پخش ناشایست می تواند راهی برای تنظیم رسانه های اجتماعی ارائه دهد

[ad_1]

اطلاعات هشداردهنده ارائه شده توسط افشاگر فیس بوک، فرانسیس هاگن، همچنان بینش های جدیدی را در مورد شکست پلت فرم رسانه های اجتماعی در کنترل بازیگران بد و محتوای مضر متوسط ​​ایجاد می کند. در نتیجه، این سوال گسترده تر در مورد اینکه آیا و چگونه مداخله دولت در مدیریت این پلتفرم باید پیگرد قانونی داشته باشد، همچنان موضوعی است که آخرین مورد از یک سری جلسات استماع کنگره در هفته گذشته برگزار شد.

با این حال، در ایالات متحده، به دلیل قوه قضائیه متمم اول قوی ما، که از اطلاعات نادرست و سخنان نفرت پراکنی محافظت می کند، بعید است که این بحث ها منجر به اقدام شود. علاوه بر این، خصومت بی‌سابقه دولت ترامپ با رسانه‌ها به عنوان یادآوری قوی برای اینکه چرا باید به هر نوع مداخله جدید دولت در بخش رسانه‌ها بی‌اعتماد باشیم، عمل کرده است. با در نظر گرفتن این موضوع، اگر در محاسبات نهایی هزینه و فایده ببینیم که تعهد ما به مطلق گرایی متمم اول در واقع تضعیف دموکراسی است که اصلاحیه به دنبال محافظت از آن است، در این صورت ممکن است تجدید نظر در نحوه برخورد با آن ضروری باشد. به سخنرانی در رسانه های اجتماعی. یکی از راه‌های پیش‌رو در این بازنگری، بازنگری در نحوه تنظیم مقررات فحاشی در پخش است.

چرا فحاشی؟ و چرا پخش؟ از آنجا که پخش ناپسند تنها زمانی است که کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) و دادگاه عالی با ایجاد یک دسته از سخنان موافقت کرده اند. منحصرا در یک محیط خاص از نقطه نظر مقرراتی و قانونی. بر خلاف مثلاً فحاشی که یک مقوله سخنان محافظت نشده است، صرف نظر از اینکه چگونه منتشر شود، فحاشی فقط در زمینه پخش کمتر مورد حمایت قرار می گیرد. هیچ محدودیتی فدرال برای بدحجابی در هیچ زمینه ارتباطی دیگری وجود ندارد. این در تعریف FCC از فحاشی منعکس شده است: «موادی که در زمینه اندام‌های جنسی یا دفعی یا فعالیت‌ها را با عبارات توهین‌آمیز به تصویر می‌کشد یا توصیف می‌کند که با استانداردهای مدرن جامعه اندازه‌گیری می‌شود. برای رسانه های تلویزیونی.” (تأکید اضافه شده است).

یک دسته از گفتار توسعه یافته برای یک رسانه قدیمی و به طور فزاینده نامناسب در مورد مقررات رسانه های اجتماعی چه اهمیتی می تواند داشته باشد؟ از نقطه نظر اساسی، نه خیلی. وقاحت، همانطور که در بالا تعریف شد، در بهترین حالت در حاشیه نگرانی‌های رسانه‌های اجتماعی است، جایی که سخنان نفرت‌انگیز و موضوعات اطلاعات نادرست ثابت می‌شود که عمیق‌ترین و مبرم‌ترین حوزه‌های مشکل هستند.

آنچه به طور بالقوه مرتبط است – و شاید ارزش بررسی را داشته باشد – این ایده اساسی است که یک یا چند دسته بندی متمایز از گفتار را می توان منحصراً در زمینه رسانه های اجتماعی برش داد، به همان روشی که فحاشی یک مقوله قابل تنظیم از گفتار منحصراً در زمینه پخش است. . آیا می‌توانیم محیطی نظارتی را تصور کنیم که در آن سخنان نفرت‌انگیز و اطلاعات نادرست، به جز در زمینه خاص و محدود رسانه‌های اجتماعی، تا حد زیادی بدون نظارت باقی بماند؟ این سوالی است که من به عنوان بخشی از یک برنامه تحقیقاتی بزرگتر بررسی می کنم که بررسی می کند آیا چارچوب های نظارتی و منطق توسعه یافته در بخش رسانه های سنتی می تواند درس های مفیدی داشته باشد که می تواند رویکرد ما را به پلتفرم های رسانه های اجتماعی راهنمایی کند.

مطابق با مدل تنظیم رسانه ای توسعه یافته در ایالات متحده، این نوع برخورد ویژه با گفتار در زمینه انحصاری یک رسانه خاص باید با یک توجیه معتبر همراه باشد. یعنی چه چیزی یک محیط را به اندازه کافی متمایز می کند که از دیدگاه نظارتی مستحق برخورد متفاوتی باشد؟ در زمینه صدا و سیما، دو توجیهی که بیشترین ارتباط را با بدحجابی داشت این بود: 1) اینکه صدا و سیما از یک منبع عمومی محدود (طیف پخش) استفاده می کند و به عنوان متولیان عمومی این منبع، از این رو حق برخورداری از سطوح پایین تری از اولین حفاظت در برابر تغییرات را دارند. و 2) که پخش “به طور منحصر به فرد گسترده” است و این دامنه رفتار متفاوت با پخش را با سایر رسانه ها توجیه می کند. شایان ذکر است که دیوان عالی تلاش‌های بعدی تنظیم‌کننده‌ها برای اعمال استاندارد فحاشی در تلفن، تلویزیون کابلی و اینترنت را رد کرد.

من به تفصیل در جای دیگری استدلال کرده‌ام که می‌توان استدلال قانع‌کننده‌ای داشت که مانند پخش‌کننده‌های تلویزیونی، پلت‌فرم‌های رسانه‌های اجتماعی از یک منبع عمومی (در این مورد داده‌های کاربر جمع‌آوری شده) استفاده می‌کنند و بنابراین باید به‌عنوان متولیان عمومی رفتار شود – مشابه روشی که پخش‌کننده‌ها باید در ازای دسترسی آنها به طیف مالکیت جمعی، از شرایط خاصی پیروی کنند. اینکه آیا پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی به شیوه‌ای که FCC و دادگاه عالی زمانی پخش را در نظر می‌گرفتند «به‌طور منحصربه‌فرد گسترده» هستند، موضوع دیگری است. این دو رسانه معیارهای کلیدی مشترکی را که دیوان عالی اعمال کرده است، به اشتراک می گذارند و پخش را به طور گسترده ای منحصر به فرد توصیف می کنند. هر دو رایگان، به طور گسترده در دسترس هستند، به راحتی در دسترس هستند، و به گونه ای کار می کنند که قرار گرفتن غیرمنتظره و تصادفی با محتوای مضر همیشه یک فرصت قانونی است.

یک لحظه تصور کنید که یکی از این توجیهات برای رفتار متفاوت با رسانه های اجتماعی با رسانه های دیگر واقعاً محبوبیت پیدا کند. پس آیا می‌توانیم به دولت اجازه دهیم نقش نظارتی فعال‌تری بر دسته‌بندی‌های خاص سخنان در این زمینه تنگ اما عمیقاً مهم ایفا کند؟ این نقش فعال تر نباید شامل نوع قضاوت و مداخله بر اساس مورد به مورد پخش ناشایست باشد، بلکه همانطور که توسط کسانی مانند مارک مک کارتی حمایت می شود، باید میزانی از پاسخگویی به یک مقام فدرال برای دستیابی به اثربخشی اندازه گیری شده مستقل را شامل شود. آستانه‌هایی برای سیستم‌های کنترل سخنان نفرت و اطلاعات نادرست

البته مشکلات سخنان نفرت انگیز و اطلاعات نادرست مختص شبکه های اجتماعی نیست. سخنان تنفرآمیز و اطلاعات نادرست توسط خبرگزاری های سنتی و حزبی، سیاستمداران و سازمان های سیاسی، فعالان و بازیگران بد در انواع مختلف پخش می شود. با این حال، رسانه‌های اجتماعی مکانیسم مهمی برای تقویت صدای همه این سهامداران است، زیرا پلتفرم‌هایی مانند فیس‌بوک، اینستاگرام، یوتیوب و توییتر به یکی از گسترده‌ترین، بدون محدودیت‌ترین و جذاب‌ترین رسانه‌هایی تبدیل شده‌اند که جهان تاکنون داشته است. معروف

نتیجه این است که سابقه ای برای ساختن دسته های گفتاری کمتر محافظت شده، منحصراً در یک رسانه خاص ایجاد شده است. در حالی که ما به مقابله با اثرات بی‌ثبات‌کننده اطلاعات نادرست و سخنان تنفرآمیز ادامه می‌دهیم، آیا سیاستمداران و دادگاه‌ها باید به ایجاد تعاریف صریح از این دسته‌بندی‌ها که منحصراً در زمینه رسانه‌های اجتماعی عمل می‌کنند، فکر کنند؟ آیا این می‌تواند راهی به جلو برای نوعی مداخله فراهم کند که از طریق آن دولت بهتر بتواند این پلتفرم‌ها را در قبال محتوایی که میزبانی و توزیع می‌کنند پاسخگو باشد؟ قطعاً می‌توان این رویکرد را یک رویکرد افراطی و در نهایت اشتباه به مشکلات سخنان نفرت‌انگیز و اطلاعات نادرست دانست، اما با توجه به مقیاس چالش‌هایی که در حال حاضر با آن روبرو هستیم، حداقل ممکن است گفت‌وگویی ارزشمند باشد.


متا، شرکت مادر فیسبوک و اینستاگرام، و گوگل اهداکنندگان مشترک و نامحدودی به موسسه بروکینگز هستند. یافته‌ها، تفاسیر و نتیجه‌گیری‌های منتشر شده در این مقاله صرفاً متعلق به نویسنده است و تحت تأثیر اهداء قرار نمی‌گیرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000