نقد سشوار های جدید

خوب: این سشوار زیبا است. من یک Cura طلای سفید و رزگلد دریافت کردم و جدا از اینکه بتوانم با تمام محصولات اپل خودم مطابقت داشته باشم (واقعا افراد بسیار مهمی) ، بسیار زیبا است. سشوار جیمی خوبه جعبه دارای خشک کن و دو ضمیمه سبک است: یک غلظت خشک کن و یک کنسانتره یک ظاهر طراحی شده. چند پیوست دیگر نیز وجود دارد که می توانید خریداری کنید مانند موردی برای موهای فر ، و پخش کننده لمسی نرم.

من واقعا احساس می کنم خشک کن در دست شماست. بزرگ نیست ، اما خیلی قیمت سشوار حرفه ای جیمی هم کوچک نیست. وزن خوب است ، جایی که در دست من احساس تعادل می کند. Cura نسبت به سشوار مسافرتی کمی بزرگتر است ، بنابراین در برخی شرایط من احتمالاً با آن سفر می کنم زیرا نه تنها شگفت انگیز است (در مورد جزئیات بیشتر در زیر) ، بلکه به دلیل اندازه کوچک آن نیز.

بد: کاش می توانستم سیم را به خشک کن برگردانم ، یا مکانیسم نگهدارنده دیگر سیم داشته باشم ، بنابراین من دائماً سیم را دور همه چیز نمی پیچم.

T3 Cura
امکانات
ویژگی خوب: مورد علاقه تا کنون ضربه محکم سشوار حرفه ای جیمی مدل gm107 قفل بوده است. نیازی نیست دکمه را پایین نگه دارید ، فقط برای روشن فشار دهید و دوباره برای خاموش فشار دهید. سه تنظیم گرما خوب سشوار جیمی مدل gm107 است ، اما من واقعاً از آن در بالاترین تنظیمات استفاده کرده ام و این برای من خوب بوده است.

The Bad: The ‘eh: (به دلیل اینکه من انتخاب می کنم) دو نقطه قوت فن وجود دارد و این تنها دلیلی است که آن را به یک ستاره می ریزم. من واقعاً آرزو می کردم که سه تنظیمات قدرت فن وجود داشته باشد تا بتوانم تنظیمات را به دلخواه دقیق خود تنظیم کنم.

نتایج
The Good: Bottom line – این سشوار کار می کند و دقیقاً همان کاری را که می گوید انجام می دهد! پس از شستن موهای خود ، از پرایمر موی L’Oreal برای محافظت و خشک شدن سریع مو استفاده می کنم سشوار حرفه ای جیمی (زیرا موهای من فوق العاده ضخیم است). در طول نیمه اول اولین تجربه خشک کردن مو ، من واقعاً تعجب کردم که چرا این سشوار بسیار گران است. اما ، وقتی موهای من حدود 75٪ خشک شد – BAM! موهای من خیلی نرم بود و موهای پفکی که معمولاً بعد از خشک شدن موهایم دارم را ندارم.

بهترین قسمت؟ بعد از آن نیازی به صاف کردن موهایم نبودم. بازی تعویض

در اینجا قبل و بعد از استفاده از سشوار قدیمی من و T3 Cura آمده است. TBH ، من قبل از شروع استفاده از T3 Cura شلیک کردم و استفاده از سشوار قدیمی برای من بسیار دردناک بود. می توانید میزان وز وز قبلی من را در مقایسه با بعد از آن مشاهده کنید. موهای من در واقع تیره تر به نظر می رسند زیرا کاملاً سرخ نشده اند. من کمک کول T3 می نوشم – صبر کنید ، ابتدا آن را خراش دهید ، من کمک کول T3 را از یک بونگ آبجو قیمت سشوار جیمی جمع می کنم. همه در حالی که موهای ابریشمی تازه از سالن را تکان می دهید.

T3 Cura
جنبه مورد علاقه من در این سشوار این است که موهای شما را در همه جا دم نمی زند. من در واقع می توانم با یک برس رول ضربه ای واقعی به خودم بزنم که در آن سشوار قدیمی من بدون اینکه کار زیادی انجام دهد ، موهایم را به همه جا دمید. روشی که شما می توانید این سشوار را برای حالت دهی مانور دهید ، درجه یک است.

بد: من پیشرفت چشمگیری در خشک شدن سریع سشوار موهای من مشاهده نکردم. من موهای بسیار ضخیمی دارم و معمولاً 10 دقیقه کامل طول می کشد و اگرچه خرید اینترنتی سشوارجیمی ممکن است چند دقیقه تراشیده شود ، اما امیدوارم که 2-3 دقیقه موهایم را خشک کنم.

ذکر این نکته نیز مهم است که مادرم که موهای نازک و صافی دارد نیز این محصول را امتحان کرده و تفاوت بین استفاده از T3 Cura و سشوار 30 دلاری Conair خود را مشاهده کرده است. بنابراین ، من فکر می کنم این خشک کن برای کسانی که موهای ضخیم ، موج دار و / یا وز دارند ، تأثیرگذار خواهد بود.

امتیاز کلی
خوب: من این سشوار را دوست دارم و آنچه را که می گوید عمل می کند و من آن را برای کسانی که موهای بلند ، ضخیم ، موج دار و / یا وز دارند کاملا توصیه می کنم. من همچنین فکر می کنم که قیمت برای این محصول نقطه قیمتی است. در حالی که محصولات T3 در بالای بازار هستند ، من واقعاً متعجب شدم که Cura فقط 285 دلار به فروش می رسد و من آن را با قیمت ویژه 119 دلار (IMO سرقت می کنم) دیده ام. من با سایر وبلاگ نویسان درباره قیمت محصولات T3 ارتباط برقرار کرده ام ، زیرا گرچه آنها عالی هستند ، اما قیمت بالایی نیز دارند. از این تحقیقات من آموخته ام که این محصولات سرمایه گذاری واقعی هستند و بیش از 10 سال دوام خواهند داشت و اگر به طور خرید سشوارجیمی صحیح از آنها مراقبت شود ، می توانند دست سازهای خانوادگی باشند.

همچنین می خواهم اضافه کنم که من دوست دارم این سشوار خیلی بلند نباشد (قدیمی من هر وقت گربه را روشن می کردم گربه من را می ترساند) و هنگام خاموش کردن آن صدای “ووش” مطلوبی ایجاد می کند.

The Bad: من از این محصول بیزارم. بدون نگهدارنده سیم ، تنظیم فن اضافی و زمان خشک شدن بهتر ، جزئی هستند و من می توانم در نسخه های بعدی بدانم که مورد توجه قرار گرفته اند. همچنین ، اگر موهای نازک و صاف دارید ، فکر نمی کنم این محصول مزیت زیادی برای شما داشته باشد (اما اگر در این مورد در نظرات اشتباه می کنم به من اطلاع دهید!).

این قطعاً محصول خوبی برای هدیه تعطیلات یا افزودن به لیست خواسته های شماست.

خوبه برای
موهای ضخیم و / یا موج دار
مسائل موخوره
موهای آسیب دیده از گرما
منفجر کردن خانه
مسافرت
آپارتمان / فضاهای کوچک
حساس به صدا / صدا
ایده آل نیست برای
موی نازک
موهای کوتاه (کوتاه یا کوتاه تر)
موی صاف
من عاشق این سشوار هستم! آنچه را که می گوید انجام می دهد سشوار جیمی و من کاملاً آن را برای کسانی که موهای بلند ، ضخیم ، موج دار و / یا وز دارند توصیه می کنم. من همچنین فکر می کنم که قیمت برای این موضوع قابل توجه است