CH700 دارای یک باس عالی است. LFE (پسوند با فرکانس پایین) در 10 هرتز است که بسیار عالی است. پایین بیس (زیر باس) ، مسئولیت رعد و برق و رام زدن های متداول در آهنگ های باس سنگین ، بیش از 2dB است. این باعث می شود کمی فشار اضافی برای باس به ارمغان بیاورد ، اما آن را گل آلود نمی کند ، بنابراین بیشتر مردم آن را خوشایند می کنند. بیس کم ، مسئول بدنه گیتارهای باس و پانچ خرید هندزفری شیائومی airdots درام های لگد صاف و متعادل است. باس بالا ، مسئول گرما نیز صاف و متعادل است. به طور کلی ، بیس سونی عمیق ، متعادل و پر از صدا است ، بدون اینکه صدا را ببعد یا گل آلود کند. با این حال ، تحویل باس آنها نسبت به کیفیت تناسب / مهر و موم به دست آمده بین هدفون و گوش کاملاً حساس است ، بنابراین اگر عینک می پوشید و یا موهای زیادی در گوش خود دارید ، ممکن است افت یک باس را تجربه کنید.
در مورد صحت باس بیاموزید
8.5 دقت متوسط
اواسط بی سیم سونی WH-CH700N
Std خطا
1.96 دسی بل
کم متوسط
2.02 دسی بل
اواسط اواسط
-0.39 دسی بل
میانه
1.06 دسی بل

سونی CH700N از رده متوسط ​​بالایی برخوردار است. پاسخ کلی بسیار یکنواخت است ، اما کمی فروپاشی است. سطح متوسط ​​سه برابر مسطح است اما در حدود 1dB با هدف خنثی قرار گرفته است ، که بسیار مورد توجه نخواهد بود. اواسط میانه نیز کاملاً مسطح است اما مورد تأکید بیش از 3DB قرار گرفته است. این امر با تأکید بیشتر بر رده های باس و تربل ، آوازها و سازهای سرب را به پشت میکس منتقل می کند. اواسط میانه حدود 2 dB از شکاف را نشان می دهد که ادامه آن در اواسط نیمه میانی است. به طور کلی ، رده متوسط ​​سونی در آوازها و درهای واضح است ، اما کمی توخالی.
درباره صحت وسط بیاموزید
6.2 دقت صحت
برج بی سیم سونی WH-CH700N
Std خطا
5.02 دسی بل
خرابکاری کم
4.13 دسی بل
میانه
3.91 دسی بل
مرتفع بالا
-3.43 دسی بل

عملکرد سه گانه بسیار خوب است. پاسخ در این محدوده بسیار ناهموار است ، اما با ظرافت متعادل. رکاب کم با 1.6dB بسیار مورد تأکید قرار می گیرد و کمی از درخشندگی اضافی را به آوازها و سازهای سرب می بخشد. ترفند میانی نیز بسیار زیاد است اما در حدود 1dB. به طور کلی ، لرزش سونی بسیار خنثی و دقیق نخواهد بود ، اما درک و هیجان انگیز خواهد بود.
درباره صحت TREBLE بیاموزید
7.3 قله / شیب
نمودار قله / Dips بی سیم سونی WH-CH700N
قله ها
1.76 db
غوطه وری
1.28 db
درباره قله ها و نقاط ضعف آن را بیاموزید
8.3 تصویربرداری
تأخیر گروه بی سیم سونی WH-CH700N
پاسخ فاز بی سیم سونی WH-CH700N
تأخیر در وزن گروهی
0.28
عدم تطابق دامنه وزن
0.97
عدم تطابق فرکانس وزنی
2.26
عدم تطابق فاز وزنی
4.78

تصویربرداری عالی است. تاخیر در گروه وزن 0.28 است که بسیار خوب است. نمودار GD همچنین نشان می دهد که پاسخ تأخیر گروهی به سختی از آستانه شنیداری عبور می کند. این کار یک باس محکم و بازتولید سه گانه شفاف را تضمین می کند. علاوه بر این ، درایورهای L / R واحد تست ما بسیار مطابقت داشتند ، که برای قرارگیری دقیق و بومی سازی اشیاء (صداها ، سازها ، جلوه های بازی ویدیویی) ، در زمینه استریو بسیار مهم است.
درباره تصویر سازی بیاموزید
6.2 صداگذاری منفعل
بی سیم PRTF WH-CH700N سونی
صحت PRTF (Std. Dev.)
3.27 دسی بل
اندازه PRTF (میانگین)
6.52 دسی بل
فاصله PRTF
17.36 دسی بل
باز بودن
5.0
هیجان فضای آکوستیک
3.6

موسیقی متن فیلم مناسب و معقول است. نمودار PRTF مقدار مناسبی از تعامل پینا را با دقت مناسب نشان می دهد. با این حال ، شکاف در 10KHz بسیار عمیق نیست. این پاسخ PRTF و طراحی پشتی این هدفون منجر به صدایی نسبتاً بزرگ می شود ، اما به احتمال زیاد تصور می شود که در داخل گوش شنونده قرار داشته باشد ، بر خلاف جلوی آن.
در مورد SOUNDSTAGE PASSIVE بیاموزید
2.3 صداگذاری مجازی
مدل سازی سر
نه
مدل سازی بلندگو
نه
محیط اتاق
ایستگاه از پیش تنظیم شده
ردیابی سر
نه
محیط مجازی
آره
7.4 تحریف وزن هارمونیک
تحریف هارمونی با وزن بی سیم سونی WH-CH700N
WHD @ 90
0.269
WHD @ 100
19 0.1
در مورد تحمل هارمونی با وزنه وزن بیاموزید
تنظیمات آزمون
سیستم عامل
ناشناخته
قدرت
بر
ارتباط
ناشناخته
کدک
aptX ، 16 بیتی ، 48kHz
EQ
پیش فرض
ANC
بر
نکته / پد
پیش فرض
میکروفون
یکپارچه
انزوا
4.9 جداسازی صدا
جداسازی صوتی بی سیم سونی WH-CH700N
جداسازی صوتی

00: 00/00: 00
به طور کلی ضعف
-11.26 دسی بل
باس
-0.69 دسی بل
وسط
-10.2 دسی بل
طوفان
-23.76 دسی بل

عملکرد ایزولاسیون فرعی است. در آزمایش ما ، آنها هیچگونه ایزوله ای در محدوده باس ایجاد نکردند ، این بدان معناست که آنها اجازه می دهند همه موتورهای هواپیما و اتوبوس را رها کنند. با این وجود ، جداسازی باس این هدفون به کیفیت مهر / مناسب بین هدفون و گوش بستگی دارد. با داشتن مهر و موم بهتر می توان حدود 5dB کنسول باس را دریافت کرد ، که بسیار مورد توجه نخواهد بود. در میان رده ، مهم برای جلوگیری از گفتار ، آنها در حدود 10dB از انزوا به دست آوردند ، که مناسب است. در محدوده سه برابر ، که با صداهای تیز مانند S و Ts اشغال شده است ، آنها بیش از 23dB از ایزوله را فراهم می کنند ، که بالاتر از حد متوسط ​​است.
درباره انزوای نویز بیاموزید
6.9 نشت
نشت بی سیم سونی WH-CH700N
نشت صوتی

00: 00/00: 00
به طور کلی نشت @ 1ft
40.4 دسی بل

عملکرد نشتی مناسب است. بخش قابل توجهی از نشت بین 500 هرتز و 4 کیلوهرتز پخش می شود ، که دامنه وسیعی است. با این حال ، سطح کلی نشت بسیار بلند نیست. با موس