: هفت جفت جوراب کافی خواهد بود دوباره به منظور تغییر در هر روز است. مطمئن شوید که جوراب خود را گرم و گرم و نرم به طوری که آنها نگه داشتن پاهای خود را گرم. جلوگیری از پنبه و نایلون یا پلی استر.

• کفش: یک جفت کفش و یک بازی گاه به گاه آنهایی که مانند کفش خواهد بود کافی برای یک هفته سفر. شما می توانید نگه دارید یکی بیشتر اگر شما یک کفش دیوانه وار. تعداد کمتر از کفش را توشه خود را بسیار سبک وزن و نگه داشتن برخی از فضای رایگان برای چیزهای دیگر.

• زمستان: یک کت دو ژاکت های بافتنی/مانتو خواهد بود به اندازه کافی برای سفر. شما می توانید نگه دارید در حال تغییر و ترکیب و تطبیق سبک خود را و هنوز هم گرم و در کل سفر. برای حداکثر تطبیق پذیری خود را در ژاکت و تا دکمه پیراهن تمام نگاه خوب با هم از آنجا که شما می توانید آنها را با هم.

• بزک را موارد: مطمئن شوید که شما دریافت یک کیسه کوچک است که حامل هر بزک را مواردی از قبیل مسواک و خمیر دندان, تراش, کیت, نخ دندان قیچی کوچک, clipper, دئودورانت, بالم لب, توالت, کاغذ ضد عفونی کننده دست و بدن پودر.

• یک کیت کمک های اولیه: این بسیار مهم است برای هر نوع سفر است. شما می توانید نگه داشتن یک جعبه کوچک است که شامل تجویز دارو, درد, داروهای, بانداژ پانسمان ضدعفونی کننده و کرم و هر چیز دیگری که شما احساس می کنید لازم است.

آنچه شما باید بسته

• کتاب: آن است که توصیه می شود که برای حمل کتاب اما اگر شما یک bookworm و نمی توانیم بدون آن را فقط یک کتاب است. شما نمی خواهید به صرف زمان خود را در حالی که خواندن از کاوش در مکان های.

• اشیاء با ارزش: نمی آوردن هر چیزی که شما واقعا نمی خواهید به از دست دادن. ترک فانتزی طلا و جواهر در خانه. تکنولوژی مسائل سختتر است زیرا آن گران است اما گاهی اوقات ضروری برای سفر. استفاده از بهترین قضاوت خود را.

اینها برخی از چیزهایی که شما باید نگه دارید و باید نگه دارید در حالی که سفر در این سال جدید.

[ad_2]