نگرش سفیدپوستان آمریکایی نسبت به غرامت

[ad_1]

ایالات متحده بار دیگر در چهارراه محاسبات نژادی قرار گرفته است. مرگ جورج فلوید و تابستان اعتراضات عدالت نژادی در سال 2020 فوریت جدیدی به بحث های جاری درباره میراث برده داری و پیامدهای معاصر آن بر زندگی سیاهپوستان آمریکایی اضافه کرد. یک سوال کلیدی در قلب این بحث این است: چگونه می توان آسیب – اقتصادی، جسمی و روانی – به زندگی بردگان سیاه پوست، جیم کرو، خط قرمز، وحشیگری پلیس و دیگر مظاهر نژادپرستی سیستمی را ترمیم کرد؟

ایالات متحده از غرامت استفاده کرده است – ابتکارات هدفمندی که به طور خاص برای ترمیم آسیب به شخص یا افراد در نتیجه اقدامات جمعی دیگران طراحی شده است – به عنوان وسیله ای برای تصدیق و کفاره نقش خود در سایر جنایات، از جمله توقیف و اجبار ژاپنی-آمریکایی. حذف و نابودی شش جامعه محلی: اتاوا، میشیگان، چیپوا، ویسکانسین، سمینولز فلوریدا، سیوکس از داکوتای جنوبی، کلامات اورگان، و بومیان آلاسکا. با این حال، نوادگان آفریقایی‌هایی که در خاک آمریکا به بردگی گرفته شده‌اند، به طور قابل توجهی در این تاریخچه اقدامات جبرانی غایب هستند. اگرچه وظیفه غرامت برای بسیاری از آمریکایی ها دلهره آور به نظر می رسد، با توجه به مقیاس بی عدالتی های ارائه شده توسط برده داری و پیامدهای آن، ما معتقدیم که این گفتگوی است که کشور باید داشته باشد.

“به این دلیل است که آمریکایی بودن بیش از غرور ما به ارث رسیده است. این گذشته ای است که ما وارد آن می شویم و چگونه آن را اصلاح می کنیم.» – آماندا گورمن، تپه ای که از آن بالا می رویم

آخرین نظرسنجی ها مخالفت عمومی آمریکایی ها را با غرامت در قالب پرداخت های مالی به سیاهپوستان آمریکایی به عنوان غرامت برای برده داری نشان می دهد. در سال 2014، 68 درصد از پاسخ دهندگان مخالف چنین پرداخت هایی بودند، در حالی که تنها 15 درصد از آنها حمایت کردند (17 درصد مطمئن نیستند). مطالعات جدیدتر در سال های 2020 و 2021 نتایج به طور کلی قابل مقایسه را نشان می دهد. در سال 2020، 63٪ از پاسخ دهندگان مخالف پرداخت نقدی هستند (31٪ حمایت، 6٪ هیچ نظری ندارند)، در حالی که در سال 2021، 62٪ مخالف هستند (38٪ حمایت). همچنین نشانه هایی وجود دارد که علیرغم آگاهی روزافزون از نابرابری نژادی معاصر، این مخالفت قوی باقی می ماند – که قویاً نشان می دهد که یک بیداری نژادی به تنهایی ممکن است دیدگاه های سیاسی را به طور قابل توجهی تغییر ندهد.

نماهای سفید آمریکایی را ترمیم می کند

N = 1.012. شکل اقتباس شده توسط رایشلمن و هانت (2021)

حمایت از غرامت در بین خطوط قومی و نژادی در ایالات متحده بسیار متفاوت است. در یک نظرسنجی در سال 2014، 79٪ از سفیدپوستان آمریکایی با پرداخت نقدی به عنوان نوعی غرامت مخالفت کردند (6٪ حمایت کردند؛ 15٪ مطمئن نبودند). در مقابل، تنها 19 درصد از سیاهپوستان آمریکایی مخالف بودند (59 درصد حمایت کردند و 22 درصد مطمئن نبودند). در نظرسنجی سال 2021، 72 درصد از سفیدپوستان آمریکایی با این نوع غرامت مخالفت کردند (28 درصد از آنها حمایت کردند)، در حالی که تنها 14 درصد از سیاهپوستان آمریکایی مخالفت کردند (86 درصد حمایت کردند). دلایلی که مکرراً برای مخالفت سفیدپوستان آمریکایی با غرامت ذکر شده عبارتند از: دشواری تعیین ارزش پولی تأثیر برده داری، همراه با این واقعیت که هیچ کس مستقیماً درگیر برده داری هنوز زنده نیست. دلایل دیگر بر انکار هرگونه وراثت مستمر از برده داری و نگرانی های مربوطه در مورد ماهیت غیر مستحق دریافت کنندگان غرامت در آینده متمرکز است.

با توجه به اینکه سفیدپوستان آمریکایی بیشترین سود را از برده داری و اثرات پیچیده آن برده اند – فرآیندی به نام غنی سازی ناعادلانه – مخالفت گسترده آنها با غرامت، ریشه در حفظ این مزیت دارد؟ تحقیقاتی که با هدف درک بهتر منابع مخالفت (و حمایت) آمریکایی‌های سفیدپوست انجام می‌شود، می‌تواند به ما در درک افکار عمومی در مورد غرامت کمک کند، در حالی که راه‌های پیشروی احتمالی را روشن می‌کند. کار اخیر ما با بررسی (1) چگونگی تغییر سطح مخالفت سفیدپوستان به این هدف کمک می کند انواع غرامت و (2) نحوه نگرش سفیدپوستان به غرامت توسط عوامل اجتماعی – جمعیتی و اجتماعی – روانی ساختار یافته است.

انواع غرامت‌هایی که ما در نظر گرفته‌ایم طیفی از صرفاً نمادین (مثلاً عذرخواهی، یادبود) تا اقدامات توجیه‌شده مادی شامل پرداخت‌های مالی به سیاه‌پوستان آمریکایی را شامل می‌شود. جای تعجب نیست که سفیدپوستان آمریکایی بیشتر از اقدامات نمادین حمایت می کنند و بیشتر مخالف پرداخت های نقدی هستند. با توجه به عوامل ساختار اپوزیسیون، متوجه شدیم که آمریکایی‌های سفیدپوست، که پیرتر، محافظه‌کارتر هستند، و روابط نژادی را بی‌اهمیت می‌دانند، بیشترین مخالفت را با مجموعه سیاست‌های جبران‌کننده‌ای دارند که ما مطالعه می‌کنیم. علاوه بر این، مخالفت با پرداخت های مالی نیز به طور قابل توجهی توسط جنسیت، تحصیلات و شناسایی طبقه اجتماعی شکل گرفت. به ویژه، زنان، افراد با سطح تحصیلات پایین و اعضای طبقه متوسط ​​خود تعیین شده به ویژه با این راه حل پیشنهادی مخالف بودند.

پیامدهای عملی نتایج تحقیقات ما برای پیشرفت بحث در مورد غرامت در ایالات متحده چیست؟ پاسخ تا حدی بستگی به این دارد که منظور ما از غرامت چیست. ژست های نمادین دولت فدرال با کمترین مقاومت اکثریت سفیدپوست مواجه خواهد شد. بازتوزیع منابع اقتصادی بیشترین پاسخ را خواهد داد. با توجه به دومی، کار ما نشان می‌دهد که اپوزیسیون قوی‌ترین ریشه را در میان افرادی دارد که موقعیت اجتماعی آنها ممکن است در عصر نابرابری فزاینده احساس خطر کند. پس چگونه می‌توانیم احساس نارضایتی مشترک را نسبت به مسائل بی‌عدالتی نژادی که به سیاه‌پوستان آمریکایی آسیب می‌رساند، پرورش دهیم؟

با وجود این موانع، ما بر این باوریم که افزایش حمایت عمومی از غرامت (و از بین بردن شکاف نژادی در مخالفت با چنین سیاست‌هایی) احتمالاً به جذب هویت مشترک، همدلی و شهروندی دموکراتیک آمریکایی‌ها بستگی دارد. تشویق به این احساس که “ما در این با هم هستیم.” این به معنای یافتن راه هایی برای نشان دادن این است که به کسانی که بیشتر در معرض خطر غرامت هستند نشان دهیم که چگونه چنین اقداماتی می تواند به نفع کل کشور باشد. برای این منظور، دانشمندان و سیاستمداران باید در راستای پروژه‌های گسترده‌تر برای کاهش نابرابری و افزایش فرصت‌ها، درباره غرامت بحث کنند. سیستم‌های آموزشی ما باید تلاش کنند تا تاریخچه‌ای کامل و صادقانه از برده‌داری و میراث آن را به شیوه‌هایی آموزش دهند که پذیرش گسترده‌ترین مخاطبان را افزایش دهد. و رهبران کنگره باید گام بعدی را در انتقال بحث غرامت از طریق کمیته ای برای مطالعه و توسعه پیشنهادات غرامت برای آمریکایی های آفریقایی تبار بردارند، همانطور که توسط HR 40 پیشنهاد شده است، لایحه ای که در هر جلسه سال 1989 در مجلس نمایندگان ارائه می شود. محبوبیت در کنگره برداشتن چنین اقداماتی باعث تسهیل گفتگوی برنامه ریزی شده طولانی بین شهروندان و دولتی می شود که بر برده داری و میراث ماندگار آن نظارت می کند.

اشلی دبلیو رایشلمن استادیار جامعه شناسی در ویرجینیا تک و دانشیار مرکز تحقیقات صلح و پیشگیری از خشونت است. کار او عمدتاً بر چگونگی تأثیر خشونت گذشته بر هویت نژادی معاصر و روابط بین گروهی متمرکز است.

متیو او. هانت استاد جامعه شناسی در دانشگاه نورث ایسترن است. علایق اصلی تحقیقاتی او شامل تلاقی نژاد/قومیت، روانشناسی اجتماعی و نابرابری در ایالات متحده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000