پروژه همیلتون: 2021 در ارقام

[ad_1]

ژانویه: بدون بسته مالی، تولید ناخالص داخلی واقعی برای چند سال آینده زیر سطح قبل از همه گیری باقی خواهد ماند.

پروژه همیلتون، با مشارکت مرکز هاچینز برای سیاست های مالی و پولی، سال را همانطور که سیاستمداران انجام داده اند آغاز کرد: ارزیابی تأثیرات بالقوه آنچه به طرح نجات ایالات متحده تبدیل خواهد شد. این وبلاگ تحلیلی از بسته مالی 1.9 تریلیون دلاری پیشنهاد شده توسط دولت بایدن ارائه می دهد و تخمین می زند که بسته پیشنهادی منجر به افزایش شدید تولید ناخالص داخلی واقعی خواهد شد.

کارهای مرتبط روی پروژه همیلتون شامل تحلیل اقتصاد کلان وندی ادلبرگ و لوئیز شاینر در مورد بسته کمک‌های کووید جمهوری‌خواه سنا و گواهی کمیته مشترک اقتصادی وندی ادلبرگ است.

فوریه: رکود در صنعت اوقات فراغت و مهمان نوازی به شدت زنان و رنگین پوستان را تحت تأثیر قرار می دهد.

در وبلاگی در فوریه 2021، پروژه همیلتون، با مشارکت بنیاد مارکل، به تأثیرات همه‌گیری بر بازار کار نگاه کرد و بر این موضوع تمرکز کرد که چگونه همه‌گیری کارگران را مجبور به تغییر صنعت برای یافتن کار کرده است. اثرات نامتناسب بر گروه‌های جمعیتی خاص عمدتاً به این دلیل است که این گروه‌ها به طور نامتناسبی در صنایع به‌ویژه آسیب‌دیده به کار گرفته می‌شوند. به طور خاص، صنعت اوقات فراغت و هتلداری متحمل از دست دادن شغل قابل توجهی شد که تقریباً 4 میلیون شغل کمتر از ماه فوریه بود. در ابتدا، کارگران این صنعت با سرعت بالا به سایر صنایع نقل مکان کردند.

شکل 2

علاوه بر این پست وبلاگ، پروژه همیلتون پیشنهاد سیاست مرتبط «پس از کووید-19: ایجاد یک سیستم توسعه نیروی کار منسجم تر و مؤثرتر ایالات متحده» توسط هری هولزر را منتشر کرد. چندین وبلاگ دیگر که به بررسی بهبود بازار کار می پردازند در زمان های مختلف در طول سال منتشر شدند. از جمله “مطالعه ای در مورد بازیابی ناهموار و غیرقابل پیش بینی بازار کار” توسط لورن بائر، آریندراجیت دوب، وندی ادلبرگ، و آرون سوجورنر؛ و وندی ادلبرگ.

مارس: بیش از یک نفر از هر ده مادر بچه های خردسال شغل خود را به دلیل مسئولیت های مراقبت از کودک در مقطعی در سال 2020 ترک کردند.

در طول همه‌گیری کووید-19، مادران با افزایش مسئولیت‌های مراقبتی مواجه شدند و با تقاضاهای رقابتی برای زمان خود مواجه شدند. شکل زیر از حقایق اقتصادی پروژه همیلتون نشان می‌دهد که مادران مورد بررسی گزارش می‌دهند که خانواده‌هایشان تغییرات قابل‌توجهی برای برآوردن نیازهای خانواده‌هایشان ایجاد می‌کنند. بیش از شانزده درصد از مادران دارای فرزندان خردسال گزارش می دهند که یکی از اعضای خانواده در مقطعی در سال 2020 شغل خود را به دلیل مسئولیت های مراقبت از کودک ترک کرده است. در این گروه 70 درصد خود مادران هستند.

شکل 3

علاوه بر این بخش از حقایق، «مادران رها شده در بهبود اقتصادی کووید-19» اثر لورن بائر و «زمانی که در انتظار مادر در سال 2020 نیست» اثر لورن بائر، سارا استپ و وینی یی آهنگ‌های دیگری هستند. پروژه همیلتون نحوه تأثیرگذاری مادران از همه گیری COVID-19 را منتشر می کند.

آوریل: مستاجران نسبت به صاحبان وام مسکن، عدم اطمینان اقتصادی بیشتری را تجربه می کنند.

پروژه همیلتون در تحلیل اقتصادی خود در آوریل 2021، مروری بر وضعیت روندها و سیاست‌های مسکن در دهه‌های قبل ارائه می‌کند. خانوارهایی که در پایین ترین ربع درآمد قرار دارند، شاهد افزایش مستمر اجاره بها به عنوان سهمی از هزینه های خانوار بوده اند، در حالی که مالکان خانه در گروه های درآمدی مختلف شاهد کاهش درصد درآمد خانوار خود بوده اند که صرف بهره وام مسکن می شود.

شکل 4

کار مرتبط پروژه همیلتون شامل پیشنهاد سیاست “تقویت شبکه ایمنی مسکن: وعده تثبیت کننده های خودکار” توسط رابرت کالینز، اینگرید گولد الن و بنجامین کیز است.

می: کارگران کم دستمزد و آنهایی که در شرکت های کوچکتر هستند کمترین دسترسی را به مرخصی با حقوق دارند.

سیاست‌های حمایت از دستمزد و جایگزینی برای مدت طولانی وجود داشته است، اما سؤالات در مورد اینکه چه کسی و چگونه می‌تواند از چنین حمایتی برخوردار باشد بسیار متفاوت است: تنها 20 درصد از کارگران در شرکت‌های خصوصی به مزایایی دسترسی دارند که مشخصاً به عنوان مرخصی با حقوق خانواده تعریف شده است. برای پروژه همیلتون، تانیا بایکر و النا پاتل پیشنهادی را برای برنامه مرخصی والدین با حقوق فدرال و مرخصی پزشکی که برای دسترسی به آمریکایی‌های بیشتر طراحی شده بود، منتشر کردند.

شکل 5

کار مرتبط در وبلاگ “بازاندیشی در تامین اجتماعی: سیاست‌های محافظت از کارگران و خانواده‌ها” توسط وندی ادلبرگ و استفانی لو منتشر شده است.

ژوئن: در سال مالی 2019، دولت فدرال حدود 13 درصد از تولید ناخالص داخلی را صرف برنامه های تامین اجتماعی می کند.

پروژه همیلتون برای تکمیل مجموعه پیشنهادات سیاستی خود برای بهبود سیستم تامین اجتماعی، سندی را در مورد چارچوب سیستم تامین اجتماعی تهیه کرد تا یک مرور کلی از برنامه ها و اثرات آنها ارائه دهد. از آنجایی که ارائه امداد در پاسخ به COVID-19 به شدت به برنامه های ایجاد شده متکی است، این مطالب با پیشنهادهایی در هر دسته (حمایت از درآمد، بهداشت، آموزش و کار، تغذیه و سرپناه) به پایان می رسد که برای اصلاح و تقویت سیستم تامین اجتماعی طراحی شده است.

شکل 6

کارهای مرتبط عبارتند از: “طرح اصلاح سیستم بیمه بیکاری در ایالات متحده” توسط Arinrajit Dubet; “افزایش سرمایه گذاری فدرال در مراقبت و آموزش زودهنگام برای بهبود کیفیت، دسترسی و دسترسی” توسط الیزابت ای. دیویس و آرون سوجورنر. «نقش حیاتی امنیت اجتماعی و سیاست‌های اصلاحی ایالات متحده» نوشته الیزابت لی، سوفیا مریم، استه گریفیث و رابرت گرینشتاین.

جولای: کارگران کم درآمد شاهد افزایش دستمزد واقعی در سال 2021 هستند

برای همراهی با شهادت وندی ادلبرگ در مقابل کمیته حمل و نقل و زیرساخت مجلس، پروژه همیلتون یک سند واقعی را منتشر کرد که جنبه های مختلف بهبود اقتصادی در نیمه اول سال 2021 را توصیف می کند. همانطور که در شکل نشان داده شده است، دستمزد کارگران در توزیع دستمزد چارک پایین تر 7.0 درصد نسبت به سطوح قبل از همه گیری افزایش یافت و دستمزدهای واقعی برای این گروه 2.4 درصد افزایش یافت که رشد را در تابستان 2021 تسریع کرد.

شکل 7

در ماه ژوئیه، پروژه همیلتون همچنین یک پست وبلاگی توسط رایان نون منتشر کرد، “حذف موانع سیاسی برای بازارهای کار رقابتی”.

آگوست: برای اولین بار اصلاح طرح Thrifty Food منجر به افزایش قدرت خرید اسنپ شد.

پس از اینکه وزارت کشاورزی ایالات متحده برنامه غذایی به روز شده Thrifty خود را منتشر کرد، وبلاگ پروژه همیلتون توضیح می دهد که چگونه طرح جدید منجر به افزایش 21 درصدی در حداکثر سود SNAP شده است. این مقاله با بررسی تغییرات در استانداردهای غذا، دستورالعمل‌های رژیم غذایی، قیمت مواد غذایی، الگوهای مصرف، و بی‌طرفی بودن هزینه، به محاسبه مجدد Thrifty در زمینه تاریخی و سیاستی برای COVID-19 می‌پردازد.

شکل 8

بخش‌های مرتبط پروژه‌های همیلتون عبارتند از: «به‌روزرسانی تأثیر EBT همه‌گیر در اندازه‌گیری مشکلات غذایی» توسط لورن بائر، کریستا روفینی و دایانا ویتمور شانزنباخ.

سپتامبر: در سال 2019، برنامه‌های تامین اجتماعی نرخ فقر را به نصف کاهش می‌دهند – همانطور که با معیار فقر تکمیلی لنگر (SPM) اندازه‌گیری می‌شود.

بر اساس معیار رسمی فقر، فقر از 10.5 درصد به 11.4 درصد از سال 2019 تا 2020 افزایش یافته است. با توجه به حمایت مالی عظیم ارائه شده به خانوارها در سال 2020، جمعیت فقرای ایالات متحده که با اندازه گیری تکمیلی فقر (SPM) اندازه گیری شد، از کاهش یافت. 12.0 درصد تا 9.1 درصد. دو سیاستی که بیشترین تأثیر را نسبت به سال های گذشته داشته و بیشترین تغییر را نسبت به سیاست قبلی داشته اند، تمدید مقرری بیکاری و چک خانوار بود. اگر کنگره به خانواده ها کمک نمی کرد، فقر SPM به جای 9.1 درصد به 12.7 درصد افزایش می یافت. یک سند اخیر در مورد حقایق اقتصادی از پروژه همیلتون، سیاست‌هایی را توصیف می‌کند که به بهبود اقتصادی از همه‌گیری COVID-19 کمک کرد.

شکل 9

در سال 2021، پروژه همیلتون سند چارچوبی را به عنوان سنگ بنای مجموعه ای از پیشنهادات سیاستی برای تقویت سیستم تامین اجتماعی منتشر کرد: “سیستم تامین اجتماعی ایالات متحده: سیاست هایی برای محافظت از کارگران و خانواده ها”.

اکتبر: COVID-19 پس از آموزش متوسطه برای بزرگسالان جوان، خط لوله را مختل کرد.

پروژه همیلتون در تحلیلی از اختلالات خط لوله پس از دوره متوسطه مشاهده شده از زمان شروع بحران COVID-19 و رکود متعاقب آن، نشان داد که نسبت جوانان ثبت نام شده در آموزش و پرورش پس از متوسطه 1.0 درصد در سال تحصیلی 2020 2021 کاهش یافته است. . از آنجایی که دانش‌آموزان دریافتند که هزینه تحصیل در کالج بر مزایای همه‌گیری COVID-19 بیشتر است، تعداد بیشتری از جوانان با مدرک دیپلم دبیرستان در تحصیلات پس از متوسطه ثبت نام نکردند. در عوض، آنها با نرخ بسیار بالاتر و با افزایش دستمزد بیشتر از حد معمول وارد نیروی کار شدند.

علاوه بر مطالعه بر روی جوانان، پروژه همیلتون تجزیه و تحلیل هایی را در مورد چگونگی کنار آمدن بخش های مختلف مردم با بهبودی سفارش داد. اینها شامل تحلیل سیاه‌پوستان آمریکایی در کتاب «راه بازگشت: ارزیابی بهبود اقتصادی در میان سیاه‌پوستان آمریکایی در طول کووید-19» توسط بردلی هاردی و تروون لوگان و «زنان، کار و خانواده: بهبودی از رکود همه‌گیر» نوشته بتسی استیونسون است.

نوامبر: جهش قابل توجه تورم برای کالاهای اساسی که منجر به جهش کلی در تورم شد.

پروژه همیلتون در مقاله ای در مورد ارزیابی فشارهای تورمی در طول بهبودی کووید-19 دریافت که افزایش تورم در سال 2021 عمدتاً به دلیل تورم کالاهای اصلی است. سه عامل نشان می دهد که روند افزایشی تورم کالاها در پایان سال 2021 تا زمانی که همه گیر فروکش نکند طولانی مدت نخواهد بود: اختلالات زنجیره تامین حل خواهد شد، مصرف کنندگان شروع به متعادل کردن هزینه های خود در خدمات و حمایت هایی خواهند کرد که جهش هزینه کالاها را تامین می کند. نزول کردن.

بخش‌های مرتبط پروژه همیلتون عبارتند از: «در بهار امسال نسبت به تورم بیش از حد واکنش نشان ندهید» نوشته جی شامبو.

دسامبر: کارگران جوان باعث بهبود در بازار کار می شوند

پروژه همیلتون سال را با گزارشی از وضعیت فعلی بازار کار به پایان رساند. از فوریه 2020 تا نوامبر 2021، جمعیت سالخورده 0.45- درصد و مشارکت در حال تغییر 0.87- درصد به کاهش کلی در نرخ مشارکت نیروی کار کمک کرده است. نیمی از کاهش مشارکت در LFPR در یک سال و نیم گذشته به دلیل کاهش تمایل افراد بالای 55 سال به کار یا جستجوی کار است.

در اوایل سال 2022، پروژه همیلتون با توجه ویژه به بازار کار به نظارت بر بهبود اقتصادی ادامه خواهد داد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000Omegleaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü