چرا ثبت نرخ خروج از بیماری همه گیر به نفع کارگران است؟

[ad_1]

وزارت کار هفته گذشته اعلام کرد که کارگران در ماه نوامبر به تعداد بی سابقه کار خود را ترک کردند. در نگاه اول، چنین تعداد زیادی خروج و به دنبال آن رشد متوسط ​​مشاغل در گزارش مشاغل دسامبر، ممکن است نشان دهنده روند منفی در بازار کار باشد.

با این حال، برای اولین بار در سال‌ها، این فرآیند، که در پس‌زمینه یک «شوک توزیع مجدد» بزرگ‌تر ناشی از کووید-19 اتفاق می‌افتد، در واقع ساده به نظر می‌رسد. سود کارگران، علاوه بر ارتقای کارایی کلی در اقتصاد.

از نظر تاریخی، کارگران بیشتر تحت تأثیر شوک‌های جابجایی قرار می‌گیرند، که طی آن بخش قابل توجهی از کارگران شغل خود را برای همیشه از دست می‌دهند و آنها را مجبور می‌کند برای استخدام مجدد به شرکت‌های جدید، مشاغل جدید یا صنایع جدید نقل مکان کنند. این شوک ها اغلب نتیجه رکود اقتصادی یا تغییرات اقتصادی قابل توجهی مانند از دست دادن مشاغل ناشی از تجارت بین المللی است. در طول این دوره‌ها، اخراج‌های داوطلبانه از بین می‌روند، در حالی که اخراج‌های غیرارادی بیشتر می‌شوند.

با این وجود، این شوک‌ها آغازگر فرآیند «تخریب خلاق» است که در آن اقتصاد مشاغل خاصی را رها می‌کند و مشاغل جدیدی ایجاد می‌کند، گاهی اوقات در صنایع مختلف و در مکان‌های مختلف. اگرچه این فرآیند برای رشد مستمر و افزایش بهره وری ضروری است، اما اغلب پیامدهای اقتصادی ویرانگری را برای افرادی که شغل خود را از دست می دهند، دارد. به طور خاص، کارگرانی که به طور ناخواسته شغل خود را از دست می دهند، تمایل دارند برای مدت طولانی بیکار بمانند، و زمانی که مجدداً استخدام می شوند، اغلب دستمزدهای قابل توجهی کمتر از شغل قبلی خود دارند.

با این حال، رکود COVID-19 از ابتدا متفاوت بوده است. در مارس 2020، گابریل متی، اقتصاددان دانشگاه آمریکایی به درستی پیش بینی کرد که رکود کووید-19 ممکن است اولین رکود در بخش خدمات باشد. این پیامدهای مهمی در جهت توزیع مجدد اقتصاد دارد. در شوک های توزیع مجدد گذشته، از دست دادن شغل بیشتر در میان مشاغل تولیدی متمرکز بود. هنگامی که کارگران شغل خود را از دست دادند، اغلب مجبور به استخدام مشاغل کم درآمد در بخش خدمات می شدند که تأثیر اقتصادی منفی قابل توجهی بر زندگی آنها می گذاشت.

در رکود COVID-19، این روند معکوس شده است. بیشتر جریان شغلی مارس 2020 در خدمات خط اول مانند محل اقامت، غذا و خرده فروشی متمرکز است که به مشتریان شخصی متکی است و نمی توان از راه دور انجام داد. این مشاغل نه تنها در طول یک اپیدمی ویروسی از خطرناک ترین شغل ها هستند (و به دلیل اطلاعات نادرست دشوار شده اند)، بلکه جزو کم دستمزدها نیز هستند.

از آنجایی که شرکت‌ها شروع به استخدام مجدد افراد در طول دوره بهبودی کردند، بسیاری از کارگران به دلیل دستمزد پایینی که این مشاغل در طول تاریخ ارائه می‌کردند، تمایلی به مواجهه با شرایط سخت کاری و خطرات احتمالی ایمنی نداشتند. در همین حال، بسیاری از کارگرانی که هرگز اخراج نشده‌اند، سوخته‌اند و این امر منجر به ثبت بی‌سابقه تعداد ترک‌ها شده است. حتی زمانی که مزایای بیکاری تمدید شده دولتی در سپتامبر 2021 منقضی شد (یا هرگز در ابتدا برای کارگرانی که به طور داوطلبانه شغل خود را ترک کردند در دسترس نبود)، سرعت تغییرات شغلی همچنان تسریع می‌یابد.

این عوامل باعث افزایش قدرت چانه زنی کارگران با تأثیر مثبت بر دستمزدها شده است. در پایان سال 2021، نسبت اشتغال به سن به سطوحی که آخرین بار در پایان سال 2017 مشاهده شده بود بازگشت – دوره ای که در آن زمان بازار کار نسبتاً سالمی در نظر گرفته می شد – اما با رشد شدیدتر حقوق ها.

رشد دستمزد به ویژه در میان کارگران غیر نظارتی قوی است که کمترین توانایی مذاکره را دارند و احتمال بیشتری دارد که از افزایش تغییرات شغلی منتفع شوند. میانگین متحرک سه ماهه سالانه رشد دستمزد ساعتی در بین کارگران تولیدی و بدون نظارت در نوامبر 2017 2.2٪ بود. در نوامبر 2021 6.4٪ بود. متأسفانه، این افزایش دستمزدها تا حد زیادی با تورم بالا در ماه‌های اخیر جبران شده است، اما در صورت تداوم، سود واقعی و مثبتی برای کارگران از زمان آخرین بهبودی خواهد بود.

ترک ها پس از فوریه 2021 با گردش مالی قابل توجهی هم به صورت مطلق و هم به عنوان درصدی از کل اشتغال شروع به افزایش کردند. همانطور که این اتفاق افتاده است، کارگران تولیدی و بدون نظارت در صنایعی که بالاترین نرخ ترک تحصیل را دارند نیز بالاترین رشد دستمزد را داشته اند. در مرکز این روند، گذار در بخش مسکن و خدمات غذایی بود، جایی که خروج و افزایش دستمزد کارگران در تولید و کارگران بدون نظارت تقریباً دو برابر بیشتر از هر بخش دیگری بود.


شکل 1


در شرایطی که تیترهای خبر از «استعفای بزرگ» و حتی کمبود نیروی کار می دهند، این تحولات خبر خوبی است. برای اولین بار در بیش از دو دهه، شوک ناشی از توزیع مجدد نه تنها رشد کلی اقتصادی را تقویت کرده است، بلکه تاکنون به نفع بسیاری از کارگران عادی بوده است. همانطور که جولیا پولاک، اقتصاددان ZipRecruiter به واشنگتن پست گفت، این خروج نشان دهنده تغییر کارگران از مشاغل کم درآمد به مشاغل با درآمد بالاتر، از مشاغل با اعتبار کمتر به مشاغل بهتر و معتبرتر، از مشاغل با انعطاف کمتر به مشاغل انعطاف پذیرتر است.

کشور اکنون با دو چالش روبروست: حمایت از کارگرانی که در صنایع یا حرفه‌های مختلف می‌روند و قفل کردن این سودهای جدید.

در اولین چالش، اکثر کارگران در صنایع کم دستمزد مانند مسکن، خدمات غذایی و خرده فروشی تمایل دارند یا شغل خود را در این صنعت تغییر دهند یا به سایر صنایع نسبتاً کم دستمزد نقل مکان کنند. این به دلیل این واقعیت است که کارفرمایان در صنایع با دستمزد بالا در مورد استخدام کارگران از صنایع کم دستمزد، موانع بالا برای آموزش و توسعه مهارت ها در ایالات متحده و کمبود نسبی منابع برای بزرگسالان جویای کار نسبت به سایر کشورها تردید دارند. .

برای رسیدگی به این موضوع، کنگره باید قانون بهبودی بهتر را تصویب کند، که در نسخه اتاق خود شامل سرمایه گذاری قابل توجهی برای حمایت از انتقال شغلی کارگران از طریق وزارت کار و وزارت آموزش و پرورش، از جمله بیش از 4 میلیارد دلار برای حمایت از توسعه نیروی کار است. در حمایت از تاب آوری آب و هوا سایر سرمایه‌گذاری‌ها در این لایحه – مانند مراقبت از کودکان یارانه‌ای، پیش‌دبستانی رایگان، مراقبت از سالمندان و افراد دارای معلولیت، یارانه‌های پایدار برای طرح‌های بازار قانون مراقبت مقرون‌به‌صرفه و مرخصی با حقوق کارگران – کیفیت زندگی کارگران را بهبود می‌بخشد. کاهش “قفل کار” یا نیاز کارگران به ماندن در یک شغل خاص به منظور حفظ مزایا.

چندین سیاست دیگر فدرال می‌تواند دستاوردهایی را که کارگران در ماه‌های اخیر به دست آورده‌اند را تضمین کند، اگرچه به دلیل ترکیب سنا و قوانین فیلیباستر آن بعید است که تصویب شوند. احیای تلاش طولانی مدت برای افزایش حداقل دستمزد – از جمله حذف حداقل دستمزدی که بسیاری از کارگران در بخش مواد غذایی و سایر خدمات با دستمزد پایین دریافت می کنند – به حفظ سودی که در حال حاضر در صنایع کم دستمزد اتفاق می افتد کمک می کند. و قانون حمایت از حق سازماندهی (PRO) سازماندهی و چانه زنی جمعی برای دستمزدها و مزایای بهتر را برای کسانی که در بخش خدمات کم دستمزد کار می کنند آسان تر می کند.

ظهور گزینه Omicron در ماه دسامبر لایه دیگری از عدم اطمینان را به مسیر بهبود اقتصادی اضافه کرد. با این حال، چیزی که احتمالاً ثابت می‌ماند، تردیدی است که بسیاری از کارگران در مورد بازگشت به کارهای خط مقدم با دستمزدهای پایین دارند. سیاستمداران باید از این لحظه حرفه‌ای برای کارگران استفاده کنند تا روند توزیع مجدد سالم‌تری را ترویج کنند که نه تنها از رشد اقتصادی اساسی حمایت می‌کند، بلکه به طور مستمر رفاه کارگران را بهبود می‌بخشد. این منجر به توزیع مجدد واقعاً خوشایند می شود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000OmegleMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü