نیلسون: با باشگاه پرسپولیس مذاکره نمی کنم؛ پولم را میخواهم

[ad_1]

به گزارش ایرنا، باشگاه پرسپولیس برحسب حکم فیفا باید تا تاریخ ۱۷ جوئن (۲۸ خرداد) مطالبات نیلسون کوریا دروازه بان برزیلی خود را پرداخت کند در غیر این صورت با جرایمی مانند کسر امتیاز یا بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی روبرو می شود. 

در همین خصوص، نیلسون کوریا در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: من نمی دانم طلب از پرسپولیس به پول ایران چقدر می شود و فقط پولم را می خواهم. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا حاضر است با باشگاه پرسپولیس مذاکره ای داشته باشد یا خیر، گفت: با باشگاه پرسپولیس هیچ مذاکره ای نمی کنم و پولم را می‌خواهم. پرسپولیس اگر تا تاریخ ۱۷ ژوئن پول من را ندهد با کسر امتیاز روبرو می‌شود. این حکم فیفا است و به من ارتباطی ندارد. 

دروازه بان پیشین پرسپولیس در خصوص اینکه آیا اتفاقات و بازی‌های این تیم را دنبال می‌کند، تاکید کرد: به طور قطع اخبار را دنبال می‌کنم. نه تنها اخبار مربوط به پرسپولیس را بلکه اخبار ایران را دنبال می‌کنم. من عاشق مردم ایران هستم و در زمانی که ایران بودم چیزی جز خوبی از مردم ایران ندیدم. آنها همیشه به من لطف داشتند. در مورد پرسپولیس هم می دانم این تیم ۳ قهرمانی پیاپی لیگ را جشن گرفت و در آستانه کسب چهارمین قهرمانی پیاپی است. 

نیلسون عنوان کرد: در دوران کرونا بیشتر مباحث فوتبال را دنبال و مطالعه می‌کنم و هر چند وقت یکبار با مربیان جلسه می‌گذاریم و صحبت می‌کنیم.

[ad_2]

Source link