کارگران باید از اهرم تازه کشف شده خود برای محافظت از مشاغل خود در برابر اتوماسیون استفاده کنند

[ad_1]

بیش از 1000 کارگر معدن زغال سنگ در آلاباما از ماه آوریل دست به اعتصاب زده اند. کارگران می گویند که کارفرمای آنها، Warrior Met Coal، حقوق منصفانه، بیمه خوب و برنامه ها و شرایط کاری معقول را به آنها رد کرده است، در حالی که میلیون ها دلار هزینه به شرکت های وال استریت و پاداش به مدیران ارشد پرداخت کرده است. از سال 2016، زمانی که Warrior Met Coal مالکیت معدن را به دست گرفت، کارگران شاهد دستمزد ساعتی کمتر، زمان مرخصی با حقوق کمتر و کاهش پوشش پزشکی بوده‌اند و هم کارمندان و هم کارکنان جدید حقوق بازنشستگی خود را از دست می‌دهند. با وجود موانع مختلف، اتحادیه کارگران معدن آماده است تا به اعتصاب خود به عنوان بیان حقوق اساسی کارگران ادامه دهد.

اعتصاب آلاباما تنها یکی از بسیاری از مناقشات کارگری اخیر در سراسر کشور از جمله Kellogg، John Deere، Nabisco و Kaiser Permanente است – که باعث شد برخی کارشناسان اکتبر گذشته را “Striketober” بخوانند. در همین حال، دستمزد کارگران در سه ماهه سوم سال 2021 1.5 درصد افزایش یافت (افزایش 8.1 درصدی برای کارگران رستوران‌ها، کافه‌ها و هتل‌ها و افزایش 5.9 درصدی برای کارگران خرده‌فروشی)، با ثبت رکورد تعداد کارگرانی که بر اساس اطمینان آنها از کار خارج شدند. شغل بهتری پیدا خواهد کرد – پدیده ای که برخی آن را “استعفای بزرگ” می نامند.

همه این روندها نشان دهنده افزایش قدرت کارگران در صنایع مختلف است. اما از قضا، اهرم تازه کشف شده کارگران می تواند تهدید قریب الوقوع شغل آنها را تسریع بخشد: اتوماسیون. بنابراین بسیار حیاتی است که کارگران از لحظه کنونی استفاده کنند تا برای محافظت درازمدت تلاش کنند تا شغل و معیشت خود را تضمین کنند.

چرا کارگران در حال حاضر اهرم هایی دارند

حداقل دو دلیل برای اهرم تازه کشف شده کارگران وجود دارد. اول اینکه کارفرمایان به شدت به کارگر نیاز دارند و در نتیجه دستمزدها را افزایش داده اند. در حالی که تقریباً 10 میلیون نفر برای تصدی پست های کم دستمزد و با مهارت بالا مورد نیاز هستند، تنها 8.4 میلیون آمریکایی به طور فعال به دنبال کار هستند. راست سیاسی افزایش مزایای بیکاری و چک را برای تحریک کمبود نیروی کار مقصر می داند. چپ دستمزدهای پایین، شرایط بد کار و سوزاندن گسترده کارگران را مقصر می داند.

زبان کمبود نیروی کار بار سیاسی دارد و اغلب از پیچیدگی نحوه ایجاد شغل، تفکیک و خروج از صنعت به صنعت دیگر غافل است. با این حال، درست است که عجیب بودن اقتصاد کنونی (اقتصاددان ارشد مودیز آن را «آلیس در بازار کار سرزمین عجایب» نامیده است) به نفع کارگران متمایل شده است، زیرا بسیاری از کارفرمایان مجبور به بهبود دستمزدها و مزایا هستند تا از کوتاه‌مدت جلوگیری کنند. کارکنان

دومین عامل کلیدی در افزایش قدرت کارگران، میزان پس‌انداز خانوار تولید شده از طریق چک‌های تشویقی، همراه با هزینه‌های کمتر سفر و سایر هزینه‌های بالا در سال 2020 است. ، با گزارش Pew که درآمد شخصی در سه ماهه دوم سال 2021 افزایش یافت، “با تعدیل تورم سالانه 4.1٪ نسبت به سه ماهه آخر قبل از همه گیری ویروس کرونا.” با این حال، باید توجه داشت که این افزایش انباشته در پس‌انداز بین گروه‌های نژادی و قومی یکسان نیست، با مطالعه مشترک NPR، هاروارد و بنیاد رابرت وودز جانسون نشان می‌دهد که «حداقل چهار نفر از هر ده آمریکایی لاتین سیاه‌پوست هستند. و خانواده‌های بومی آمریکا گزارش می‌دهند که از تمام یا بیشتر پس‌اندازهای خانوار خود در طول همه‌گیری استفاده می‌کنند. با این وجود، رشد انباشته پس‌اندازهای شخصی بسیاری از کارگرانی را که در بین شغل‌ها قرار دارند، با فضای کمی برای نفس کشیدن در حالی که فرصت‌های بهتری را تحمل می‌کنند، فراهم کرده است.

اگر چه افزایش پس انداز یک بالشتک کوچک ایجاد می کند، اما بعید است که این مزیت برای کارگران طولانی باشد، به خصوص با توجه به تورم پایدار. به همین ترتیب، با برطرف شدن مشکلات زنجیره تامین و تثبیت تقاضای مصرف‌کننده (به ویژه برای کالاهای بادوام)، کارفرمایان و کارمندان تعادل جدیدی برقرار خواهند کرد که احتمالاً به زیان کارگران به قدرت کارفرما برمی‌گردد. و در حالی که دستمزدهای بالاتر و ساعات کاری انعطاف‌پذیرتر اهداف ارزشمندی هستند، کارگران باید از پنجره بالقوه باریک قدرتی که در حال حاضر دارند برای اطمینان از امنیت شغلی خود در برابر تهدید در حال ظهور استفاده کنند: عصر جدید اتوماسیون.

ربات ها برای کار می آیند

در جریان اختلافات کاری آنها در سال جاری، کلوگ کارگران خود را تهدید کرد که “کارهای بیشتری را به مکزیک می فرستد.” موضوع کار برون مرزی نیز نیروی محرکه مناقشه نابیسکو بود.

در حالی که رئیس جمهور جو بایدن قول داده است که “قوی ترین رئیس جمهور کارگری” کشور باشد، برخی از مفسران می گویند سیاست های مترقی او هزینه های نیروی کار را افزایش می دهد و منجر به تسریع برون سپاری و اتوماسیون می شود و در عین حال مشاغل فناوری محلی را با سیاست های سخاوتمندانه مهاجرت تهدید می کند. البته، بحث در مورد تأثیرات دستور کار دولت اغلب هم برای حامیان و هم برای منتقدان انگیزه سیاسی دارد، و صداهایی در سمت چپ، مانند مرکز پیشرفت آمریکا، به سرعت استدلال می‌کنند که دستور کار با ممانعت از تولید خارج از کشور، مشاغل را نجات می‌دهد. در همین حال، مقاله‌ای اخیر در وال استریت ژورنال گزارش می‌دهد که بسیاری از مدیران عامل با فشار برای تولید بیشتر در خشکی، حتی اگر کارایی کمتری داشته باشد، به ضعف‌های زنجیره تامین پاسخ می‌دهند. یکی دیگر از موضوعات اخیر در این بحث، مفهوم alishoring است – توسعه زنجیره‌های تامین با برخی از متحدان مشهور آمریکا، که نه تنها از افزایش قابلیت اطمینان زنجیره‌های تامین حیاتی در بخش‌های مختلف، بلکه از برقراری مجدد روابط در سیاست خارجی سود می‌برد. .

ممکن است با تغییرات در اقتصاد سیاسی، تعادل بین برون‌شور و برون‌شور تضعیف شود و تغییر کند، اما یک چیز مسلم است: اتوماسیون در بخش‌ها بدون توجه به اینکه چه کسی در مقام است، به افزایش خود ادامه خواهد داد. یک مقاله اخیر آسوشیتد پرس نشان داد که چگونه این همه گیر در طول سال گذشته به اتوماسیون سرعت بخشیده است زیرا روبات ها نمی توانند بیمار شوند یا مرخصی بگیرند – روندی که جایگزین مشاغلی در بخش خدمات می شود که زمانی به دلیل تقاضای انسان ایمن در نظر گرفته می شدند. Striketober نیز به احتمال زیاد به این شتاب کمک می کند. همانطور که جف برنشتاین، رئیس انجمن اتوماسیون پیشرفته، توضیح داد: «در حالی که پیشرفت‌ها در فناوری رباتیک، سهولت استفاده و کاربردهای جدید، محرک‌های کلیدی رباتیک هستند، کمبود کارگران در تولید، انبارداری و سایر صنایع عوامل مهمی در گسترش کنونی هستند. استفاده از روبات هایی که اکنون می بینیم.

به طور مشابه، تجزیه و تحلیل اخیر بروکینگز سه دلیل را توضیح می دهد که چرا انتظار می رود این بیماری همه گیر سرعت و دامنه اتوماسیون را تسریع کند: (1) تمایل شرکت ها برای کاهش هزینه ها با تغییر از نیروی انسانی به ماشین های وظیفه خودکار. (2) توقف سفرهای بین المللی و جنگ تجاری آمریکا و چین. و (3) افزایش تقاضای نیروی کار و هزینه های نیروی کار در نتیجه جابجایی شغل. علاوه بر این، برخی از شرکت ها، به ویژه رستوران های فست فود، دریافته اند که عملیات خودکار برای مصرف کنندگان جذاب است، زیرا نیاز به تماس انسان با غذا در طول فرآیند پخت را کاهش می دهد. در اوهایو، Lee’s Famous Recipe Chicken یک سیستم صوتی خودکار را در چندین مکان نصب کرد تا سفارشات را بپذیرد و دیگر نیازی به عبور یک نفر از پنجره را نداشته باشد.

در حالی که اتوماسیون باعث صرفه جویی در هزینه ها و افزایش ظرفیت تولید برای مشاغل می شود، تأثیرات مختلفی بر کارگران دارد، از افزایش بهره وری در جنبه مثبت تا حذف نیاز افراد به انجام کارهای معمول به صورت منفی. همانطور که انتظار می رفت، تأثیر اتوماسیون بر کارگران بین گروه های نژادی یکسان نیست: «کارگران سیاه پوست و اسپانیایی تبار به ترتیب 13 و 18 درصد از نیروی کار ایالات متحده را تشکیل می دهند، اما در مشاغل پرخطر حذف شده یا به طور قابل توجهی توسط اتوماسیون تغییر می کنند، بیش از حد نشان داده می شوند. بروکینز گفت.

برای اینکه این کارگران آسیب‌پذیر در آینده اتوماسیون پیشرفت کنند، تعدیل‌های استراتژیک در مشارکت و فعالیت اتحادیه‌های کارگری، آموزش و آموزش کارگران برای محافظت از مشاغل فعلی و ایجاد خطوط لوله اضافی برای مشاغلی که کمتر در معرض اتوماسیون هستند، مورد نیاز است. و از آنجایی که شرکت‌ها اغلب هزینه برنامه‌های آموزشی را، به طور جزئی یا کامل، با افزایش بهره‌وری که توسط کارگران ماهرتر باز می‌شود، جبران می‌کنند، تنها برای شرکت‌ها درست است که سرمایه‌گذاری خود را در طرح‌های آموزشی افزایش دهند. اینجاست که کارگران و اتحادیه‌ها می‌توانند از اهرم‌ها و حرکت امروزی برای تضمین اشتغال بلندمدت در آینده‌ای نامشخص و خودکار استفاده کنند.

اکنون زمان آن است که کارگران از رفاه بلندمدت اطمینان حاصل کنند

از همان روزهای آغازین اقتصاد دانش بنیان، کارشناسان از کارگران خواسته اند تا برای مشاغل امروزی تجهیز مجدد کنند. اما همانطور که تیم ما اخیراً به رهبران توسعه نیروی کار آلاباما گفته است، ما نمی‌توانیم فقط به کارگران بگوییم که «کدنویسی را بیاموزند»، تمام هزینه‌ها و خطرات را به کارکنان منتقل کنند در حالی که تمام مزایای ارتقاء مهارت‌ها به کارفرمایان منتقل می‌شود. در عوض، خود کارفرمایان باید مسئولیت و حداقل بخشی از هزینه را بر عهده بگیرند تا به کارگران خود کمک کنند تا برای مشاغل فردا در عصر اتوماسیون آماده شوند.

از آنجایی که کارگران سازمان‌یافته در داخل و خارج از Striketober پیروزی‌های شایسته را جشن می‌گیرند، فعالان کارگری باید اطمینان حاصل کنند که پیروزی‌های کوتاه‌مدت منجر به زیان‌های بلندمدت نمی‌شود. با توجه به اینکه لحظه کنونی اهرم کارگران زودگذر خواهد بود، ضروری است که جنبش کارگری از این فرصت حداکثر استفاده را ببرد و کارفرمایان را مجبور کند که هزینه های آموزش را پوشش دهند و در نتیجه امنیت شغلی طولانی مدت کارگران را تضمین کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000Omegle