چگونه Buffalo’s East Side Avenues توسعه دهندگان مدنی را برای احیای راهروهای تجاری آموزش می دهد

[ad_1]

بنر

در سال 2018، ایالت نیویورک سرمایه گذاری بی سابقه ای – 65 میلیون دلار – را در یک ابتکار جدید مبتنی بر زمین برای احیای سمت شرقی بوفالو انجام داده است. شاید هیچ جایی در منطقه وجود نداشته باشد که تولید ثروت در آن اهمیت بیشتری داشته باشد: رنگین پوستان 80 درصد از جمعیت شرق ساید را تشکیل می دهند و دهه ها واگذاری سرمایه گذاری، فرصت های محدودی را برای ساکنان برای تحرک اقتصادی به ارمغان آورده است.[1]

تیم ما از مؤسسه منطقه‌ای دانشگاه بوفالو (UBRI) به این ابتکار ملحق شد، زیرا می‌دانست که باید به وعده‌های خود نسبت به مکانی که مورد غفلت قرار گرفته و برای مدت طولانی خدمت نشده است، عمل کنیم. این یک فرصت سرمایه گذاری عالی بود و باید متفاوت از آنچه در گذشته انجام شده بود انجام می شد. مهمتر از همه، صدا و دیدگاه جامعه باید در قلب این تغییر باشد.

استفاده از سرمایه گذاری های دولتی، خصوصی و بشردوستانه در مناطق هدف

ضلع شرقی بوفالو با موانع ساختاری قابل توجهی برای رشد و همچنین پتانسیل قابل توجهی مشخص می شود. نود و پنج درصد از جمعیت در محله ای با فقر متمرکز زندگی می کنند. از حدود 70000 بزرگسال در سن کار، بیش از 30000 نفر بیکار یا خارج از نیروی کار هستند.[2] اما با 1650 هکتار زمین خالی و 850 آدرس تجاری خالی که در اطراف کریدورهای تجاری متمرکز شده اند، قابلیت برنامه ریزی توسعه قابل توجهی وجود دارد که ساکنان را به فرصت ها متصل می کند.[3]

به عنوان بخشی از استراتژی فاز 2 میلیارد بوفالو ایالت، صندوق توسعه اقتصادی کریدور سمت شرقی 65 میلیون دلار برای الهام بخشیدن به سرمایه گذاری سرمایه برای تحول در 9 منطقه هدف سمت شرقی تخصیص یافت (شکل 1). با مشاهده فرصت برای افزایش و تکمیل این سرمایه گذاری دولتی، 14 سازمان خصوصی و بشردوستانه 8 میلیون دلار اضافی را برای حمایت از عملیات جامعه، ظرفیت سازی و زیرساخت های مورد نیاز برای به حداکثر رساندن منافع جامعه و مالکیت احیای سمت شرق جمع آوری کردند.

در نتیجه، East Side Avenues سرمایه‌گذاران دولتی و خصوصی، سازمان‌های مبتنی بر جامعه، مشاوران و شهر را برای برنامه‌ریزی و هماهنگی بسیاری از فعالیت‌های احیا با هدف بهبود شرایط اقتصادی در شرق بوفالو گرد هم می‌آورد. نقش ما در UBRI هدایت اجرا، ارتباط با اعضای جامعه، تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری های گذشته، و ایجاد یک طرح جامع متمرکز بر پروژه هایی است که برای ارتقای فعالیت اقتصادی حیاتی هستند.

شکل 1. نه منطقه هدف خیابان های سمت شرقی

9 منطقه هدف و سرمایه گذاری تا کنون
منبع: East Side Avenues

ایجاد یک استراتژی احیا با درگیر کردن ساکنان آغاز می شود

برای تعیین اینکه چه سرمایه گذاری هایی می تواند آینده 9 منطقه هدف را شکل دهد، تیم برنامه ریزی East Side Avenues، متشکل از کارکنان UBRI و Empire State Development، می خواهد ابتدا از ساکنان بشنود. ما چهار جلسه ذینفعان با صدها شرکت کننده برگزار کردیم که برای هر یک از راهروهای سمت شرقی قابل دسترسی بود. توزیع هدفمند، اما فراگیر بود – ما با انجمن های عمومی غیرانتفاعی، انجمن های تجاری، باشگاه های بلوک و سازمان های مذهبی تماس گرفتیم.

در طول این فرآیند جذب ساکن، هیچ ایده ای ایده بدی نبود. هیچ برنامه 20 صفحه ای وجود نداشت. در عوض، ما از ساکنان صفحه‌ای خواستیم که در آن ایده‌ای در مورد اینکه چقدر فاصله دارد و چقدر هزینه دارد، توضیح می‌دهد. بیش از 100 درخواست ارائه شد و اعضای انجمن درخواست 42 جلسه شنیداری کردند. این یک تانک کوسه نبود – تیم ما آنجا بود تا گوش کند و یاد بگیرد.

ما با افراد شگفت انگیزی آشنا شدیم که نظرات خود را به اشتراک گذاشتند. یکی از صاحبان یک ساختمان با کاربری مختلط رویای یک کافه جدید را در سر می پروراند. آرایشگر یک فضای تجاری مشترک در طبقه اول و آپارتمان ها در طبقه بالا را تصور کرد. و یک خانواده می خواهد تجارت خود را به انکوباتور برای کارآفرینان تبدیل کند. الگوهایی از گفتگوها پدیدار شد: ساکنان معتقد بودند که لنگرها و مکان های تاریخی جامعه برای موفقیت محله بسیار مهم هستند. صاحبان املاک و مشاغل کوچک ایده های خوبی داشتند، اما برای اجرای آنها به کمک نیاز داشتند. ترکیبی از فرصت های آموزشی جدید، دسترسی به سرمایه و تقویت دارایی های جامعه برای دستیابی به اهداف مورد نیاز خواهد بود.

اما زمانی که شروع به صحبت در مورد میلیون ها دلار سرمایه گذاری کردیم، نگرانی هایی در مورد جابجایی نیز وجود داشت. ما باید موفقیت اعضای جامعه شرق ساید را تضمین می‌کردیم و به آنها فرصت می‌دادیم تا طبق شرایط خودشان بسازند و رشد کنند.

ابتکاری پنج قسمتی برای ایجاد قدرت و مالکیت جامعه

بر اساس الگوهای نیازی که از گفتگوهای ما با جامعه و مشارکت با سازمان‌های غیردولتی مبتنی بر جامعه پدیدار شد، ما پنج برنامه استراتژیک را برای رسیدگی به شکاف‌های ظرفیت سمت شرق و تقویت رشد اقتصادی فراگیر ایجاد کردیم. این برنامه های استراتژیک شامل تأمین مالی برای موارد زیر است:

طی پنج سال آینده، ظرفیت سازمان‌های عمومی غیرانتفاعی موجود را برای اجرای هر پنج برنامه توسعه خواهیم داد و اطمینان حاصل می‌کنیم که کار بر اساس اولویت‌های جامعه هدایت می‌شود.

توسعه دهندگان مقیم بلوک ساختمانی مالکیت جامعه هستند

از پنج برنامه فوق، آخرین برنامه – برنامه آموزشی توسعه املاک و مستغلات جامعه (CBREDT) – نشان دهنده این است که چگونه ساکنان، مشاغل و صاحبان املاک می توانند برای سرمایه گذاری در دارایی های خود، راه اندازی یا گسترش تجارت خود و ثروتمند شدن قدرت پیدا کنند. .

ما برای اولین بار در نوع خود در منطقه، CBREDT را به عنوان یک برنامه آموزش بزرگسالان رایگان، غیر اعتباری و 23 هفته ای توسعه دادیم که به ساکنان ایست ساید و صاحبان ساختمان ها یک دید کلی از توسعه املاک تجاری (از جمله پیش از ساخت، ساخت و ساز و ساخت و ساز) ارائه می دهد. تامین مالی پروژه ها)، سخنرانی های هفتگی و فعالیت های عملی را توسط متخصصان محلی ارائه می دهد، دانش آموزان را با مربیان مرتبط می کند و دانش آموزان را به پروژه نهایی ارائه شده به گروهی از هیئت داوران هدایت می کند. این برنامه از برنامه های آموزشی دیگر مانند برنامه ACRE LISC در میلواکی و برنامه توسعه املاک و مستغلات دانشگاه بوفالو الگوبرداری شده است، اما بر اساس داده های یک گروه کاری محلی از شرکای متشکل از LISC West New York، شهر بوفالو، شرکت کنندگان بالقوه برنامه، توسعه دهندگان موجود از سمت شرق، شرکت های توسعه جامعه و سازمان های مذهبی.

ما 154 نامزد دریافت کردیم و 20 نامزد در دو گروه اول پذیرفته شدند. عمدتاً به دلیل عوارض مربوط به COVID-19، 15 دانش آموز این برنامه را در سال 2020 و 19 دانش آموز در سال 2021 تکمیل کردند.

“این فرصتی است برای مردم تا در مورد تلاش های خود برای احیای شهر و شرق ساید و برای افراد رنگین پوست به سطح بعدی بیاموزند.”

لی آنجل دانیل، فارغ التحصیل CBREDT 2021

هدف نهایی ما این است که به مالکان ساختمان های ایست ساید و اعضای جامعه دانش لازم برای انجام یک پروژه نوسازی تجاری را بدهیم. ما می‌خواستیم اطمینان حاصل کنیم که احیا توسط جامعه انجام می‌شود و ساختمان‌ها بلااستفاده می‌مانند یا به دست مالکان یا دلالان غایب نمی‌افتند. برای افزایش شانس موفقیت شرکت کنندگان، Empire State Development یک صندوق 5 میلیون دلاری برای دسترسی فارغ التحصیلان به سرمایه بسیار مورد نیاز ایجاد کرده است. بسیاری از دانش‌آموزان پروژه‌های خود را از جمله ساختن یک فضای تجاری کوچک، بازسازی یک ملک خانوادگی با مساحت 2000 فوت مربع، و دریافت اعتبارات مالیاتی تاریخی برای تسهیلات مختلط به مساحت 90000 فوت مربع را پیش می‌برند.

ما در حال برنامه‌ریزی سومین گروه CBREDT برای اوایل سال 2022 هستیم. ما همچنین فرصت‌های آموزش مداوم و شبکه‌سازی را به فارغ‌التحصیلان ارائه می‌دهیم و پروژه‌های توسعه و آمادگی آنها را برای درخواست بودجه آزمایش می‌کنیم.

“این برنامه باعث شد مطمئن شوم که واقعا می توانم یک توسعه دهنده تجاری باشم. من احساس افتخار می کنم که بخشی از این تجربه یادگیری شگفت انگیز بوده ام و با بسیاری از متخصصان با استعداد ارتباط برقرار کرده ام.”

برندی بارت، فارغ التحصیل CBREDT 2020

شروع و پایان با صدای جامعه

ایست ساید اونیز از ابتدا متعهد به بالا بردن صدای جامعه بوده است. و بهترین راه برای شنیدن نتایج برنامه مستقیماً از سوی شرکت کنندگان است، بنابراین ما به اشتراک گذاری داستان های شرکت کنندگان CBREDT و ترویج دیدگاه های آنها برای الهام بخشیدن به دیگران ادامه می دهیم.

East Side Avenues با صدای جامعه شروع و به پایان می رسد و با حمایت چند ساله مشترک توسعه امپایر استیت و 14 حامی خصوصی برای اطمینان از داشتن منابع برای موفقیت تقویت می شود. ما با هم این مدل را ساخته‌ایم، آن را با هم به کار بردیم و به توسعه اقتصاد، یادگیری، حل مشکلات و مقیاس‌بندی با هم ادامه دادیم.

کلاس آموزش املاک و مستغلات اجتماعی 2020 East Side Avenues در راهروی میراث آفریقایی آمریکایی خیابان میشیگان
کلاس آموزش املاک و مستغلات اجتماعی 2020 East Side Avenues در راهروی میراث آفریقایی آمریکایی خیابان میشیگان

یادداشت

تجزیه و تحلیل UBRI از داده های اداره سرشماری ایالات متحده، برآوردهای 5 ساله جامعه ایالات متحده (2012-2016).

خدمات پستی ایالات متحده، HUD داده های اداری USPS را برای جاهای خالی آدرس، 4شما سه ماهه (دسامبر) 2017


[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000Omegleaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü