چگونه قبایل، بر خلاف کشورها، با موانع عمده ای برای دسترسی به اساسی ترین ابزارهای مالی عمومی مواجه هستند

[ad_1]

توسعه اقتصادی با افزایش مشاغل، استانداردهای زندگی بالاتر و رفاه ذهنی بهبود یافته برای جوامع مفید است. ظرفیت مالی که به دولت ها اجازه می دهد برنامه ها و خدماتی مانند بهداشت، آموزش، توسعه نیروی کار و اجرای قانون را ارائه دهند، نیز محصول اقتصادهای نوظهور است. در نتیجه، مقامات ایالتی و محلی از توپخانه ابزارهای مالی عمومی مانند وام های یارانه ای و مشوق های مالیاتی برای تحریک توسعه استفاده می کنند. مسئولیت‌های حکومت‌های قبیله‌ای که دائماً نادیده گرفته می‌شوند و به شدت دست کم گرفته می‌شوند، بازتاب مسئولیت‌های مقامات ایالتی و محلی است. با این حال، برخلاف این دولت‌های محلی، دولت‌های قبیله‌ای برای دسترسی به حتی ابتدایی‌ترین اشکال ابزارهای مالی عمومی با موانعی روبرو هستند. این فقدان برابری به ویژه امروز آسیب زا است، زیرا تحقیقات اخیر نشان می دهد که همه گیری COVID-19 درآمدهای دولت های قبیله ای را فلج کرده و به طور نامتناسبی بر مرگ و میر اولیه سرخپوستان و اشتغال بومیان آمریکایی و بومیان آلاسکا تأثیر گذاشته است. در این مقاله کوتاه، سه روش مختلف حذف قبایل از ابزارهای توسعه اقتصادی مبتنی بر مالیات را که به راحتی برای دولت‌های ایالتی و محلی قابل دسترسی است، خلاصه می‌کنیم.

مانع شماره 1: دسترسی قبایل به بودجه یارانه ای

دولت های ایالتی و محلی از مقادیر قابل توجهی از بدهی های غیر مشمول مالیات (یعنی اوراق قرضه شهرداری) برای تامین کالاهای عمومی مانند بزرگراه ها، پل ها و پارک ها، همراه با کالاهای خصوصی مانند هتل ها، زمین های گلف و استادیوم های ورزشی استفاده می کنند. علاوه بر این، این دولت ها ممکن است غیر مشمول مالیات صادر کنند [i] که اجازه می دهد منافع وام های ارزان به طور مستقیم به بخش خصوصی سرازیر شود – مشروط بر اینکه این اوراق برای پروژه های خاص مانند فرودگاه ها، امکانات آموزشی و اجاره های مقرون به صرفه استفاده شود. این اوراق با ایجاد زیرساخت های اقتصادی بدون افزایش مالیات، به نفع جامعه است.

با این حال، برای چندین دهه، قبایل عملاً از فرصت خیانت محروم بوده اند هر دو اوراق قرضه دولتی و خصوصی غیر مشمول مالیات با شروع تصویب قانون وضعیت مالیاتی دولت قبیله ای هند در سال 1982، که بعداً در سال 1987 اصلاح شد، قانون مالیاتی ایالات متحده استفاده از اوراق قرضه دولتی قبیله ای غیر مشمول مالیات را به “عملکردهای اصلی دولت” محدود می کند، که در واقع مجموعه واجد شرایط را محدود می کند. پروژه هایی که معمولاً توسط دولت از طریق درآمدهای مالیاتی تأمین می شود و استفاده از اوراق قرضه برای فعالیت خصوصی قبایل را ممنوع می کند (تنها استثناء ساخت تأسیسات تولیدی بود). این محدودیت ها به ویژه برای قبایل سنگین است زیرا برخلاف مقامات محلی، قبایل نمی توانند بر مالکیت زمین های مورد اعتماد مالیات اعمال کنند و در نتیجه تصمیمات دیوان عالی، حتی زمانی که زمین در مالکیت خصوصی در یک ذخیره گاه است، درآمد مالیات بر دارایی به مقامات محلی می رسد. . .

تفاوت آشکار در استفاده از بدهی های غیر مشمول مالیات بین دولت های ایالتی و قبیله ای در شکل 1 نشان داده شده است. با استفاده از داده های سال های 2014 تا 2020، دولت های ایالتی در مجموع 47 میلیارد دلار در سال اوراق قرضه شهری غیر مشمول مالیات در مقایسه با کل منتشر می کنند. 84 میلیون دلار در سال از دولت های قبیله ای. این معادل تفاوت 559 برابری در استفاده از اوراق قرضه دولتی معاف از مالیات است.

عدم مشارکت در تامین مالی اوراق قرضه معاف از مالیات به دلیل عدم سرمایه گذاری بالقوه در کشور هند نیست. در واقع، به عنوان بخشی از یک بسته محرک از دوران رکود بزرگ، دولت فدرال یک برنامه آزمایشی به نام برنامه اوراق قرضه توسعه اقتصادی قبیله ای (TED) اجرا کرد. این امر به همه قبایل فدرال به رسمیت شناخته شده امکان دسترسی به یک محدودیت ملی 2 میلیارد دلاری برای بدهی معاف از مالیات را مانند ایالت ها و دولت های محلی داد. بنابراین، برای اولین بار از دهه 1980، دولت قبیله‌ای می‌تواند اوراق قرضه معاف از مالیات را برای تحریک سرمایه‌گذاری بسیار مورد نیاز در زیرساخت‌های زمین رزرو شده بدون نیاز به آزمون اولیه عملکرد دولت منتشر کند. آزمون اساسی برای وظایف دولت برای مالیات قبیله ای لغو شد – تامین مالی اوراق قرضه رایگان و. جای تعجب نیست که استخر توزیع به طور موثری تمام شده است، که بر نیاز به برابری مالی بیشتر بین دولت ها (و سایر حاکمیت های محلی) و قبایل تاکید می کند. لغو مداوم استاندارد “کارکردهای اصلی دولت” برای دولت های قبیله ای حتی توسط وزارت دارایی حمایت می شود، که به عنوان بخشی از ارزیابی برنامه TED، ده سال پیش لغو آن را توصیه کرد.

تا زمانی که این استاندارد حذف نشود یا برنامه TED گسترش یابد، قبایل همچنان با استانداردهای متفاوتی برای دسترسی به بازار اوراق قرضه معاف از مالیات مواجه خواهند شد.[ii]

شکل 1: تفاوت در صدور اوراق قرضه دولتی بدون مالیات، 2014-2020

atax-released-bonds-issue

یادداشت ها: محاسبات انجام شده توسط نویسندگان. منبع: سال خریدار اوراق قرضه برای 2015-2020 در آمار، ماشین حساب تورم از بهترین ماشین حساب تورم (2021) – ارزش تاریخی و آینده | SmartAsset.com

مانع شماره 2: دسترسی قبیله ای به مشوق های مالیاتی

قبایل و ایالت ها اغلب هنگام اعمال مالیات بر فعالیت های غیر قبیله ای در ذخایر با یکدیگر مخالفت می کنند. اگر کنترل نشود، هر دو کشور می توانند بر یک فعالیت مالیاتی وضع کنند، که به طور موثری از هر گونه توسعه اقتصادی جلوگیری می کند. این وضعیت مالیات مضاعف نامیده می شود و یک راه حل عملی این است که قبایل و ایالت ها معاهدات مالیاتی به نام معاهدات مالیاتی ایالتی-قبیله ای منعقد کنند که در آن هر دو دولت توافق می کنند مالیات واحدی بر فعالیت های غیر قبیله ای در ذخایر تعیین کنند و در آن سهیم باشند.

برای قبایل، این قراردادها مزایا و معایبی را به همراه دارد.[iii] مزیت معاهدات مالیاتی این است که درآمد اصلی حاصل از فعالیت های اقتصادی غیر قبیله ای در ذخایر به قبایل باز می گردد. نتیجه این است که ایالت ها اغلب نرخ مالیات توافق شده را بر روی مالیات فروش ایالتی تعیین می کنند. در نتیجه، اگر کشوری تصمیم بگیرد که مالیات فروش را بدون رضایت قبایل کاهش دهد، دو مشکل ممکن است ایجاد شود: (1.) درآمدهای مالیاتی قبیله ممکن است کاهش یابد و (2.) وام های قبیله ای مرتبط با درآمد حاصل از قراردادها ذاتاً بی ثبات می شوند. . علاوه بر این، زمانی که نرخ مالیات برای رزروها منعکس کننده نرخ ایالت باشد، قبایل توانایی خود را برای استفاده از مالیات به عنوان حقوق توسعه از دست می دهند.

در حالی که دولت های ایالتی و محلی سالانه 50 میلیارد دلار صرف مشوق های مالیاتی می کنند، که از جمله شامل تخفیف مالیات بر دارایی و اعتبارات مالیاتی ایجاد شغل می شود، دولت های قبیله ای مجبورند در صورت وجود از مجموعه کوچکتری از ابزارهای مالیاتی استفاده کنند. یک راه حل منطقی، همانطور که در گزارش اخیر شورای مشورتی قبایل مالی (TTAC) مشخص شده است، این است که به رسمیت بشناسیم که حاکمیت قبایل مقدم بر حاکمیت ایالات متحده است و به قبایل اجازه دهیم تا تنها مرجع مالیاتی در ذخایر خود باشند.

اگرچه موانع استفاده کامل از بودجه یارانه‌ای و مشوق‌های مالیاتی برای مالیات‌های قبیله‌ای ماهیت ویژه‌ای دارند، اما همه آنها موضوعی مشابه دارند: هر مانعی ناشی از نقض حقوق حاکمیتی ذاتی قبایل است. تا زمانی که ما کاهش حاکمیت قبیله ای را حل نکنیم، دولت های قبیله ای به حرکت از طریق این موانع ساختاری در جستجوی بهترین دوم ادامه خواهند داد. این محدودیت‌های قبیله‌ای در ابزارهای مالی عمومی – که توسط دولت فدرال بر قبایل تحمیل می‌شود – بر توانایی مدیریت و ارائه کالاهای عمومی تأثیر می‌گذارد، که به طور گسترده به عنوان یک مانع بزرگ برای توسعه شناخته می‌شود.

متیو تحقیقاتی را در مورد طیف وسیعی از موضوعات در توسعه اقتصادی قبیله ای انجام داده است و آثاری در زمینه توسعه تاریخی، لغو هندی ها، حقوق زمین و بهره وری کشاورزی منتشر کرده است. متیو یکی از اعضای انجمن تحقیقات اقتصادی بومی است.

پانویسها و منابع

[i] اوراق قرضه خصوصی (PABs) اوراق قرضه معاف از مالیات هستند که توسط مقامات ایالتی و محلی به نمایندگی از نهادهای خصوصی منتشر می شوند، تا زمانی که به یک “پروژه واجد شرایط” مانند موارد ذکر شده در مقاله (فرودگاه ها، امکانات آموزشی و مسکن اجاره ای) خدمت کنند. از نظر فنی، این اوراق معاف از مالیات توسط دولت‌های ایالتی و محلی در بازار اوراق قرضه فروخته می‌شود و عواید حاصل از فروش برای ارائه وام‌های ارزان قیمت به نهادهای خصوصی مصرف می‌شود. از این رو اصطلاح “اوراق قرضه خصوصی” است. هر کشوری می تواند یک PAB تا سقف حجمی خود صادر کند که از کشوری به کشور دیگر متفاوت است و بر اساس جمعیت آنها است.

[ii] برای افزایش اندازه سقف حجم TED، از زمان تصویب برنامه TED در سال 2009، دولت‌های ایالتی و محلی در مجموع 189 میلیارد دلار (در سال 2009 با نرخ تورم تعدیل شده) اوراق قرضه را تنها برای فعالیت خصوصی منتشر کرده‌اند.

[iii] مزایا و معایب انعقاد یک معاهده مالیاتی بین ایالت های قبیله ای را می توان در توافقنامه مالیات بر تنباکو بلک فوت – مونتانا مشاهده کرد، که در آن مالیات ها توسط ایالت تعیین می شود، نه قبیله، بلکه به قبیله بازگردانده می شود. برای فهرستی جامع تر از ویژگی های بسیاری از معاهدات مالیاتی بین دولت های قبیله ای، به مطالعه اخیر مارک کوون از دانشگاه ایالتی بویس مراجعه کنید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000