چگونه می توانیم آموزش دوران کودکی را بهبود بخشیم؟ از دلارهای دولتی برای پرداخت بیشتر معلمان استفاده کنید.

[ad_1]

سطوح بالای جابجایی معلمان یکی از بزرگترین موانع بر سر راه ساختن سیستم های آموزش اولیه با کیفیت بالا (ECE) است. در ایالات متحده، معلمانی که با جوان‌ترین دانش‌آموزان کار می‌کنند با نرخ بسیار بالاتری نسبت به معلمانی که در سیستم آموزشی K-12 کار می‌کنند، کار می‌کنند. به عنوان مثال، کار اخیر ما نشان می دهد که تقریباً نیمی از معلمان مراقبت از کودکان لوئیزیانا شغل خود را از یک سال به سال دیگر ترک می کنند. همه‌گیری این چالش‌های پرسنل دشوار را بدتر کرده است. مدیران مرکز می گویند که برای حفظ و استخدام معلمان با مشکل مواجه هستند، بنابراین بسیاری از خانواده ها را از خود دور می کنند.

فرض بر این است که سرمایه‌گذاری عمومی در برنامه‌های ECE دو مزیت به همراه خواهد داشت: فرصت‌های یادگیری برای کودکان در مرحله‌ای خاص از زندگی و حمایت حیاتی از کار خانواده‌ها و اقتصاد. معلمانی که با چنین نرخ بالایی ترک می کنند، هر دو را به طور جدی تضعیف می کنند. کودکان زمانی که نمی توانند روابط پایدار و پیوسته ای با مراقبین ایجاد کنند، کمتر یاد می گیرند. ابتکارات توسعه حرفه ای زمانی از بین می رود که بسیاری از معلمان قبل از اینکه بتوانند آموخته های خود را به کار گیرند، آنجا را ترک می کنند. مراکز نمی توانند با کلاس های درس کار کنند یا زمانی که نمی توانند معلمان کافی را استخدام و نگه دارند مجبور به تعطیلی کامل شوند. و هنگامی که مراقبت از کودک در دسترس نباشد، والدین نمی توانند به کار بازگردند و اقتصاد نمی تواند بهبود یابد.

جای تعجب نیست که گردش مالی در بخشی که کار دشوار است، بسیار زیاد است، اما دستمزدها برای پوشش حتی نیازهای اساسی ناکافی است. در سراسر کشور، معلمان مراقبت از کودکان به طور متوسط ​​ساعتی 12 دلار درآمد دارند و تقریباً یک چهارم آنها می گویند که پول کافی برای پرداخت هزینه غذا ندارند. بسیاری از مربیان اولیه ممکن است خارج از مراقبت از کودکان مشاغل با درآمد بالاتر و استرس کمتری پیدا کنند.

برای مقابله با این جزر و مد بالا، بسیاری از ایالت‌ها اکنون از صندوق‌های امدادی فدرال COVID-19 برای ارائه پاداش و مشوق‌های مالی به معلمان مراقبت از کودکان به امید تثبیت نیروی کار استفاده می‌کنند. هنوز مشخص نیست که این بودجه های کوتاه مدت چقدر کمک می کند. به طور کلی، شواهد کمی برای ارتباط بین افزایش پاداش و ثبات معلم در میان معلمان اولیه وجود دارد. به همین دلیل – با مشارکت وزارت آموزش ویرجینیا، بنیاد دوران کودکی ویرجینیا و همکارانمان مولی میکی و ویویان اس وانگ – آزمایشی اخیر برای بررسی این موضوع انجام دادیم.

برنامه شناخت معلم ویرجینیا

در سال 2019، ویرجینیا بودجه فدرال را از کمک هزینه توسعه پیش دبستانی کودک تا پنج (PDG) دریافت کرد و بخش قابل توجهی از مشوق های مالی مستقیم خود را به مربیان اولیه اختصاص داد. هدف از این برنامه، برنامه شناخت معلمان (TRP)، شناسایی سخت کوشی معلمان، کاهش استرس مالی آنها، کاهش گردش مالی و ایجاد فرصت های یادگیری اولیه پایدارتر برای کودکان بود. معلمان تا زمانی واجد شرایط بودند که حداقل 30 ساعت در هفته با کودکان 0-5 ساله در هر سایت PDG (شامل مراکز مراقبت از کودکان و برنامه های پیش دبستانی) کار کنند. اگر آنها این الزامات را برای یک دوره هشت ماهه حفظ کنند، معلمان می توانند 1500 دلار دریافت کنند.

برای 25 شهر از 26 شهر و شهرستان ویرجینیا که در همان سال در PDG شرکت کردند، همه معلمانی که در سایت های PDG کار می کردند و این شرایط را برآورده می کردند واجد شرایط بودند. با این حال، فیرفکس، پرجمعیت ترین شهرستان ویرجینیا، بودجه کافی برای خدمت به همه معلمان واجد شرایط را نداشت، بنابراین ایالت منابع محدود را از طریق قرعه کشی توزیع کرد. به طور خاص، 50٪ از سایت های شرکت کننده به طور تصادفی برای شرکت در TRP اختصاص داده شدند و همه معلمان واجد شرایط در این سایت ها توانستند در این برنامه شرکت کنند. 50 درصد باقی مانده از سایت ها شرایط را برآورده نمی کنند. معلمان آنها اطلاعاتی در مورد TRP دریافت نکردند و نمی توانستند از طریق برنامه بودجه دریافت کنند. این قرعه‌کشی، که به‌عنوان منصفانه‌ترین رویکرد برای تخصیص منابع محدود تلقی می‌شد، به ما این امکان را داد تا اولین آزمایشی را در مورد اینکه آیا مشوق‌های مالی باعث کاهش جابجایی معلمان در ECE می‌شود، انجام دهیم.

پاسخ کاملاً بله بود.

اثرات مشوق های مالی برای معلمان

معلمان در سایت هایی که به طور تصادفی به TRP اختصاص داده شده اند، بسیار کمتر احتمال دارد که مراجعه کنند. حدود یک چهارم تمام معلمان در سایت‌هایی که به مشوق‌ها دسترسی نداشتند، سایت خود را در عرض هشت ماه ترک کردند (شکل 1 را در زیر ببینید). فقط 14 درصد از معلمان واجد شرایط این کار را انجام دادند.

نتایج در میان مربیان مهدکودک حتی چشمگیرتر بود: انگیزه مالی میزان گردش مالی را از 30٪ به 15٪ به نصف کاهش داد. انگیزه مالی تأثیری بر جابجایی معلمان شاغل در شرایط مدرسه ندارد. این ممکن است منعکس کننده تفاوت در رفاه مالی بین بخش ها باشد. در نمونه ما، معلمان پیشرو در مدارس دو برابر درآمد سالانه معلمان پیشرو در مراکز دریافت می‌کنند، هرچند ماه‌های کمتری در سال نسبت به معلمان مراکزی که در تمام طول سال کار می‌کنند، کار می‌کنند.

هنگامی که ما معلمانی را که پس از پایان TRP مشوق مالی دریافت کردند، بررسی کردیم، تقریباً همه (89٪) گفتند که وجوه اضافی به آنها کمک می کند تا هزینه های شخصی و خانوادگی از جمله غذا و اجاره را جبران کنند. یکی نوشت: «این بدان معنا بود که می‌توانستم به سر کار بروم و نگران غذا، قبض ماشین یا مراقبت از فرزندم نباشم.

این یافته‌های پیش از همه‌گیری چه چیزی می‌توانند در مورد شرایط کنونی به ما بگویند؟

نتایج ما شواهد قانع‌کننده‌ای ارائه می‌دهد که حداقل در زمینه پیش از همه‌گیری، یک محرک 1500 دلاری تأثیر عمده‌ای بر حفظ معلم در میان معلمان مراقبت از کودکان داشت. برای شرکای ویرجینیا، این کشف قانونگذاران ایالتی را بر آن داشت تا دلار فدرال برای TRP را با 8 میلیون دلار اضافی طی دو سال تکمیل کنند. با این سرمایه گذاری دولتی، ویرجینیا توانسته است TRP را به معلمان مراقبت از کودکان بیشتری گسترش دهد و بودجه بیشتری برای معلمان فراهم کند. اکنون ویرجینیا در سومین سال فعالیت خود متعهد شده است که به بیش از 6000 معلم واجد شرایط در مراکز مراقبت از کودکان در سراسر ایالت خدمت کند و تا سقف 2000 دلار به معلمان بدهد.

اگرچه ما هیچ مدرک تجربی در مورد تأثیر برنامه تشویقی ویرجینیا بر گردش مالی در طول همه‌گیری نداریم، نتایج مطالعه تابستان 2021 نشان می‌دهد که تقریباً تمام معلمانی که این بودجه را دریافت کرده‌اند از آن برای جبران هزینه‌های اولیه (مانند غذا و مسکن) و مدیریت استفاده کرده‌اند. چالش‌های مرتبط با COVID-19. در مجموع، از هر پنج معلم واجد شرایط، دو نفر گزارش کردند که بودجه آنها را مجبور کرده است که در موقعیت های خود بیشتر از زمانی که در غیر این صورت می ماندند بمانند. یکی توضیح داد: «هرگز به نظر من عادلانه نبوده است که کودکان خانواده های فقیرتر از درهای گردان معلمان با صلاحیت کمتر رنج ببرند. این کمک مالی به تثبیت مرکز ما کمک کرد و معلمان جوان را تشویق کرد که به تدریس پایبند باشند. “با هم، یافته های ارزیابی چند ساله TRP ما اخبار دلگرم کننده ای را برای کشورهایی ارائه می دهد که سعی می کنند از حمایت COVID-19 برای حمایت از معلمان و ثبات بخش مراقبت از کودکان از طریق مالی استفاده کنند. مشوق ها.

در عین حال، تکیه بر کمک‌های بلاعوض یا کمک‌های مالی موقت بیماری همه‌گیر – حتی آنهایی که در کوتاه‌مدت به اندازه TRP ویرجینیا مؤثر هستند – یک راه‌حل پایدار برای چالش‌های کارکنان درازمدت در این بخش نیست. اگرچه ما هنوز از تأثیر برنامه شناخت پس از دوره برنامه ریزی هشت ماهه اطلاعی نداریم، اما می دانیم که مربیانی که از کودکان خردسال مراقبت و آموزش می دهند نمی توانند کار خود را به خوبی انجام دهند یا اصلاً وقتی در سطوحی که پایه را پوشش نمی دهند غرامت دریافت می کنند. نیازهای حیاتی آنها کارفرمایان ابزاری برای افزایش دستمزد ندارند و افزایش قیمت‌های بالا برای خانواده‌ها نیز راه‌حل مناسبی نیست. در این زمینه، مبلغ نسبتاً ناچیزی به معلمان کمک کرده است تا در شغل خود تثبیت شوند و بمانند.

اما بین ارائه این نوع حمایت کوتاه مدت و سرمایه گذاری های بزرگتر و پایدارتر مورد نیاز برای ارتقای فرصت های یادگیری اولیه با کیفیت بالا فاصله زیادی وجود دارد. اگر کشورها بخواهند بازگشت سرمایه ای را که برنامه های ECE موثر می توانند فراهم کنند، ببینند، جریان های مالی قابل اعتماد و بلندمدت برای پوشش هزینه های واقعی آموزش اولیه – از جمله حقوق بالاتر برای معلمان مهدکودک – مورد نیاز است.

طرح بازسازی بهتر پرزیدنت بایدن این نوع بودجه متحول کننده را فراهم می کند و منابع مالی و حمایتی را برای ایالت ها فراهم می کند که برای بهبود قابل توجه کیفیت مراقبت از کودکان، تا حدی از طریق اصلاحات جبران خسارت، نیاز دارند. با این حال، تصویب این لایحه در سنا با افزایش درخواست ها برای کاهش قطعات کلیدی دشوار بود. یافتن راهی برای تصویب این قانون، از جمله سرمایه‌گذاری بر روی معلمانی که از کوچک‌ترین فرزندان ما مراقبت و آموزش می‌دهند، ضروری است – نه تنها برای بخش مراقبت از کودکان، بلکه برای کل اقتصاد. سرمایه گذاری عمومی در آموزش دوران کودکی مدت هاست که به تعویق افتاده است و برای رفع نیازهای کودکان، والدین و جامعه ضروری است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis Siteleri