وای Yorkies! مشترک Yorkie اختلالات سلامت

[ad_1]

Yorkies مستعد ابتلا به چندین اختلالات جدی هر خریدار باید در نظر بگیرید. اگر چه بسیاری از Yorkies با اختلالات زندگی طولانی و سالم زندگی می کند و برخی را می توان پر هزینه. بهترین کار این است که به طور کامل آگاه از عمده اختلالات نژاد است.

هیپوگلیسمی مشترک میان نژاد کوچک و توله سگ. این یکی از مهمترین و نگران کننده برای مالکان جدید. گاهی اوقات تشخیص داده, آن مهم است به رسمیت شناختن علائم هیپوگلیسمی و می دانم که چگونه به آن را درمان کنند. هیپوگلیسمی است که به راحتی قابل درمان در مراحل اولیه است اما می تواند کشنده باشد اگر اجازه پیشرفت به تشنج. آن مهم است به درک که فقط به خاطر یک توله سگ است یک قسمت از هیپوگلیسمی است; این ممکن است یک مشکل مزمن. Yorkies می توانید یک جدا قند خون حادثه در واکنش به تقریبا هر ماشه. برخی از نمونه های شایع استرس عبارتند از: تقویت کننده عکس housebreaking و بیش-از دست زدن به. بسیاری از توله سگ بازی به سادگی بیش از حد سخت در زمان. علائم به طور کلی شامل, اما نه محدود به, بیحالی لرزان راه رفتن, سرازیر شدن آب و رنگ خاکستری لثه. توله سگ’ لثه همیشه باید روشن و صورتی. اگر شما متوجه علائم تماس با یک دامپزشک بلافاصله. آن است که همیشه یک ایده بسیار خوب برای صاحبان یک توله سگ Yorkie و یا کوچک بزرگسالان به عرضه دامپزشک-cal به طور کلی در دسترس در دفتر دامپزشک شما. این یک کالری بالا و مواد مغذی رب. یک اندازه نخود مالیده به لثه ها و یا در زیر زبان می تواند به طور کلی سر یک مسئله واقعی است. ما توصیه می کنیم توله سگ داده می شود دامپزشک-کال یا مشابه جایگزین هر شب قبل از خواب. اگر توله سگ در پاسخ به مکمل مطمئن شوید که او/او گرم است. مطمئن شوید که برای تغذیه مواد غذایی با کیفیت بالا به عنوان Yorkies نیاز بزرگترین گروه برای جفتک انداختن. نظارت بر این توله سگ را به مطمئن شوید که بیماری عود نمی کند. بیشتر در مراحل پیشرفته نیاز به درمان توسط دامپزشک خود را و /یا تولید کننده. این دلیل دیگری است که به دقت انتخاب خود را از پرورش دهندگان. شما باید اعتماد به نفس کامل است که خود را مادر کمک خواهد کرد که شما هر زمان روز یا شب در یک وضعیت مانند این است.

پاتلا Luxation است که قطعا نه تهدید کننده زندگی برای اکثر اما آن می تواند باعث برخی از عوارض جدی به درد. این وضعیت رخ می دهد اگر زانو کلاه تضعیف شده از شیار. یک luxating کشکک می تواند ناشی از ناهنجاری زانو و به عنوان یک نقص ژنتیکی و یا آن را می تواند ناشی از آسیب پایدار فقط از پریدن روی نیمکت. به طور کلی توله سگ قبل از 15 هفته خواهد شد برخی از عادی لغزش. اما دامپزشک شما می توانید تعیین اگر مشکل این حکم توجه است.

پورتو-سیستمیک شنت با نام مستعار کبد شنت نیز یکی از این اختلالات که جدید Yorkie صاحبان ترس است. کوتاه از آن غیر طبیعی است جریان خون در کبد است. خون باید جریان از دستگاه گوارش به کبد از طریق سیستم پورتال به رگ های خونی کبد و پس از آن به دم vena cava که رگ خونی بزرگ حمل خون به قلب است. در پورتو سیستمیک شنت به عنوان نام پیداست, پورتال خون توسط عبور کبد و به طور مستقیم می رود به سیستمیک گردش خون وریدی است. با PSS سموم پاک نیست توسط کبد و گردش در بدن است. این باعث می شود عصبی مسائل اغلب. انسفالوپاتی کبدی یک اصطلاح است که شما ممکن است شنیدن در ارتباط با تظاهرات رفتاری اختلال عملکرد کبد. پورتو سیستمیک شنت ممکن است به دست آورد در طول زمان و یا در هنگام تولد. اکثر حیوانات با مادرزادی پورتو سیستمیک شنت بالینی نشان می دهد نشانه هایی بین 8 و 15 سال سن داشتند. که در آن نشانه های ظریف, این بیماری ممکن است تشخیص داده شود تا بعدا. Yorkies نباید به خانه آورد قبل از 15 هفته به طوری که مادر خود را به حال یک فرصت برای سازمان دیده بان برای نشانه هایی از PSS.

شبکیه Dysphasia است که رشد غیر طبیعی شبکیه چشم و به طور کلی در حال حاضر در بدو تولد. این اختلال می تواند به ارث برده و یا می توان آن را به دست آورد و به عنوان یک نتیجه از یک عفونت ویروسی و یا برخی از رویداد قبل از Yorkie متولد شد.

نای فروپاشی است و باریک شدن قطر داخلی نای که نوسان بسته به مرحله ای از چرخه تنفسی. یک تظاهرات زیبا است و مکنده باد را از طریق یک نی بیش از حد به سرعت. این سقوط خواهد کرد نی. آن است که به طور کلی کشنده نیست اما باعث “معکوس عطسه” پس به صحبت می کنند. می توان آن را به ارث برده صفت اگر چه بسیاری از دیگر عوامل می تواند مانند چاقی و سن.

خاص وجود دارد نشانه ای از سالم Yorkie, توله سگ یا بزرگسالان که صاحبان باید آگاه باشند. Yorkie متوسط باید بین محدوده 100.5 و 102.5 F. خود را Yorkie دما با استفاده از یک تمیز کردن و روغن کاری رکتال اطفال دماسنج مشخص شده به طور خاص برای سگ خود را. بسیاری بر این باورند متوسط می تواند با یک مرطوب بینی. آن را ضروری است برای بررسی دما با دقت با استفاده از یک دماسنج. نرمال تنفسی رای برای Yorkies هر دو توله سگ و بزرگسالان 15 تا 40 تنفس / دقیقه. اکثر Yorkie ضربان قلب باید بین 70 و 220 ضربان/دقیقه. دامپزشک شما در مورد توله سگ خود را’ ضربان قلب در هر بار بازدید از آن می تواند خیلی متفاوت است. روشن و سالم انتخاب لثه مناسب نشان می دهد اکسیژن و گردش خون. خاکستری ابری لثه اغلب می تواند اولین نشانه های هیپوگلیسمی. اگر خود را Yorkie تا به حال بیش از یک قسمت از استفراغ یا اسهال ببینید توجه به کم آبی است. کم آبی می تواند بسیار خطرناک برای Yorkies.

این مقاله در نظر گرفته شده است به جای دامپزشک مراقبت. تماس با دامپزشک خود را بلافاصله اگر شما نگران در مورد خود Yorkie سلامت.

[ad_2]