نیاز مبرمی به گسترش خدمات مؤثر بهداشت رفتاری برای کودکان و جوانان وجود دارد

[ad_1]

ارائه دهندگان بهداشت و سلامت روان، از جمله آکادمی اطفال آمریکا، هشدار می دهند که کودکان و نوجوانان آمریکایی با وضعیت اضطراری بهداشت روانی مواجه هستند. مدت‌ها قبل از همه‌گیری کووید-19، درصد بسیاری از بیماری‌های رفتاری که کودکان و جوانان را تحت تأثیر قرار می‌دهند در حال افزایش بود. در سال 2018، خودکشی دومین عامل مرگ و میر جوانان 10 تا 24 ساله بود. سهم کلیه مراجعات به بخش های اورژانس کودکان مرتبط با سلامت روان در سال 2020 به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. استفاده از خدمات مربوط به خودآزاری عمدی، اختلالات مصرف مواد و سایر شرایط سلامت روان نیز از ابتدای همه گیری افزایش یافته است. تعداد زیادی از جوانان – بیش از 48000 – به دلیل دخالت عدالت نوجوانان یا عدالت کیفری در مراکز خارج از خانه محبوس می شوند. بدیهی است که اقدامات فوری برای کمک به کودکان در آمریکا مورد نیاز است.

این بیماری همه گیر استرس مالی اضافی، از دست دادن عزیزان و اختلال تحصیلی و اجتماعی برای بسیاری از کودکان ایجاد کرده است. برای بیش از 12 میلیون کودک در ایالات متحده که در خانواده هایی با درآمد زیر خط فقر زندگی می کنند، فشارهای بیشتری وجود دارد که می تواند سلامت و رفاه را کاهش دهد، از جمله بی خانمانی و ناامنی غذایی. این اشکال مضرات به طور مستقیم با رشد مغز و سلامت روان کودک مرتبط است. کودکانی که مشکلات سلامت روانی داشته‌اند بیشتر در بزرگسالی دچار بیماری‌های روانی، اعتیاد و سایر بیماری‌های مزمن می‌شوند، بنابراین این سطوح بیماری نه تنها امروزی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، بلکه احتمالاً در جامعه ایالات متحده نیز در بزرگسالی طنین‌انداز می‌شود.

ما می توانیم برای کمک به رشد کودکان در حال حاضر و تبدیل شدن به بزرگسالان سالم اقدام کنیم. رفتار صحیح کودکان هم مستلزم پیشگیری از مشکلات روانی در بسیاری از آنها و هم ارائه خدمات برای کسانی است که این کار را انجام می دهند. تقریباً نیمی از کودکان مبتلا به بیماری روانی در ایالات متحده در سال 2019 درمان بهداشت روانی دریافت نکردند و نیاز برآورده نشده به سلامت روان برای کودکان رنگین پوست در ایالات متحده بیشتر از کودکان سفید پوست است. گسترش دسترسی به خدمات بهداشت روان و ترک اعتیاد، به ویژه خدمات ارائه شده در جوامع به جای بیمارستان ها و مسکن، یک ضرورت ملی است.

پیشگیری و مداخله زودهنگام نیز برای سلامت روان کودکان ضروری است. پیشرفت های بزرگ در علوم اعصاب و پزشکی بالینی منجر به راهبردهای پیشگیری موثر و مداخله زودهنگام شده است که سودهای فوری و بلندمدت را به همراه دارد. مداخله زودهنگام در بیماری های روانی جدی که اغلب در اواخر دوره نوجوانی رخ می دهد، می تواند روند برخی از بیماری ها را تغییر داده و اثرات ناتوان کننده آنها را کاهش دهد. برای سایر شرایط، مداخلات روانی-اجتماعی موثر و دارودرمانی وجود دارد که می تواند به رفع نیازهای کودکان و ارتقای سلامت آنها کمک کند. مداخلات مبتنی بر شواهد خاص شامل آموزش مهارت های خانواده، غربالگری افسردگی مادر و آموزش تاب آوری برای کودکان است. غربالگری کودکان خردسال از نظر تروما و شرایطی که می تواند منجر به استرس سمی شود (از جمله افسردگی مادر، اختلالات مواد مخدر والدین، فقر و خشونت جامعه) می تواند بسیار موثر باشد.

مدل‌های رفتاری که تخصص مؤثر سلامت روان را در فعالیت‌های کودکان ادغام می‌کنند عبارتند از: «گام‌های سالم»، «به من کمک کن رشد کنم» و «تیم‌آپ». آنها راه هایی را برای گسترش دامنه مداخلات پیشگیری و درمان سلامت رفتاری ارائه می دهند. برخی از برنامه های مدرسه محور، از جمله مداخله زودهنگام بر اساس مداخله Backlash، یک مداخله مدرسه محور گروهی برای کودکان آسیب دیده، اثرات مثبتی را نشان داده اند. چنین مداخلات مبتنی بر شواهدی که توانایی‌های اساسی کودکان را تقویت می‌کند، می‌تواند به طرق مختلف برای آنها مفید باشد، از خطرات سلامت روانی کمتر و مشکلات مصرف مواد گرفته تا ترک تحصیل، طرد اجتماعی و خودآزاری.

این نوع برنامه ها هزینه نسبتا پایین و سودآوری بالایی دارند. با تلاش‌های هماهنگ دولت، بیمه‌گران، تامین‌کنندگان و رهبران جامعه، می‌توانیم آن‌ها را بخشی از عملکرد روزانه خود کنیم. شرایط فعلی برای پیشرفت آماده است. بحران‌های سلامت روان و اعتیاد در کشور و همه‌گیری کووید-19 این شناخت گسترده را ایجاد کرده است که کشور نیاز به اصلاح رویکرد خود نسبت به خدمات بهداشت رفتاری دارد. علاقه کنگره و قوه مجریه قوی است. بسیاری از رهبران ایالتی و محلی نیز نیاز فوری به اقدام را تشخیص می دهند. وجوه کمک مالی مختلف COVID-19 – از جمله افزایش قابل توجه بودجه برای اداره سوء استفاده از مواد و خدمات بهداشت روان (SAMHSA)، و همچنین حمایت کلی از کمک های مالی COVID-19 برای ایالت ها و جوامع – می تواند و باید استفاده شود. برای ساختن سیستم هایی برای پیشگیری و مداخله زودهنگام و همچنین درمان سلامت رفتاری در جامعه. آنها تأثیر کمک های مالی اخیر را برای پیشگیری از خودکشی جوانان و سایر برنامه های بهداشت روانی تحت قانون طرح نجات ایالات متحده افزایش می دهند.

بیشترین منافع در دستیابی به درمان‌های مؤثر احتمالاً از ادغام آنها در دو سیستم اصلی که سلامت و رفاه کودکان را شکل می‌دهند حاصل می‌شود: سیستم مراقبت بهداشتی و سیستم آموزشی. در صورت امکان، بیمه‌گران سلامت باید مداخلات مبتنی بر شواهد را پوشش دهند. Medicaid نقش مهمی را به عنوان بیمه گر برای تقریبا نیمی از کودکان آمریکایی ایفا می کند، که درآمد پایین آنها را به ویژه در برابر بی خانمانی، ناامنی غذایی و استرس سمی آسیب پذیر می کند. مراقبت های اجباری و جامع اطفال از Medicaid، برنامه غربالگری، تشخیص و درمان زودهنگام، برای برآوردن نیازهای سلامت و رشد کودکان طراحی شده است و می تواند از بسیاری از رویکردهای مداخله پیشگیرانه و زودهنگام حمایت کند.

اما Medicaid خود این بحران را حل نخواهد کرد: بیمه‌گران تجاری باید بدانند که ارتقای سلامت کودکان به معنای تامین نیازهای بهداشت روانی کودکان است. بسته‌های مزایای قوی‌تری باید ارائه شود که خدمات و مداخلات سلامت رفتاری را برای کودکان و خانواده‌ها پوشش دهد. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، به ویژه پزشکان اطفال و ارائه دهندگان مراقبت های اولیه، از جمله مراکز بهداشت عمومی، باید بر پیشگیری تمرکز کنند، سلامت رفتاری را در اقدامات خود ادغام کنند و رویکردهای خانواده را اتخاذ کنند. همچنین برای دولت فدرال بسیار مهم است که قوانین برابری را اجرا کند که بیمه‌گران خصوصی را ملزم به پوشش خدمات سلامت رفتاری کند. کمک‌های بلاعوض از سوی آژانس‌هایی مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، SAMHSA و اداره منابع و خدمات بهداشتی به ویژه برای تأمین بودجه جنبه‌های پیشگیری، درمان و حمایت از افراد مبتلا به بیماری‌های روانی که به راحتی در برنامه‌های بیمه قرار نمی‌گیرند و سایرین مهم هستند. برنامه ها.

مدارس نقش کلیدی در ارائه مراقبت های بهداشتی رفتاری برای کودکان، به ویژه کودکانی که فقیر هستند یا کودکان رنگین پوست، ایفا می کنند. مدارس می توانند و باید از بودجه اضطراری برای مدارس ابتدایی و متوسطه نه تنها برای راه اندازی برنامه های فوری، بلکه برای ایجاد کارکنان، خدمات و زیرساخت های مورد نیاز برای ارائه خدمات تحت پوشش Medicaid استفاده کنند. برخی از مدارس در حال ساختن سیستم‌های جامع بهداشت روانی مدارس هستند که مهارت‌های دانش‌آموزان را بهبود می‌بخشد و مداخله و درمان اولیه را ارائه می‌دهد. رهبران فدرال می‌توانند با ایجاد یک مرکز کمک فنی بین وزارت آموزش و پرورش و بهداشت و خدمات انسانی برای حمایت از توسعه مدارس خدمات بهداشت رفتاری، تلاش‌های اخیر را برای تشویق مدارس به استفاده از کمک‌های بلاعوض قانون طرح نجات سلامت روان ایالات متحده تشویق کنند. رفع نیاز مدارس با کمترین منابع باید اولویت اول او باشد.

تکثیر و گسترش مداخلات اثبات شده در سیستم های بهداشتی، بهداشت عمومی و آموزش، در صورت تاخیر، پاسخی ضروری به بحران سلامت رفتاری کنونی است که کودکان و جوانان با آن مواجه هستند. همه سطوح دولت، صنعت، تامین کنندگان، مدافعان و سازمان های اجتماعی باید متعهد به کار در بخش ها و سیلوهای مختلف برای ایجاد سیستم های تحویل و بهداشت عمومی مورد نیاز برای بهبود سلامت و رفاه کودکان باشند. خطر میلیون ها کودک، خانواده و جامعه ما بالاست و به اقدام همه جانبه و فوری بستگی دارد.

افشاگری ها: ویکتوریا واچینو یکی از اعضای هیئت مشورتی و مشاور ابتکار تأثیر بر سلامت روانی استراتژیک است. علاوه بر موارد فوق، نویسندگان از هیچ شرکت یا شخصی برای این مقاله یا از هیچ شرکت یا شخصی که علاقه مالی یا سیاسی به این مقاله داشته باشد، حمایت مالی دریافت نکرده اند. جدای از موارد فوق، نویسندگان در حال حاضر کارمند، مدیر یا عضو هیئت مدیره سازمانی نیستند که علاقه مالی یا سیاسی به این مقاله دارند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000Omegle