کارکنان و پاداش در قلب ساختن یک سیستم بهتر در دوران کودکی هستند

[ad_1]

وقتی کووید-۱۹ شیوع پیدا کرد، شغل معلم مراقبت از کودکان – که اکنون چالش برانگیز است و دستمزد پایینی دارد – حتی سخت‌تر، خطرناک‌تر و از نظر احساسی چالش‌برانگیزتر شد. قبل از همه‌گیری، معلمان مکان‌های مراقبت از کودکان را با نرخ بسیار بالایی ترک می‌کردند (بیش از دو برابر معلمان K-12)، و همه‌گیری این مشکل را تشدید کرد. بسیاری از گزارش های رسانه ای از دست دادن کارمندان از سایت های مراقبت از کودکان و مشکلات استخدام، به ویژه با افزایش دستمزدها در سایر بخش ها را مستند می کنند. آخرین داده ها در مورد مشاغل در ایالات متحده نشان می دهد که بخش مراقبت از کودکان هنوز حدود 10٪ کوچکتر از قبل از همه گیری است.

این چالش های کارکنان عواقب واقعی برای کودکان خردسال، که از روابط ثابت با بزرگسالان در زندگی خود سود می برند، و برای خانواده های کارگری که برای انجام کارهای خود به مراقبت از کودکان متکی هستند، دارد. در یک نظرسنجی اخیر از هزاران نفر از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان، یک سوم گفتند که لیست انتظار طولانی تری دارند یا به دلیل مشکلات کارکنان نمی توانند کلاس های درس را باز کنند و یک چهارم مجبور شدند ساعات کاری خود را کاهش دهند. در آغاز همه‌گیری، مراکز برای پر کردن صندلی‌ها تلاش کردند زیرا خانواده‌ها فرزندان خود را از مراقبت خارج می‌کردند. اخیراً والدینی که به سر کار باز می گردند مراکز بسته ای را افتتاح کرده اند و هیچ جای خالی وجود ندارد. این داستان‌ها نگران‌کننده هستند، اما به دلیل فقدان داده‌های سیستماتیک در مورد مراقبت از کودکان، مشخص نیست که واقعاً این چالش‌ها چقدر گسترده هستند و شرایط در مقایسه با زمان قبل از همه‌گیری چقدر متفاوت است.

طرح نجات ایالات متحده و سایر بودجه های فدرال برای حمایت از COVID-19 شامل سرمایه گذاری های بی سابقه ای در مراقبت و آموزش اولیه بود که نیاز به رسیدگی به مسائل مربوط به کارکنان را تشخیص داد. اکنون بسیاری از ایالت ها در حال آزمایش استراتژی هایی برای تخصیص این بودجه به معلمان هستند. ارزیابی این طرح‌ها فرصتی منحصر به فرد برای جمع‌آوری داده‌های سیستماتیک در مورد مراقبت از کودکان به منظور اطلاع‌رسانی و اصلاح تلاش‌ها و یادگیری اینکه چگونه حمایت مالی می‌تواند به بهترین شکل این نیروی کار را تثبیت کند، فراهم می‌کند.

در لوئیزیانا، شرکای قدیمی ما در دفتر دوران کودکی وزارت آموزش و پرورش لوئیزیانا، 27 میلیون دلار از حمایت فدرال را برای ایجاد کمک هزینه‌های حمایت از معلمان (TSGs) کنار می‌گذارند، صندوقی که هدف آن جمع‌آوری پول معلمان از طریق بورسیه‌ها، پاداش‌ها یا مکمل‌های حقوق و دستمزد است. در نهایت گردش مالی را کاهش دهد. تیم ما موفقیت TSG را از طریق مجموعه ای از سوالات کلیدی کارکنان و غرامت تعبیه شده در برنامه کاربردی که ارائه دهندگان مراقبت از کودکان باید برای دریافت کمک هزینه ارسال کنند، پیگیری می کند. از آنجایی که همه برنامه‌های با بودجه عمومی واجد شرایط دریافت کمک‌های مالی هستند و اکثر متقاضیان، داده‌های درخواست برای اولین بار دید جامعی از کارکنان مراقبت از کودکان در سراسر ایالت ارائه می‌دهند. از طریق مدارهای داده چندگانه از برنامه‌ها، می‌توانیم ثابت کنیم که آیا نیروی کار واقعاً در حال تثبیت است یا خیر.

در اینجا یافته‌های دور اول داده‌های برنامه جمع‌آوری‌شده از ۶۷۳ سایت مراقبت از کودکان با بودجه عمومی (که حدود ۸۰٪ از تمام سایت‌های لوئیزیانا را نشان می‌دهند) در تابستان ۲۰۲۱ جمع‌آوری شده‌اند. ما سه یافته کلیدی داریم.

اولاً، جابجایی معلمان و مشکلات شغلی بسیار گسترده است. بیش از 70 درصد از سایت های مراقبت از کودکان لوئیزیانا گزارش داده اند که حداقل یک جای خالی برای معلم دارند. به طور متوسط، رهبران گزارش می دهند که از هر پنج (18%) یک موقعیت در سایت آنها در حال حاضر خالی است. 35 درصد گزارش می دهند که بیش از یک چهارم موقعیت های خود خالی مانده است (شکل 1).

شکل 1: درصد موقعیت های خالی تدریس در حال حاضر (در هر سایت مراقبت از کودکان)

شکل 1 درصد موقعیت های معلم در حال حاضر خالی در یک سایت مراقبت از کودکان

تقریباً همه رهبران (88٪) گزارش می دهند که از دست دادن معلمان بین ژانویه تا ژوئیه 2021 یک چالش است. پر کردن جای خالی بسیار دشوار بود: 95٪ از رهبران گفتند که پیدا کردن یا استخدام معلمان جایگزین دشوار است، و بیش از 70٪ گفتند که بسیار دشوار است. بدون داده‌های پیش از همه‌گیری، نمی‌توان گفت که این نرخ‌های هشداردهنده تا چه اندازه منعکس کننده چالش‌های خاص COVID-19 در مقایسه با مبارزات طولانی مدت کارکنان است. در هر صورت درصدها بالاست.

شکل 2: پاسخ های مدیران سایت مراقبت از کودکان به سؤالات در مورد چالش های کارکنان

شکل 2 پاسخ مدیران سایت مهدکودک به سوالات مربوط به چالش های کارکنان.

دوم، رهبران گزارش کردند که چالش های کارکنان بر معلمان، کودکان و خانواده ها تأثیر می گذارد. طبق داده‌های ما، 84 درصد از مدیران سایت گزارش می‌دهند که می‌خواهند کارکنان ساعات بیشتری کار کنند یا نقش‌های بیشتری را برای جبران کمبود کارکنان بر عهده بگیرند (شکل 3). سه چهارم نگران هستند که مشکلات کارکنان بر کودکان در مرکزشان تأثیر منفی بگذارد. تقریباً نیمی (46٪) نشان دادند که به کودکان کمتری خدمات می دهند یا به خانواده های رد شده به دلیل مشکلات کارکنان، و نزدیک به دو سوم (63٪) نشان دادند که در حال حاضر لیست انتظار دارند.

یکی از مدیران سایت در پاسخی آشکار توضیح داد: «جریان معلمان چالش‌های زیادی را برای ما ایجاد کرده است. … از دست دادن معلمان و یافتن نامزدهای با کیفیتی که واقعاً می خواهند کار کنند، بزرگترین چالش ما بود. این … به کارمندان فعلی ما آسیب می رساند، به ثبت نام ما آسیب می زند و همچنین می تواند بر کودکان تأثیر منفی بگذارد [who] به ثبات و روال نیاز دارد.”

شکل 3: پاسخ مدیران سایت های مهد کودک به سوالاتی در مورد تاثیر چالش های کارکنان بر روی کودکان و فعالیت سایت

شکل 3 پاسخ سرپرستان سایت های مراقبت از کودکان به سؤالات در مورد تأثیر کارکنان

سوم، رهبران گزارش می دهند که حقوق پایین عامل اصلی چالش های کارکنان است. بسیاری از رهبران در مورد ناتوانی خود در ارائه دستمزد رقابتی نوشته اند. در سراسر لوئیزیانا، میانگین حقوق معلمان اصلی 10 دلار در ساعت بود. برای معلمان دستیار 9 دلار بود. دسترسی به مزایا نیز کم است: 79 درصد از رهبران گزارش می دهند که مزایای بیمه درمانی را برای هیچ معلمی ارائه نمی کنند.

رهبران نیاز به پرداخت غرامت اضافی را تأیید کردند: “من باید بتوانم حقوق مناسبی به معلمانم بپردازم. این عادلانه نیست که آنها اینقدر سخت کار کنند، اما اینقدر غرامت دریافت کنند. بسیاری از آنها از چک های کوچک خسته می شوند و در مورد یافتن شغل دیگری صحبت می کنند. کار آنها مهم است، ما دلیلی هستیم که والدین می توانند به سر کار یا مدرسه بروند.

با این حال، آنها در مورد استفاده از بودجه کوتاه مدت برای کمک به مقابله با این مشکل طولانی مدت ابراز نگرانی کردند. یکی از رهبران اظهار داشت: “من همچنان این احساس را دارم [the teachers] آنها مستحق پول بیشتری هستند، اما من خیلی می ترسم که نتوانم آن را نگه دارم.” دیگری توضیح داد: «من ترفیع ندادم زیرا نمی دانستم تا کی می توانم این مبلغ را به آنها پرداخت کنم. … ما نمی توانیم ارتقاء را برگردانیم.”

سرمایه گذاری در تثبیت نیروی کار سرمایه گذاری در آموزش اولیه با کیفیت بالا است

اگرچه بسیاری از حساب‌های رسانه‌ای چالش‌هایی را در کارکنان مراقبت از کودکان ثبت کرده‌اند، داده‌ها در سراسر کشور لوئیزیانا جامع‌ترین دیدگاه را تا به امروز ارائه می‌دهند.

تصویر تاریک است.

تقریباً همه رهبران از تلاش برای استخدام و حفظ معلمان خبر می دهند و بی ثباتی ناشی از آن عواقب منفی برای معلمان، کودکان و خانواده ها – و در نهایت برای اقتصاد ایالات متحده دارد.

رهبران گفتند که نمی توانند با مشاغل پردرآمد و ولتاژ پایین رقابت کنند. اگرچه اکثر رهبران در داده‌های ما (82%) پاداش یا افزایش حقوق را در شش ماه قبل از نظرسنجی پیشنهاد کردند، اما آنها برای مقابله با بحران کارکنان کافی نبودند. طرح‌های غرامت هدفمند مانند TSG احتمالاً به تثبیت منطقه در کوتاه‌مدت کمک می‌کند، اما برای غلبه بر مشکل بودجه طولانی مدت کافی نیست.

اگرچه بدیهی به نظر می رسد که اگر نتوانیم مربیان اولیه را استخدام، نگه داریم و به اندازه کافی جبران خسارت کنیم، نمی توانیم سیستم های آموزش اولیه با کیفیت بالا بسازیم، اکثر تصمیمات سیاست آموزش اولیه نمی توانند هزینه های واقعی کارکنان را برآورده کنند. چارچوب معکوس بهتر یک اصلاح جامع جبران خسارت ارائه می دهد. این نردبان حمایت و حقوق برای مراقبین اولیه را به عنوان هزینه اصلی ارائه مراقبت با کیفیت بالا تبدیل می کند و برای منعکس کننده این هزینه کامل مراقبت، نیاز به بازپرداخت یارانه دارد. با گسترش دسترسی به یارانه ها، جریان درآمد پایدارتری نیز فراهم می کند. در صورت پذیرش، این سرمایه‌گذاری انقلابی در جبران خسارت ایجاد می‌کند و تأثیر شگرفی بر ثبات نیروی کار در اوایل کودکی خواهد داشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000Omegleaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü