چرا همکاری بین المللی در توسعه استراتژی های هوش مصنوعی مهم است؟

[ad_1]

در ماه اکتبر، انجمن همکاری هوش مصنوعی (FCAI)، گفتگوی چندجانبه بین مقامات ارشد دولتی و کارشناسان صنعت، جامعه مدنی و دانشگاه، گزارشی موقت را منتشر کرد که در آن محیط فعلی همکاری بین‌المللی در زمینه هوش مصنوعی را بررسی کرده و توصیه‌هایی را ارائه کرد. برای پیشرفت بیشتر

FCAI این گزارش را به عنوان بخشی از رویداد انجمن جهانی دموکراسی و فناوری بروکینگز منتشر کرده است. مطابقت دادن حاکمیت تکنولوژیک با ارزش های دموکراتیک. نادین دوریس، وزیر خارجه بریتانیا در امور دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزش گزارش “عالی” را به عنوان “گامی مفید در [the] روند ایجاد همکاری بین‌المللی با هوش مصنوعی در حالی که نقش دولت آن در ریاست G7 و مجمع آینده فناوری‌های آینده را مورد بحث قرار می‌دهد. برای بحث در مورد این گزارش، کم کری و جاش ملزر و آندریا رندا از مرکز مطالعات سیاست اروپا (CEPS) از نویسندگان بروکینگز، از هیئتی از نمایندگان دولت های استرالیا، کانادا و ایالات متحده و همچنین نمایندگان صنعت از آی بی ام و توییتر

در حالی که رویداد کامل و بحث پانل پیرامون گزارش را می‌توانید در اینجا بیابید، برای افرادی که با FCAI آشنا نیستند، این وبلاگ به عنوان مقدمه‌ای برای انجمن و گزارش جدید عمل می‌کند. به ویژه، اطلاعاتی را در مورد تأسیس FCAI ارائه می‌کند و عناصر کلیدی گزارش را بررسی می‌کند، از جمله دلایل همکاری بین‌المللی هوش مصنوعی، سیاست بین‌المللی هوش مصنوعی فعلی و فهرست توصیه‌های پیشنهادی که FCAI قصد دارد با آنها گفت‌وگوهای آینده را شکل دهد. سوال.

FCAI چیست؟

همانطور که اهمیت استراتژیک، اقتصادی و اجتماعی هوش مصنوعی به طور گسترده در سال های اخیر شناخته شده است، دولت ها، صنعت و سایر ذینفعان بین المللی شروع به توسعه استراتژی های فردی برای استفاده از فرصت ها و رویارویی با چالش ها کرده اند.

از سال 2017، زمانی که کانادا اولین کشوری بود که استراتژی هوش مصنوعی ملی را اتخاذ کرد، حداقل 60 کشور سیاست هایی را به شکلی – اعلامیه ها، چارچوب ها، دستورالعمل های صنعتی یا اصول – با تمرکز بر هوش مصنوعی اتخاذ کرده اند. رهبران صنعت در بخش فناوری گام‌های مشابهی برای تدوین رویکردهای خود در زمینه هوش مصنوعی برداشته‌اند و برای استفاده و نتایج مسئولانه، قابل اعتماد و اخلاقی تلاش می‌کنند.

از آنجایی که این تلاش‌های ذینفعان جهانی‌تر می‌شوند – و نتایج آنها پایدارتر می‌شوند – بروکینگز و مرکز مطالعات سیاست اروپا (CEPS) با هم کار می‌کنند تا مکانیسم‌های هماهنگ‌سازی آینده را بیشتر بررسی کنند و FCAI را در اوایل سال 2020 راه‌اندازی کنند.

در 18 ماه گذشته، FCAI 9 گفتگوی هوش مصنوعی را انجام داده است که صدها میزگرد در سطح بالا را با طیف گسترده ای از سهامداران گرد هم آورده است که مقامات دولتی از بریتانیا، ایالات متحده، اتحادیه اروپا، کانادا و ایالات متحده در آن شرکت دارند. پادشاهی، ژاپن، استرالیا و سنگاپور و با کارشناسان برجسته از دانشگاه، بخش خصوصی و جامعه مدنی. گزارش FCAI، تقویت همکاری بین المللی هوش مصنوعی: گزارش پیشرفت، که در زیر خلاصه می شود، اوج هشت میز اول از نه میز گرد است.

چرا همکاری بین المللی هوش مصنوعی مهم است؟

این گزارش دلایل قوی برای همکاری بین المللی در زمینه هوش مصنوعی ارائه می دهد. بر اساس واقعیت‌های خاص توسعه هوش مصنوعی، تجارت بین‌الملل و ارزش‌های دموکراتیک، بخش 1 متن هم پیامدهای منفی عدم همکاری در محیط بین‌المللی و هم مزایای مشارکت افزایش یافته را تشریح می‌کند. همچنین تأثیرات بالقوه مثبت هوش مصنوعی را در مقابله با چالش های جهانی مانند تغییرات آب و هوا یا آمادگی برای بیماری همه گیر نشان می دهد. این گزارش بیان می‌کند که «هیچ کشوری به تنهایی نمی‌تواند این کار را انجام دهد» و نشان می‌دهد که یک چارچوب بین‌المللی مشترک چقدر می‌تواند بر مسیر مثبت توسعه و استقرار هوش مصنوعی تأثیر بگذارد. نیاز و مزایای رویکرد مشارکتی با چشم‌انداز جهانی تحقیق و توسعه هوش مصنوعی نشان داده می‌شود، که نشان می‌دهد همکاری بین تیم‌های بین‌المللی این پتانسیل را دارد که تحقیقات منابع فشرده را تسهیل کند و توسعه‌دهندگان را قادر به ساخت پروژه‌ها کند.

برنامه همکاری بین المللی و داخلی برای تحقیقات هوش مصنوعی بین افراد
ارائه شده در این گزارش: نمودار OECD، به شدت همکاری محیط تحقیق و توسعه هوش مصنوعی را در سطح بین المللی نشان می دهد. این نمودار همکاری تحقیقاتی بین‌المللی با هوش مصنوعی را با نقشه‌برداری از نشریات مشترک (با نویسندگانی که در فراسوی مرزها کار می‌کنند) نشان می‌دهد.

وضعیت بین المللی بازی

بخش 2 گزارش یک نمای کلی از وضعیت فعلی در کشورهایی که در حال حاضر در FCAI شرکت می‌کنند، ارائه می‌کند و نتایج داخلی مانند استراتژی‌های هوش مصنوعی، دستورالعمل‌های صنعت و داده‌های سرمایه‌گذاری و تعهدات خاص در سطح بین‌المللی را شرح می‌دهد. این بخش همچنین به تشریح عرصه بین‌المللی گسترده‌تر می‌پردازد و طیف وسیعی از سازمان‌های بین‌المللی (مشارکت جهانی ۱۷ کشور برای هوش مصنوعی و OECD، یونسکو، WTO، APEC)، سازمان‌های استاندارد بین‌المللی (ISO/IEC، IEEE، ITU-T) و سازمان‌های غیردولتی (موسسه AI Now در دانشگاه نیویورک، مجمع جهانی اقتصاد، مشارکت هوش مصنوعی بخش خصوصی) که به بحث بین‌المللی در مورد هوش مصنوعی کمک می‌کنند.

توصیه ها

در نهایت، گزارش FCAI پانزده توصیه خاص را برای توسعه بیشتر همکاری بین‌المللی هوش مصنوعی ارائه می‌کند. این توصیه ها به سه دسته کلی تقسیم می شوند: همسویی نظارتی، تحقیق و توسعه فناوری استانداردها، و تحقیق و توسعه مشترک. این دسته‌بندی‌های وسیع‌تر در زیر مورد بحث قرار می‌گیرند، و توصیه‌های کلیدی را برجسته می‌کنند که زیربنای دسته‌های دیگر هستند و هدف گسترده‌تر هر گروه را نشان می‌دهند.

ده توصیه اول این گزارش، بهبودهای مربوط به همسویی نظارتی و رویکرد همکاری هوش مصنوعی را به عنوان فرآیندی تدریجی که در آن اشکال سبک‌تر همکاری می‌تواند در طول زمان پیچیده‌تر شده و به شیوه‌های جامع‌تری منجر شود، مورد بحث قرار می‌دهد. به عنوان اساس، توصیه 1 از دولت ها می خواهد که تعهدات خود را برای همکاری هوش مصنوعی در استراتژی های ملی خود بگنجانند. سایر توصیه‌های این دسته همچنان به ایجاد پایه‌های ارتباط و همکاری مؤثر، مانند هماهنگ‌سازی تعریف مشترک هوش مصنوعی، همسویی بیشتر چارچوب‌های داخلی با اصول اخلاقی و ایجاد خطوط قرمز در توسعه هوش مصنوعی برای حفظ ارزش‌های دموکراتیک ادامه می‌دهند. و حمایت از حقوق فردی

توصیه‌های 11 تا 14 بر توسعه ظرفیت همکاری در استانداردهای هوش مصنوعی در سازمان‌های استاندارد بین‌المللی مانند ISO/IEC، IEEE و ITU-T تمرکز دارند. مانند رویکرد تدریجی پیشنهاد شده توسط توصیه‌ها برای همسویی نظارتی، توصیه 11 از یک رویکرد “طبقه‌ای” حمایت می‌کند، که با استانداردهای اساسی پیرامون تعاریف و اصطلاحات شروع می‌شود که می‌تواند به صورت افقی و فرابخشی اعمال شود و پایه محکمی را ایجاد کند که بر اساس آن استانداردهای جدید ایجاد شود. را می توان با بلوغ فناوری ساخت.

چالش منحصربه‌فرد چین که در سراسر گزارش به‌عنوان ورقه‌ای در رویکرد تکنو-اقتدارگرایانه هوش مصنوعی و به‌عنوان یک شریک ضروری برای همکاری‌های بین‌المللی مورد بحث قرار می‌گیرد، به‌طور خاص در توصیه‌های استاندارد مورد توجه قرار گرفته است. توصیه 13 FCAI با هشدار به اینکه نهادهای استاندارد بین المللی نباید به عنوان نماینده رقابت ژئوپلیتیکی تبدیل شوند، از دولت شرکت کننده می خواهد که توسعه استانداردهای بین المللی را به گونه ای هماهنگ کند که مشارکت چین را تشویق کند، اما از رویکرد صنعت بر اساس تحقیقاتی که توسط سازمان های استاندارد استفاده می شود محافظت می کند. این رویکرد دانش فنی را بر موقعیت های سیاسی اولویت می دهد.

در دسته اخیر، تنها توصیه 15 خواستار توسعه معیارهای مشترک و ترتیبات حاکمیتی برای تسهیل همکاری بین المللی در پروژه های تحقیق و توسعه در مقیاس بزرگ است. علاوه بر عمل به عنوان ابزاری برای کارآمد کردن همکاری با هوش مصنوعی در مواجهه با چالش‌های جهانی و مهم، کار بر روی موضوعات فوری که نتایج آن یک کالای عمومی است، می‌تواند به عنوان یک جعبه ایمنی با انگیزه بالا عمل کند که به دولت‌ها و سایر ذینفعان اجازه می‌دهد تا زبان مشترک هنگام کار در یک محیط جمعی.

در ادامه، FCAI در نظر دارد با استفاده از این گزارش و توصیه‌های موجود در آن، به سازمان‌دهی گفت‌وگوها ادامه دهد تا عمیق‌تر در گفتگوهای در حال انجام و نزدیک شدن به موضوعات جدید با پایه‌ای قوی‌تر.

IBM یک اهداکننده مشترک و بدون محدودیت به موسسه بروکینگز است. یافته‌ها، تفاسیر و نتیجه‌گیری‌های منتشر شده در این مقاله فقط برای نویسنده است و تحت تأثیر کمک مالی قرار نمی‌گیرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000Omegleaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü