هایما S5 توربو؛ مشخصات فنی، قیمت و هر آنچه درباره آن باید بدانید زومیت

در یک جمله می‌ توان گفت که موتور و گیربکس هایما S7 توربو کلیدی هم هماهنگی ندارند . وقتی وارد کابین هایما S7 توربو می ‌شوید ، استعمال از متریال بی‌ میزان مرغوب بودن و پلاستیک خشک حساس ناخوشایندی را برایتان فروش اسباب و اثاث یدکی هایما رقم می ‌زند . طراحی داشبورد مشکی ‌رنگ هایما اس7 توربو سابق است و به کار گیری از مواد بی‌ میزان مرغوب بودن در کنار ادوات کنترلی که برای ساخت آن از پلاستیک خشک به کارگیری شده شما را دلسرد خواهد کرد .
دسته‌بندی نشده
با اطمینان نسبتا بالا می‌توانیم بگوییم که این رقم در کار قابل دستیابی نمیباشد و احتمالا شما می‌توانید کلیدی این ماشین روی جاده کفی مطلوب و حساس بنزین باکیفیت، ظرف مدت دوران حدود ۹ ثانیه و یا این که کمی اکثر عملیات شتاب‌گیری صفر تا ۱۰۰ را انجام دهید. به هر درحال حاضر که گشوده هم می‌توان گفت هایما اس ۸ درمجموع کراس اووری چابک می باشد و رانندگی اساسی آن احتمال دارد می‌تواند هیجان کافی را به سرنشینان انتقال دهد. ولی گفتنی میباشد بعضی کارشناسان خارجی روی اعتنا بده بستان دنده‌ها و واکنش گیربکس نسبت به فشردن پدال گاز انتقاداتی داشته‌اند. هایما ۸S به‌تازگی به وسیله کارشناسان کمپانی کشور‌ایران اتومبیل در جاده‌های سرزمین آیتم آزمون فنی قرار گرفته تا احتمالا از اواسط سال ۱۴۰۱ به مشتریان اهل ایران روی خوش نشان دهد و وارد بازار کشورمان شود. دارای فرض این که کشور‌ایران خودرو تصمیم دارااست نسخه فول آپشن همین خودرو را به بازار داخلی عرضه کند و حیاتی تجربه‌ای که از قیمت‌گذاری سایر شرکت‌ها داریم، می بایست انتظار داشت که ارزش هایما 8S در دوران یک میلیارد تومان قرار گیرد. آن نوع که جمهوری اسلامی ایران اتومبیل اعلام کرده می باشد در این طرح دو کالا هایما S5 مجهز به گیربکس 6AT و هایما S7 پلاس توربوشارژ اتوماتیک اساسی موعد تحویل سه ماهه عرضه می شود.

قیمت ماشین های هایما + جدول ارزش تمام (۳۰ شهریور ۱۴۰۱)

ایران خودرو، هفته قبلی وب سایت خویش را به جهت تصویب اسم به دور نو فروش هایما گشوده کرد ولی بر بر خلاف راه یک سال‌و‌نیم قبلی همین توشه خبری از قرعه‌کشی نبود. هایما S7 از اتومبیل های ساخت شده در شرکت هایما میباشد و برای او‌لین بار در سال ۲۰۱۳ از آن رونمایی شد. همین گونه اتومبیل یک عدد از لبریز فروش ترین اتومبیل های اس یووی در سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ شناخته شد. S5 همین خودرو درسربالایی می مونه صدای موتور درون کابین بخوبی شنیده می شودباهمه اینهااگر بتوانندنرم افزاری که قرارتهیه بکنندومشکل تبارک خاموش کردن درسربالایی را صحیح کنندنگهش میدارم 4ماهه دارم فقط2000 کیلومترباهاش رانندگی کردم ومنتظرم ببینم برطرف می شه یانه .
یکی از دلایل اهمیت بوی سوختگی روغن گیربکس داغ شدن بیش از حد آن است. همین موضوع منجر می شود تا روغن کاری گیربکس به خوبه انجام نشود و به گیربکس جراحت برسد. یک عدد از عوارض به وجود آمدن همین مشکل، خرابی سیستم خنک کننده موتور و گیربکس است. چون در صورت تاخیر در تعمیر آن ضرر عمده ای به سیستم گیربکس اتوماتیک هایما S5 وارد میشود.

  • هایما در نسخه ۲۰۰۰ از یک گیربکس ۵ سرعته اتوماتیک استعمال کرده که اقتدار موتور را به چرخ ها منتقل میکند.
  • طراحی داشبورد مشکی رنگ هایما اس7 توربو قدیمی می باشد و استفاده از مواد بی میزان مرغوب بودن در کنار ادوات کنترلی که به جهت ساخت آن از پلاستیک خشک به کارگیری شده شما را دلسرد خواهد کرد.
  • در صورتی که هر مدل مشکلی برای گیربکس هایما S7 یا هایما S5 شما به وجود آمد، کافیست حیاتی ما تماس بگیرید تا پس از باز‌نگری های اولیه بوسیله متخصص تعمیرات، دوران ظریف جهت مراجعه حضوری به شما اعلام گردد.
  • به گزارشاقتصادآنلاین، از دسترس خارج شدن سایت در روز تصویب اسم تجربه‌ سال‌های قبلی از اجرای این طرز بود که در فروش هایما هم مجدد تکرار شد.
  • X55 از نظر تراز امکانات موقعیت بهتری نسبت به دیگر ام‌وی‌ام‌های تولیدی چری دارد، اما در بخش فنی کارایی و بازده چندان بهتری را به نمایش نمی‌گذارد.

ناگفته نماند که بیشتر اتومبیل های چینی بعد از آن از مدتی اساسی افت ارزش شدیدی در بازار مواجه می شوند که این آیتم منجر می شود بازار دست دوم لطف نیز به جهت همین نوع ها وجود نداشته باشد. در طی یکسری سال پیشین عشق روزافزون خریداران ایرانی به خودروهای شاسی بلند منجر شده هست تا اکثر زمان ها شرکت‌های داخلی حیاتی عرضه محصولاتی در این سگمنت، عملکرد در ارتقا سهم خود از همین بازار پر رونق داشته باشند. به این عامل در سال 1394، کمپانی جمهوری اسلامی ایران ماشین «هایما اس 7» را به عنوان صرفا نماینده مناسب بها خود راهی بازار داخلی نمود. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تجارت‌نیوز، کشور‌ایران اتومبیل موقعیت فروش سوای قرعه‌کشی ماشین هایما S5 را اعلام کرد. کمپانی کشور‌ایران اتومبیل در راستا ساخت امکان ثبت‌نام و فرصت برابر به جهت کلیه متقاضیان خودرو و تولید سازوکار شناسایی و عرضه ماشین به مصرف‌کنندگان واقعی طرح فروش نقدی و نقدی اعتباری خودروی هایما S5 (بدون… امروز ۸ آبان تعداد ۲۰۰ دستگاه هایما اس۷ مشکی و ۵۰ دستگاه اس۷ مشکی سفارشی را در بورس متاع عرضه شد.

راهنمای تعمیرات هایما HAIMA S7

صندلی‌های جلو فضای سر و پای مناسبی ارائه کرده و در مشاجره راحتی نمره قبولی اخذ می‌کنند. طراحی شیشه جلو، ستون‌های A و پنجره‌های جانبی هم به گونه‌ای هست که دید کافی در اختیار راننده قرار می‌‌گیرد و به لحاظ نمی‌رسد مشکلی در عبور از مسیرهای پرترافیک وجود داشته باشد. به گزارش فروش لوازم یدکی هایما همشهری آنلاین، هفتم شهریورماه بود که طی اول عرضه محصولات جمهوری اسلامی ایران خودرو در بورس کالای ایران، ۳۰۰ دستگاه هایما S۷ مشکی و ۲۰۰ دستگاه هایما S۷ سپید در بورس جنس عرضه شد. بر همین مبنا هشتم آبان ماه ۲۰۰ دستگاه هایما اس ۷ مشکی و ۵۰ دستگاه هایما اس ۷ مشکی سفارشی روی…

کدام خودروها به بورس آمدند؟

محصول هایما S۵ مهم گیربکس AT۶ ضمن برخورداری از زیبایی، ایمنی و تجهیزات مناسب، مثل هایما S۵ حیاتی موتور مالامال توان مجهز به توربو شارژ بوده و بیش از پیش می‌تواند به عنوان محصولی مختلف مورد دقت مشتریان قرار گیرد. سیستم‌های در اختیار گرفتن ایمنی هم به‌خوبی کلیه جوانب را پایین نظر دارند و تا حد قابلیت از بیش فرمانی و ناچیز فرمانی خودرو دوری می‌کنند. این ماشین به ۱۱ ثانیه زمانه نیاز دارد تا از حالت بیحرکتی به شتاب ۱۰۰ km در ساعت برسد و بیشینه سرعت آن هم به ۱۷۵ km در ساعت محدود شده است. هایما S۵ توربو در هر ۱۰۰ کیلومتر در مسیر شهری ۹.۸ لیتر سوخت و در مسیرهای غیر شهری ۶.۱ لیتر و به شکل سیکل ترکیبی ۸ لیتر در هر ۱۰۰ km سوخت مصرف می‌کند، همین پیشرانه همینطور از استاندارد آلایندگی یورو ۵ پشتیبانی می‌کند.

رتبه گروه ملی جمهوری اسلامی ایران در استکان جهانی

بخشی از گنجایش فروش هایما به طرح جوانی جمعیت اختصاص یافته و مادر‌ها با بیش از دو فرزند، می‌توانند در این طرح کمپانی کنند. خودرو شاسی بلند هایما S۵ توسط ایران ماشین عرضه می گردد و قیمت، مشخصات فنی، امکانات رفاهی، تصاویر و تجهیزات ایمنی آن منجر نظرات متعدد است. ایران اتومبیل طرح فروش نقدی خودروی هایما S7 پلاس را روز در چهارشنبه ۱۲ آبان ماه به اجرا خواهد گذاشت.

سقوط تولید پژو، هایما و رانا

متاسفانه هایما S7 توربو به وسیله موسسه ایمنی C-NCAP گزینه تحلیل قرار نگرفته هست و نمی توان به این شاسی بلند چینی امتیازی در بخش ایمنی داد. ولی ناگفته نماند که 4 عدد کیسه هوا، ترمزهای دیسکی مجهز به ABS+EBD+EBA، سیستم در دست گرفتن کشش، سیستم در دست گرفتن پایداری و HAC (کنترل ایستایی در سربالایی) از تجهیزات ایمنی هایما S7 توربو به شمار می آیند، البته اساسی همین درحال حاضر نمی توان به مقاومت بدنه و ایمنی سرنشینان مجله حوادث خبری عقب اطمینان بالایی داشت. در این شاسی بلند چینی صرفا به جهت سرنشین جلو و راننده کیسه هوا در نظر گرفته شده هست و برای سرنشینان عقب خودرو، آپشن ایمنی وجود ندارد. همین SUV خانوادگی اساسی ابعاد 4498 میلی‌متر ارتفاع و 1830 میلی‌متر عرض می باشد که وزنی حول و حوش 1510 کیلوگرم دارد. از نظر مصرف سوخت هایما S7 به طور ترکیبی به ازای هر 100 کیلومتر 8.1 لیتر سوخت مصرف می‌کند که رقم قابل قبولی است.

تداوم نارضایتی مشتریان از ارتقا قیمت هایما/ جواز ارتقا قیمت صادر شد؟

در نمای جانبی خودرو هم شاهد روف ریل و برجستگی هایی در بخش پایینی درب ها هستیم که در مالامال رنگ خیس نمودن حس و درحال حاضر یک اتومبیل شاسی زیاد تاثیر گذار بوده است. در بخش چرخ ها نیز شاهد وجود رینگ های ۱۷ اینچی و چهار لاستیک تولید شده به وسیله شرکت هنکوک هستیم که نمای قدرتی این خودرو شاسی را به خوبی تامین کرده است. ماشین های مینیاتوری و سواری از کلیدی ترین دسته بندی های ماشین های ایجاد شده در شرکت هایما می‌باشد و تاکنون بیش از ۱۵۷۲۴۲ دستگاه از اتومبیل های ایجاد شده در شرکت هایما در سراسر عالم به فروش رسیده است. اضطراری به ذکر می باشد که اسم هایما نیز کوتاه شده عبارت هاینان مزدا می‌باشد. در همین مقاله قصد داریم تا به “بررسی هایما S7” پرداخته و اطلاعاتی درباره تاریخچه ایجاد این گونه اتومبیل و همینطور ویژگی های متعدد آن را در اختیار شما قرار دهیم. اتفاقآ به حیث من خودرو هایی که تو بورس فروخته میشن ،قیمت آزاد اون خودرو رو میبرن بالا. (من نیز اول فکر میکردم به اون قیمت تو بورس میفروشن ،بعدآ فهمیدم همین جوری نیست).وگرنه چرا اینقدر مردمان برای پیروز شدن تو قرعه کشی سعی میکنن. ضمن اینکه تاثیر شتاب و وضعیت جاده بر مصرف سوخت در مورد کلیه ماشینها و به ویژه اتومبیل های شاسی بلند( به خاطر کمتر بودن مشخصه ایرودینامیک بودن نسبت به اتومبیلهای دسته سدان) مدام تاثیر قابل توجهی هست.

سامانه پيگيري گواهی خودرو,سامانه پيگيري كارت خودرو

اکنون قصد داریم خودروهایی که در همین بازه جای می‌گیرند و قیمت خرید آنان همواره کلیدی تردید‌هایی روبروست را معرفی کنیم. علاوه بر آن رقبایی که اندکی پیش از آن‌ها اسم بردیم، هم ‌اکنون در بازار حضور دارند ولی هنوز حالت ثبت نام هایما 8S از سوی جمهوری اسلامی ایران ماشین اعلام نشده است. بنابر اخباری که از این مجموعه صنعتی به گوش می‌رسد، قرار بوده تا ایجاد انبوه همین اتومبیل از مهرماه سال جاری در کشور ایران اتومبیل خراسان آغاز شود؛ براین اساس در بهترین حالت می‌توان گفت که زمستان 1401، روزگار ورود هایما 8S به کشور‌ایران خواهد بود. کشور‌ایران ماشین با تکیه‌بر تیراژ بالای تولید و قیمت‌گذاری رقابتی می‌تواند سهم قابل قبولی از بازار کراس‌اوورهای چینی در محدوده قیمتی یک میلیارد تومان را به خود اختصاص دهد. شاید کاهش کسی خیال می‌کرد ایران خودرو طی ده سال 1390 خورشیدی و به جهت رقابت کلیدی خودروسازان خصوصی، دست یاری را به سوی کمپانی چینی هایما بلند کند. اهمیت این حالا هم حال همکاری هایما و کشور ایران اتومبیل رخ گرفته است و مطابق شنیده‌ها اساسی عرضه هایما 8S، این همکاری پررنگ‌تر از گذشته نیز خواهد شد. گروه صنعتی کشور ایران اتومبیل طرح فروش فارغ از قرعه‌کشی محصولات هایما را روز شنبه ۱۲ شهریور‌ماه به اجرا می‌گذارد. علاقمندان به خریداری هایما S5 کلیدی موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته نیز قبل از ثبت نام در این فروش فوق العاده می بایست حساب خود را به مبلغ ۵۹۵ میلیون تومان شارژ کنند. یکی از از مهم‌ترین راه‌بردهای خودروسازان چینی در نزدیک شدن به استانداردهای جهانی و توسعه‌ی کیفی محصولات، همکاری اصلی برندهای مطرح ژاپنی بوده است. این موضوع، در کنار علاقه‌مندی خودروسازان ژاپنی به داشتن خط تولید در چین، به معامله‌ای برد-برد تبدیل شد و شرکت‌هایی مثل هایما را ساخت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000Omegleaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü