چرا بزرگسالان بیشتری از یک کالج دولتی فارغ التحصیل نمی شوند؟

[ad_1]

از زمان شروع همه‌گیری COVID-19، کالج‌های محلی در سراسر کشور با کاهش قابل توجهی در ثبت‌نام دست و پنجه نرم کرده‌اند. حتی با از سرگیری آموزش های شخصی در بسیاری از مؤسسات در پاییز امسال، ثبت نام در کالج های شهری 6 درصد کمتر از پاییز 2020 و 14.8 درصد کمتر از پاییز 2019 است. ثبت نام در کالج برای اکثر آنها به کندی کاهش یافته است. در سال 2010، تا حدی به دلیل گرایش‌های جمعیتی به سمت جمعیت جوان‌تر از جوانان سنتی کالج است، اگرچه همه‌گیری این روندها را بیشتر تسریع کرده است.

در مواجهه با این چالش ها، بسیاری از ایالت ها و کالج ها به طور فزاینده ای به جمعیت مسن تر روی می آورند تا کاهش ثبت نام در میان جوان ترین بزرگسالان را جبران کنند. بسیاری از ایالت ها سرمایه گذاری های سیاسی قابل توجهی برای افزایش ثبت نام در میان افراد مسن انجام داده اند. یک مثال قابل توجه تنسی Reconnect است، یک برنامه بورسیه تحصیلی با بودجه دولتی که به طور خاص برای بزرگسالان 25 سال و بالاتر در تنسی هدف گذاری شده است.

افزایش سرمایه گذاری دولت در ثبت نام بزرگسالان (یا ثبت نام مجدد) تا حدی به دلیل داده هایی است که نشان می دهد ده ها میلیون بزرگسال در ایالات متحده با مقداری اعتبار کالج اما بدون دیپلم یا اعتبار وجود دارد. از نقطه نظر سیاسی، این جمعیت به نظر میوه ای کم درآمد برای افزایش ثبت نام و فارغ التحصیلی از دانشگاه است. این دانش‌آموزان قبلاً در کالج شرکت کرده‌اند و به سمت اعتباربخشی پیشرفت کرده‌اند، بنابراین تمایل و پتانسیل بالایی برای موفقیت پس از دبیرستان نشان داده‌اند. مزایای پولی اعتباربخشی در سطح کالج بسیار زیاد و رو به رشد است، بنابراین حمایت از بزرگسالان برای فارغ التحصیلی احتمالاً باعث بهبود چشم انداز شغلی آنها می شود.

با این حال، شواهد موجود نشان می دهد که تلاش ها برای افزایش ثبت نام بزرگسالان و ثبت نام مجدد موفقیت محدودی داشته است. به عنوان مثال، ارسال پیامک به دانشجویان سابق فلوریدا با اطلاعات ثبت نام مجدد هیچ تأثیری در بازگشت بزرگسالان به کالج نداشت. از جمله معافیت از آموزش تنها منجر به افزایش اندکی در ثبت نام مجدد شد. با توجه به مزایای فراوان اعتباربخشی، چرا بزرگسالان بیشتری برای تکمیل برنامه های خود انتخاب نمی کنند؟

برای روشن کردن این موضوع که چرا تعداد بیشتری از بزرگسالان از کالج دولتی فارغ التحصیل نمی شوند، به مسیرهای بازار کار بزرگسالانی نگاه کردیم که برخی از اعتبارات در سطح کالج را از سیستم کالج اجتماعی ویرجینیا (VCCS) کسب کرده اند اما قبل از فارغ التحصیلی، اعتبار شما را متوقف کردند. تجزیه و تحلیل ما شامل دانش آموزانی است که VCCS را بین تابستان 2009 و بهار 2014 ترک کردند و حداقل برای سه سال دوباره ثبت نام نکردند یا از موسسه دیگری بازدید نکردند.

چندین بینش کلیدی از تحلیل ما به دست می آید:

  • بسیاری از بزرگسالان کالج را با برخی اعتبارات ترک می کنند، اما ممکن است اکثر آنها از نظر آکادمیک آمادگی موفقیت در تحصیلات پس از متوسطه را نداشته باشند. در میان گروه‌هایی که در تحلیل خود بر روی آنها تمرکز می‌کنیم، نزدیک به 200000 دانش‌آموز حداقل چند واحد کالج را کسب کرده‌اند و کالج شهرداری خود را بدون کسب اعتبار در سطح کالج (از جمله مدارک کاردانی و گواهی‌ها) ترک کرده‌اند. اما کمتر از یک نفر از هر هفت نفر حداقل 30 واحد در سطح کالج کسب کرده است و میانگین نمرات تجمعی 2.0 یا بالاتر را قبل از ترک حفظ کرده است. این نشان می دهد که اکثر بزرگسالانی که دارای برخی از واحدهای دانشگاهی هستند، اما بدون اعتبار، چندین ترم برای فارغ التحصیلی مجدداً ثبت نام خواهند کرد و/یا ممکن است برای حفظ پیشرفت تحصیلی رضایت بخش برای پیشرفت به سمت فارغ التحصیلی تلاش کنند.
  • پس از ترک کالج بدون اعتبار، دانشجویانی که پیشرفت تحصیلی قابل توجهی دارند معمولاً حقوق‌های فزاینده‌ای را تجربه می‌کنند. در میان بزرگسالانی که می‌توانیم عملکرد بازار کار را برای آنها مشاهده کنیم و حداقل 30 واحد در کالج کسب کرده‌اند و قبل از انصراف از تحصیل، معدل بالای 2 را حفظ کرده‌اند، متوسط ​​دانش‌آموز تقریباً 5000 دلار در سه ماهه در سال منتهی به پایان پایان تحصیل خود درآمد کسب کرده است. . دانشکده. ظرف پنج سال پس از تعطیلی، دستمزدهای سه ماهه به طور متوسط ​​دو برابر شد. اگرچه این روندهای رشد درآمد ممکن است در طول COVID-19 برای بسیاری از بزرگسالان دارای اعتبار مختل شده باشد، اما بدون گواهینامه، این مسیرها همچنان می‌توانند نشان دهند که چرا برخی از بزرگسالان از لحاظ تاریخی نیاز اقتصادی برای تکمیل آموزش خود را احساس نکرده‌اند.
  • اکثر دانشجویان با پیشرفت تحصیلی قابل توجهی که کالج را بدون اعتبار ترک کردند، در رشته تحصیلی بدون پاداش درآمد قابل توجه مرتبط با فارغ التحصیلی بودند. از 19 حوزه تحصیلی با حجم نمونه کافی برای ارزیابی دقیق شکاف درآمدی بین فارغ التحصیلان بزرگسال و غیر فارغ التحصیل، تنها 6 حوزه دارای درآمد قابل توجهی بالاتر در میان فارغ التحصیلان هستند. این نشان می‌دهد که بسیاری از بزرگسالانی که کالج را بدون مجوز ترک کرده‌اند، ممکن است استنباط‌های معقولی در مورد ارزش بازار اعتباری که در صورت ماندن در کالج برای تکمیل برنامه آموزشی خود کسب می‌کردند، داشته باشند – و همچنین ممکن است اطلاع دهند که چرا تعداد بیشتری از آنها بزرگسالان متعاقباً این کار را نکردند. ثبت نام مجدد و فارغ التحصیلی را انتخاب کنید.

این نتایج ترکیبی تأکید می‌کند که نسبت بزرگسالانی که برخی از وام‌ها اما فاقد اعتبار هستند و ممکن است پذیرا باشند و از تلاش‌های ثبت‌نام مجدد سود ببرند، ممکن است به‌طور قابل‌توجهی کمتر از آنچه سیاستمداران پیش‌بینی می‌کنند باشد. در واقع، تحلیل‌های ما نشان می‌دهد که در میان بزرگسالانی که قبل از ترک کالج پیشرفت تحصیلی قابل‌توجهی داشته‌اند، کمتر از 1000 بزرگسال از تقریباً 26000 نفر در تحلیل ما (حدود 3٪) می‌توانند نسبتاً به راحتی مجدداً در زمینه‌های آموزشی ثبت نام کنند که به طور منطقی انتظار داشته باشند. پاداش قابل توجهی برای سود حاصل از تکمیل اعتبار آنها.

بنابراین، افزایش ثبت نام مجدد و موفقیت در میان بزرگسالان نیازمند یک استراتژی جامع و احتمالاً منابع فشرده است. یکی از زمینه های مهم برای شروع، کاهش زمان از کار افتادگی در بین بزرگسالان با اعتبار قابل توجه است. ما متوجه شدیم که بخش قابل توجهی از بزرگسالانی که کالج را ترک می‌کنند، در بیشتر اوقات خود در کالج عملکرد تحصیلی خوبی دارند، اما کاهش قابل توجهی در عملکرد در زمان قبل از ترک تجربه کرده‌اند. سرمایه گذاری منابع برای شناسایی دانش آموزانی که عملکرد تحصیلی آنها به طور ناگهانی در حال کاهش است و مداخله با حمایت اضافی ممکن است باعث شود بزرگسالان بیشتری در مسیر فارغ التحصیلی باقی بمانند. هم برای بزرگسالانی که هنوز کار را متوقف نکرده‌اند و هم برای آن‌هایی که سال‌ها زودتر کالج را ترک کرده‌اند، مداخلات باید مبتنی بر رویکردهای مبتنی بر شواهد موجود برای افزایش تکمیل در میان جمعیت‌های دانش‌آموزی در معرض خطر باشد، از جمله: آموزش فشرده و مشاوره. آموزش ساختاریافته و حمایت مالی مانند CUNY ASAP. و کمک های مالی را برای بهبود دسترسی به کالج افزایش داد.


می‌توانید مقاله کامل را در مجله ارزیابی آموزشی و تحلیل سیاست بخوانید: «کسب کار ناتمام؟ مشخصات آکادمیک و بازار کار بزرگسالان با اعتبارات دانشگاهی قابل توجه اما بدون مدرک.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000OmegleMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü